PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

HTC remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  HTC - Ekranų keitimo kainos

  GedimasKaina
  HTC M7 Ekrano keitimas
  Akcija!
  69€
  HTC M8 Ekrano keitimas
  Akcija!
  79€
  HTC M9 Ekrano keitimas
  Akcija!
  89€
  HTC telefonų diagnostikaNemokama

  HTC - Kiti remonto darbai

  Remonto pavadinimasKaina
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Skubus HTC telefonų remontas
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų HTC telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – HTC telefonų remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio HTC telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Keletą metų atgal, gamintojas HTC buvo vienas stipriausių prekės ženklų Android telefonų rinkoje. Šiuo metu kompanija leidžia kiek mažiau telefonų, tačiau yra patogiai įsitaisiusi, kaip viena populiariausių vidutinės klasės Android telefonų gamintoja. 

   Mūsų taisykloje atliekamas visapusiškas HTC remontas. Suremontuosime ekranus, pakeisime baterijas, greitai ir kokybiškai atstatysime duomenis ir atliksime daug kitų darbų, kurie galimai reikalingi jūsų telefonui. HTC telefonų remontas dažniausiai kainuos pigiau nei naujo įrenginio pirkimas, o preliminarias remonto paslaugų kainas rasite mūsų interneto puslapyje!

   HTC remontas – kokybiškai ir greitai

   Kokybiškai atliekamas HTC telefonų remontas leidžia sutvarkyti ir vėl naudojimui tinkamais paversti įvairios būklės telefonus. Mūsų technikai – kvalifikuoti specialistai, kurie dažnai taiso būtent HTC modelių telefonus ir dėl to darbus atlieka profesionaliai. Visiems remonto darbams Phonefix taisykla suteikia bent 3 mėnesių garantiją. Pas mus taip pat atliekamas ir apdraustų HTC remontas Vilniuje

   Greitai telefonus suremontuojame taip pat dėl to, kad pas mus dirba aukščiausios kompetencijos technikai. Nors konkretus remonto laikas labai priklauso nuo atliekamų darbų kiekio ir pažeidimo specifikos bei darbo krūvio, tačiau dauguma darbų, tokių kaip HTC ekrano keitimas ar baterijos keitimas yra pabaigiami vos per ~1 valandą. Jeigu jūsų HTC remontas trunka ilgiau, taisykla nemokamai suteiks pakaitinį telefoną visam remonto laikotarpiui.

   Kur atliekami HTC įrenginių taisymo darbai?

   Mūsų remonto centre, Vilniuje. Jis yra įsikūręs adresu S. Žukausko g. 1, Šiaurės miestelyje. Nors esame įsikūrę Vilniuje, aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Tiems, kurie neturi galimybės pristatyti įrenginio į vietą – turime sprendimą!

   Susisiekite su mumis ir mes pasinaudosime kurjerių – partnerių paslaugomis ir paimsime įrenginį iš jūsų rankų bei parvešime ten pat po remonto. Mūsų kontaktus ir tikslią informaciją, kaip atvykti į taisyklą, kur atliekamas jūsų HTC remontas Vilniuje, galite rasti interneto puslapio skiltyje „Kontaktai“. 

   Kiek užtruks HTC taisymas?

   Tai, kiek užtruks HTC remontas, labai priklauso nuo atliekamų darbų bei jūsų telefono modelio. Drąsiai galime pasakyti, kad dažniausiai atliekamas užduotis, kada reikalingas HTC ekrano ar baterijos keitimas, paprastai atliekame vos per valandą. Tačiau sudėtingi taisymo darbai arba kai reikia keisti visą aibę komponentų, toks HTC remontas gali trukti ilgiau. Apie darbų trukmę ir tai, kokia bus jūsų HTC telefonų remonto kaina informuos mūsų technikai, prieš pradėdami taisymą.

   Kokius HTC taisymo darbus siūlome

   Atliekame visus, smulkius ar didžiausius remonto darbus. Dažniausiai suteikiame šias remonto paslaugas HTC: ekranų, baterijų keitimas, mygtukų ir kamerų remontas, garsiakalbių taisymas, įkrovimo lizdo keitimas, drėgmės šalinimas, duomenų atkūrimas ir daugelį kitų. Jeigu norite remonto paslaugą gauti pigiau, rezervuokite laiką internetu!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!