PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 7 plus remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  60€
  Galinio dangtelio keitimas59€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  39€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  39€
  Galinės kameros keitimas49€
  Priekinės kameros keitimas34€
  Garsiakalbio keitimas34€
  Ausinių lizdo keitimas39€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimasNuo 35€
  Įjungimo mygtuko keitimas37€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas37€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas37€
  iPhone 7 plus diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 7 plus remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 7 plus remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 7 plus technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 7 plus remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 7 plus ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 7 plus korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 7 plus korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 7 plus ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 7 plus ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 7 plus po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 7 plus remontas?

    Mūsų servise iPhone remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kartu su įprastu iPhone 7, 2016m. rugsėjį rinką išvydo ir iPhone 7 Plus išmanusis. Šis Apple įrenginys turėjo 3GB RAM operatyviosios atminties – 50% daugiau už įprastą „7“, maždaug 20mm didesnės įstrižainės ekraną, didesnės raiškos HD ekraną ir kone 60% talpesnę bateriją. Šis telefonas yra populiarus ir praėjus keliems metams po išleidimo, tad nenuostabu, jog Phonefix taisykla dažnai sulaukia užklausų iš klientų, kuriems yra reikalingas iPhone 7 Plus remontas bei taisymas ir diagnostika.

   Phonefix taisykla greitai ir kokybiškai diagnozuos telefono problemas ir pasiūlys atlikti sprendimus, kad jas išspręsti. Tokiu atveju iPhone 7 Plus taisymas bus dar lengvesnis. Šio telefono remontas atliekamas su profesionalia įranga ir specialiomis medžiagomis, todėl rezultatas – puikus, o visiems remonto darbams suteikiama iki 6 mėnesių garantija. Jūs galite išsikviesti ir kurjerį įrenginiui atsiųsti. Tokiu atveju iPhone 7 Plus taisymas bus dar lengvesnis. Peržiūrėkite kainoraštį ir galėsite matyti, kiek preliminariai kainuotų konkretūs remonto darbai. Dar svarbu paminėti, jog esant poreikiui, kol vyksta jūsų iPhone 7 Plus remontas, Phonefix nemokamai suteiks pakaitinį telefoną!

   Greitas ir kokybiškas iPhone 7 Plus taisymas

   Jeigu jums reikalingas iPhone 7 Plus taisymas greitai ir kokybiškai, Phonefix tikrai padės gauti tokias paslaugas. Šiame puslapyje rasite visą svarbiausią informaciją apie tai, kokius pagrindinius remonto darbus atliekame bei kokios jų kainos.

   Greičiausius remonto darbus, tokius kaip: iPhone 7 Plus baterijos keitimas arba pvz., iPhone 7 Plus ekrano keitimas atlikti galime vos per 1 valandą. Tiesa, tikslus darbų atlikimo laikas priklauso ir nuo esamo užimtumo. Apie terminus informuosime prieš pradėdami darbą. Jeigu norite, kad remontas būtų atliktas konkrečiu metu, rezervuokite laiką per interneto puslapį. Taip ne tik norimu laiku atgausite savo iPhone 7 Plus išmanųjį, tačiau rezervavusiems laiką, kada reikalingas iPhone 7 Plus taisymas, daugumą darbų atliksime dar pigiau nei nurodyta kaina.

   iPhone 7 Plus ekrano keitimas

   Jeigu reikia pakeisti 140mm (arba 5.5“) įstrižainės ekraną 7 Plus modelio iPhone išmaniajam – jums tikrai pravers Phonefix paslaugos. iPhone 7 Plus ekrano keitimas atliekamas naudojant specializuotą įrangą bei aukštos kokybės medžiagas. Tai yra būtina siekiant gero galutinio rezultato. Jūsų iPhone remontuos patyrę specialistai. Mes galime atlikti ir apdrausto iPhone remontą.

   iPhone 7 Plus baterijos keitimas

   Jeigu reikalingas iPhone 7 Plus baterijos keitimas – mes galėsime atlikti šį darbą vos nuo 39€. Kaip žinoti, kad reikalingas baterijos keitimas?

   Greičiausiai apie tai išduoda sutrumpėjęs baterijos veikimo laikas. Kai telefoną reikia krauti bent kelis kartus per dieną, nors naudojimo įpročiai nepadidėjo, pats laikas kreiptis į Phonefix. Baterijos keitimas ir panašus iPhone 7 Plus taisymas nėra pernelyg sudėtingi darbai patyrusiems profesionalams. Labai greitai galėsite vėl džiaugtis turėdami puikiai veikiantį išmanųjį.  

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu jus domina pigiau atliekamas taisymas ir geriausia iPhone 7 Plus remonto kaina, registruokitės remonto darbams internetu. Iš anksto rezervavę laiką galėsite tikėtis, jog iPhone 7 Plus garsiakalbio keitimas, kameros keitimas ir bet kurie kiti darbai bus padaryti pigiau.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!