PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Xiaomi Mi 10T Lite 5G remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Xiaomi Mi 10T Lite 5G ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  Prašome teirautis!
  Xiaomi Mi 10T Lite 5G ekrano keitimas75€
  Galinio viršelio keitimasPrašome teirautis!
  Baterijos keitimasPrašome teirautis!
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS XIAOMI TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Xiaomi telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Xiaomi telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Xiaomi telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Jeigu sugedo jūsų Xiaomi telefonas, kviečiame pasinaudoti telefonų taisyklos Phonefix paslaugomis – čia įvairių modelių ir gamintojų telefonų taisymas atliekamamas greitai, kokybiškai ir itin gera kaina! Todėl nieko nelaukite, susisiekite su mumis ir mes būtinai atsakysime į visus jus dominančius klausimus. Taip pat taisome ir apdraustus telefonus, mūsų specialistai turi tam visas reikiamas kvalifikacijas, suteikia sąskaitas, defektų ir atliktų darbų ataskaitas.

   Beje, pas mus atliekamas ne tik skirtingų modelių telefonų, bet ir kompiuterių bei planšetinių kompiuterių taisymas.

   Xiaomi Mi 10T Lite 5G remontas Vilniuje

   Šiais laikais Xiaomi telefonai yra labai populiarus pasirinkimas tiek jaunimo, tiek vyresniųjų tarpe, todėl labai paklausus tampa ir Xiaomi remontas. Mūsų taisykla Phonefix siūlo įvairių modelių Xiaomi ir ne tik telefonų taisymą visoje Lietuvoje. Pati taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1, bet DPD kurjeris gali paimti ir pristatyti sugedusį telefoną iš bet kurios Lietuvos vietos. Jums tiesiog reikia užeiti į mūsų internetinę svetainę, užpildyti kurjerio iškvietimo formą ir, kurjeriui atvykus į namus, perduoti savo įrenginį. Galite ir patys pristatyti telefoną taisymui. Populiariausi taisymo darbai įprastai trunka 1 valandą, o su pristatymu ir paėmimu įprasta trukmė yra trys darbo dienos.

   Pas mus teikiamas telefonų garantinis remontas. Tai reiškia, kad visiems darbams suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija. Už remonto darbus galite atsiskaityti jau atgavę savo telefoną.

   Darbai, kuriuos atliekame Xiaomi Mi 10T Lite 5G telefonams

   Be abejo, vienas iš populiariausių darbų yra ekrano keitimas, todėl teikiame šią paslaugą įvairiems Xiaomi modeliams: Xiaomi Redmi, Xiaomi Redmi Note, Xiaomi Mi ir kitiems. Populiarumu neatsilieka ir stiklo keitimas, akumuliatoriaus keitimas, kameros remontas bei garsiakalbių remontas. Galime pasidžiaugti, kad mūsų specialistai gali kokybiškai ir greitai atlikti visus šiuos darbus. Taip pat Phonefix taisykloje teikiamos ir šios paslaugos:

   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas;
   Garso/įjungimo mygtuko keitimas;
   Duomenų atstatymas;
   Drėgmės šalinimas;
   Ryšio antenų remontas.

   Klientų atsiliepimai rodo, kad mūsų taisykloje paslaugų kainos ir kokybės santykis itin geras.
   O ar žinojote, kad pasinaudodami mūsų paslaugomis, viso taisymo metu galėsite nemokamai naudotis pakaitiniu telefonu?

   Xiaomi Mi 10T Lite 5G remonto kainos

   Kaip jau minėjome, mūsų taisykloje teikiamos greitos ir kokybiškos telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto paslaugos gera kaina. Be to, yra galimybė gauti nuolaidą taisymui. Akcija taikoma klientams, kurie užsirežervuoja taisymo laiką iš anksto, ir klientams, kurie taiso kelis defektus vienu metu. Todėl nepraleiskite progos atlikti įrenginio remontą pigiau!

   Jeigu nesate telefono specialistas, gali būti sunku suprasti, kokio taisymo reikia jūsų telefonui. Mes siūlome atlikti įrenginio diagnostiką visiškai nemokamai. Ji jums nekainuos net ir tuo atveju, jeigu nuspręsite netaisyti telefono defektų.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!