PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone galinio stiklo keitimas

Nelaimės gali nutikti ir, deja, jūsų iPhone galinis stiklas nėra nepažeidžiamas. Šis elegantiškas elementas, suteikiantis jūsų iPhone aukščiausios kokybės išvaizdą bei prestižą, gali sudužti ir įtrūkti, net ir nuo gana nedidelių smūgių. Kai jis pažeidžiamas, reikalingas iPhone galinio stiklo (nugarėlės) keitimas. Tai padeda išvengti tolesnių pažeidimų ir išsaugo gerą jūsų prietaiso estetiką bei funkcionalumą. Jeigu stiklo su įdauža nekeisite, telefonas ne tik, kad prastai atrodys, tačiau net gali kelti susižalojimo pavojų.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Apie iPhone galinio viršelio keitimą

  Galinis iPhone stiklas skirtas ne tik estetikai gerinti – jis taip pat apsaugo prietaiso vidinius komponentus nuo dulkių ir vandens. Be to, naujesniuose modeliuose jame yra belaidžio įkrovimo ritė, todėl galinis viršelis jau yra neatsiejama iPhone funkcionalumo dalis. Kai šis stiklas įtrūksta arba sudūžta, ne tik rekomenduojamas, bet ir kone būtinas gali pasidaryti remontas. Šio proceso metu atsargiai pašalinamas ir nauju pakeičiamas sudužęs stiklas, taip atkuriant pirminę iPhone išvaizdą. Phonefix taisykloje iPhone galinio stiklo keitimas atliekamas gana greitai, o darbams suteikiama garantija.

  Kokybiškos Phonefix galinio stiklo keitimo paslaugos

  Phonefix teikia aukščiausios kokybės iPhone galinio stiklo keitimo paslaugas. Mūsų kvalifikuoti technikai naudoja moderniausius įrankius ir aukštos kokybės detales, kad jūsų įrenginys po remonto atrodytų ir veiktų kaip naujas. Suprantame, kokio tikslumo reikia atliekant šiuos subtilius remonto darbus, todėl mūsų komanda yra apmokyta juos atlikti nepriekaištingai.
  Paprastai tokį darbą galime atlikti dar tą pačią arba jau sekančią darbo dieną. Kaina ir trukmė tiesiogiai priklauso nuo to, su kokiu telefonu dirbame ir ar nereikia papildomų darbų.

  Kokių modelių viršelius keičiame?

  Galime pakeisti galinius viršelius: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, XR, XS, iPhone 12, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max, iPhone 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max ir net naujausiems iPhone 14, 14 Pro bei 14 Pro Max.

  Kodėl verta rinktis Phonefix.lt?

  Kreipdamiesi į Phonefix dėl Apple iPhone galinio stiklo keitimo gausite daugybę privalumų. Pirma, mes teikiame aukštos kokybės paslaugas konkurencingomis kainomis, užtikrindami, kad už savo pinigus gausite geriausią vertę. Antra, nors esame įsikūrę Vilniuje, su kurjerių paslaugomis galime priimti telefonus remontui iš visos Lietuvos. Na ir trečia – pakeistoms dalims ir atliktiems darbams suteikiama garantija!

  Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą