PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 14 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  iPhone 14 stikliuko keitimas219€
  iPhone 14 ekrano keitimas
  149€
  Galinio viršelio keitimas149€
  Galinės kameros stikliuko keitimas65€
  Baterijos keitimas79€
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 14 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 14 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 14 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 14 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 12 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 12 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 12 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 14 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 14 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 14 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 14 remontas?

    Mūsų servise iPhone 14 remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Vieni iš populiariausių telefonų pasaulyje yra Apple prekės ženklo iPhone, todėl iPhone remontas – itin paklausi ir reikalinga paslauga. Jeigu domina iPhone 14 remontas gera kaina, kreipkitės į telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklą Phonefix. Taisome tiek apdraustus, tiek neapdraustus telefonus ir visiems darbams suteikiame garantiją.

   iPhone 14 remontas įvairiuose Lietuvos miestuose

   Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix siūlo savo profesionalias paslaugas visoje Lietuvoje. Taisyklos adresas yra S. Žukausko g. 1, Vilnius, tačiau, jeigu gyvenate Kaune arba kituose miestuose, galite internetu užpildyti kurjerio iškvietimo formą ir perduoti savo įrenginį per kurjerį. Ši paslauga yra greita, patikima ir svarbiausia – nemokama. Vilniuje gyvenantys klientai taip pat gali atnešti telefoną patys darbo valandomis. Be to, už remonto darbus mokėkite jau po taisymo.

   Dažniausiai įvairių modelių telefonų remontas, įskaitant iPhone 14, atliekamas per vieną valandą arba trumpiau. Viso taisymo metu galėsite nemokamai naudotis pakaitiniu telefonu, o tuo atveju, jeigu taisymas trunka ilgiau, būsite informuoti.

   iPhone 14 remontas: ko tikėtis?

   Apple telefonai yra mėgstami pasaulyje dėl savo sklandaus veikimo ir kokybės. Tačiau net ir kokybiškiausi daiktai kartais genda – iPhone telefonai nėra išimtis. Žemiau pateikiame pačius populiariausius gedimus, kuomet gali būti reikalingas iPhone telefonų remontas. Taip pat patarsime, ką galite padaryti namuose iškilus tam tikrai problemai, bet jeigu šie veiksmai nepadeda, kreipkitės į profesionalus:

   Juodas ekranas. Dėl nesėkmingo atnaujinimo ar techninės įrangos problemos gali kilti juodo ekrano problema. Pirmas veiksmas, kurį turite padaryti – perkrauti telefoną. Jei tai niekaip nepadeda, gali tekti pasirinkti iPhone standųjį atkūrimą (gamyklinių parametrų atkūrimą);
   Telefono perkaitimas. Jeigu telefonas rodo įspėjimus, kad temperatūra yra per aukšta, pirmiausia nuneškite įrenginį į vėsesnę aplinką, pabandykite išjungti kelias programas ir „Bluetooth“, tada pradėkite atkūrimą. Nuimkite iPhone dėklą ir kurį laiką jo nenaudokite;
   Kameros gedimai. Kameros gedimai nėra tokie dažni, bet gali atsirasti dėl saugyklos trūkumo ar kitų panašių problemų. Dėl iPhone fotoaparato gedimo galite prarasti šimtus jūsų įrenginyje saugomų nuotraukų. Dėl to taip pat gali nepavykti atlikti jokios veiklos su esamu nuotraukų ir vaizdo įrašų rinkiniu. Jeigu gedimai vidiniai, gali padėti gamyklinių parametrų atkūrimas, bet jeigu sudužo kamera, būtinas jos keitimas pas specialistus;
   Skilęs ekranas. Skilęs arba sudužęs ekranas yra gana dažna problema, o šiuo atveju telefono ekrano keitimo neišvengsite;
   Telefonas nesikrauna. Šiuo atveju pabandykite perkrauti telefoną, taip pat išvalyti krovimo angą. Apžiūrėkite krovimo laidus, ar jie nepažeisti. Jei vis tiek nesikrauna, gali būti problema su baterija.

   Kodėl verta rinktis Phonefix.lt iPhone 14 remontą?

   Taisykla Phonefix siūlo itin platų paslaugų spektrą – nuo telefonų iki kompiuterių taisymo. Taisome įvairius iPhone telefonus, taip pat ir iPhone 14. Mus rinktis verta, nes siūlome puikų kainos ir kokybės santykį. Populiariausi remonto darbai, kurie atliekami iPhone telefonams, yra:

   • Baterijos keitimas;
    Ekrano keitimas;
    Galinio stiklo keitimas;
    Kameros keitimas ir kiti.

   Pasirinkę mus, galite būti tikri, kad iPhone 14 remontas atliktas profesionaliai ir kokybiškai!

   Atsiliepimai apie Iphone 14 remontą

   Mūsų klientai gali patvirtinti, kad mes esame savo srities profesionalai. Mūsų komanda – tai patyrę specialistai, kurie geba sutaisyti net sunkiausius gedimus. Dirbame jau daugelį metų ir laikomės aukščiausios kokybės standartų. Be to, už paslaugas mokėkite pigiau – užsirezervavus laiką iš anksto arba taisant kelis defektus, taikoma akcija.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!