PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone baterijos keitimas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  ModelisKaina
  iPhone 524€
  iPhone 5S24€
  iPhone SE29€
  iPhone SE 202039€
  iPhone SE 202239€
  iPhone 629€
  iPhone 6 Plus29€
  iPhone 6S29€
  iPhone 6S Plus34€
  iPhone 735€
  iPhone 7 Plus39€
  iPhone 839€
  iPhone 8 Plus39€
  iPhone X49€
  iPhone XS49€
  iPhone XS Max49€
  iPhone XR49€
  iPhone 1155€
  iPhone 11 Pro55€
  iPhone 11 Pro Max55€
  iPhone 12 Mini65€
  iPhone 1265€
  iPhone 12 Pro65€
  iPhone 12 Pro Max65€
  iPhone 13 Mini79€
  iPhone 1379€
  iPhone 13 Pro79€
  iPhone 13 Pro Max79€
  iPhone 1479€
  iPhone 14 Plus79€
  iPhone 14 Pro79€
  iPhone 14 Pro Max79€
  iPhone 15
  Prašome teirautis.
  iPhone 15 Plus
  Prašome teirautis.
  iPhone 15 ProPrašome teirautis.
  iPhone 15 Pro MaxPrašome teirautis.

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone remontas?

    Mūsų servise iPhone remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Telefonas niekada negali gerai veikti, jeigu baterija jame yra prastos būklės arba sugedusi. Per laiką, kuomet naudojate savo iPhone ir su kiekvienu krovimo ciklu, baterijos potencialas mažėja. Praėjus tam tikram ciklų skaičiui, baterijos potencialas nukrenta tiek, kad ji ima labai greitai išsikrauti, o telefonas net tampa nenaudojamas. Tokiu atveju jums reikalingas iPhone baterijos keitimas.

   Mūsų servisas greitai ir kokybiškai pakeis jūsų iPhone telefono bateriją originaliu komponentu ir net suteiks darbams garantiją. Phonefix taisykla remontuoja visus iPhone modelius nuo iPhone 5 iki naujausio 14 Pro Max. Jeigu reikalingas iPhone baterijos keitimas Vilniuje – kreipkitės į mus!

   Greitas ir kokybiškas iPhone baterijų taisymas

   Norint pakeisti bateriją iPhone telefone, reikia jį išardyti. Tai nėra labai ilgas procesas, tačiau toks remontas reikalauja specialių įrankių bei daug žinių ir patirties. Kitu atveju iPhone baterijos keitimas bus nesėkmingas ir nesuteiks norimų rezultatų, o telefonui gali būti net ir pakenkta.

   Esame specializuotas telefonų remonto centras, o pas mus dirbantys specialistai turi reikiamą patirtį bei žinias tam, kad sėkmingai ne tik pakeistų baterijas, bet ir kitus komponentus.

   Mūsų paslauga – iPhone baterijos keitimas Vilniuje dažniausiai reikalingas klientams, kurie turi kiek senesnius iPhone modelius. Po maždaug 2-3 metų telefono naudojimo, baterijos potencialas gerokai nukrenta ir padėti gali tik keitimas. Šis procesas mūsų meistrams yra kasdienis bei nesudėtingas. Jeigu bus poreikis, remonto laikotarpiui galime suteikti pakaitinį telefoną.

   Remontas gali būti atliekamas ir telefoną paėmus iš jūsų vietos. Jeigu norite, kad telefoną paimtume iš jūsų ir jums patiems nereikėtų atvykti į vietą – susisiekite telefonu arba el.paštu.

   Kiek užtruks „iPhone“ baterijos taisymas?

   Mūsų taisykla tokį remontą atliks labai greitai. Daugumą baterijos keitimų padarome vos per 1 valandą. Keitimą padarysime greitai bei kokybiškai. Jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių iPhone baterijos keitimas trunka ilgiau, apie tai informuojame prieš darbų pradžią.

   Kadangi esame specializuotas iPhone remonto servisas, galime atlikti ne tik baterijos keitimą. Esant poreikiui pakeisime ir krovimo lizdą, susidėvėjusius ar pažeistus komponentus telefono viduje, ekraną, kamerą, kita. Lengvai grąžinsite telefoną į ankstesnę jo būklę ir vėl galėsite mėgautis gerai veikiančia ryšio priemone, kurios baterija leis ilgiau naršyti internete, filmuoti, kalbėti telefonu ar daryti kitus darbus.

   Paslaugos gera kaina!

   Pas mus atliekamas iPhone baterijos keitimas patrauklia kaina. Kadangi turime specializuotą techniką, darbus atliekame greitai ir optimizuojame procesus tam, kad klientai galėtų greičiau ir pigiau suremontuoti savo ryšio priemones.

   Dar pigiau nei įprasta, iPhone baterijos keitimas gali būti atliekamas, jeigu remonto laiką rezervuosite iš anksto.

   Pačio baterijos keitimo kaina priklauso nuo darbų sudėtingumo ir pačios baterijos kainos. Paprastai, kuo naujesnio modelio iPhone telefonas, tuo kaina yra didesnė.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!