PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone remontas

Paspauskite ant pasirinkto telefono modelio, kad parodytume Jums kainoraštį

Įskilo ekranas? Smarkiai sumažėjo baterijos potencialas? Reikalingas kokybiškas iPhone remontas?

Užuot brangiai pirkę naują Apple telefoną, patikėkite jo remonto darbus mums! Turime didelę patirtį remontuojant iPhone telefonus nuo iPhone 5 iki pačių naujausių – 15 Pro Max modelių. Phonefix specializuojasi, kaip iPhone taisykla ir gali atlikti profilaktinę priežiūrą bei išvalymą arba pakeisti sugedusius ir pažeistus komponentus.

iPhone remontas – kokybiškai ir greitai

Apple telefonai – unikalūs, delikatūs ir išskirtiniai įtaisai. Jų remontas yra daug dėmesio bei profesionalumo reikalaujanti užduotis. Beveik visiems darbams atlikti reikia specialių įrankių, kad pavyktų tinkamai viską atlikti. Be žinių ir įrankių nepavyks atlikti net menkiausio darbo kokybiškai.

Phonefix iPhone taisykla Vilniuje jau ne vienerius metus atlieka tokius remonto darbus, kaip: iPhone baterijos keitimas, iPhono ekrano keitimas, iPhone garsiakalbio taisymas, iPhone Face ID remontas ir daugybė kitų.

Prioritetą visuomet teikiame darbų kokybei, tačiau remonto paslaugas, dėka didelės patirties ir specializacijos šioje srityje, mūsų technikai atlieka sparčiai.

Kiekvienam klientui ir kiekvienai klientei svarbu, kad iPhone tvarkymas užimtų kuo mažiau laiko, o telefonu kuo greičiau būtų galima vėl naudotis, kaip ir anksčiau. iPhone remontas atliekamas mūsų specialistų – patyrusių Apple technikų, todėl atliekame ir apdraustų Apple telefonų remontą. Reikalui esant, kol vyksta jūsų iPhone remontas, galime suteikti ir pakaitinį telefoną nemokamai. Na, o net ir pigus iPhone taisymas sulauks bent 3 mėnesių garantijos darbams iš Phonefix!

Kiek užtruks iPhone taisymas?

Remonto darbų trukmė priklauso nuo to, kokius darbus atlikti reikia. Jeigu užduotis yra standartinė ir visus reikiamus komponentus turime savo sandėlyje, greičiausias iPhone tvarkymas ir Apple telefonų remontas gali būti atliekamas vos per 1 valandą.

Tačiau reikia paminėti ir tas situacijas, kurių metu reikia nestandartinių arba labai specifinių sprendimų. Tuomet Apple iPhone remontas truks ilgiau. Visam ilgesniam remonto laikotarpiui suteiksime pakaitinį telefoną. Visgi, prieš pradėdami darbus jus informuosime apie numatomą trukmę ir jūs galėsite priimti sprendimą.

Kokius iPhone taisymo darbus siūlome?

·  Mūsų iPhone taisykla siūlo pačius įvairiausius remonto darbus. Dauguma prieinamų paslaugų gali skirtis priklausomai nuo to, kokio modelio iPhone įrenginį remontuoti reikia. Tačiau visiems modeliams atliekamos tokios paslaugos kaip:
Baterijos keitimas;

·  iPhone stikliuko keitimas ekranui;

·  iPhone garsiakalbio taisymas

·  užrakinimo/atrakinimo bei garso įjungimo/išjungimo bei reguliavimo mygtukų keitimas

·  ekranų keitimas.

Kitiems, pavyzdžiui senesniems modeliams atliksime ir ausinių lizdo ar haptic mygtuko remontą. Informacija apie paslaugas suteikiama ir telefonu, ir el.paštu, o, jeigu reikalingas iPhone remontas ar konkreti paslauga, pvz., iPhone ekrano keitimas ir domina kaina arba kita, informaciją galite rasti mūsų interneto puslapyje ir, pasinaudoję gyvo pokalbio funkcija, greitai gauti atsakymą!

Tačiau, jeigu jums aktualus iPhone remontas, o jūsų lokacija ar jums patogu – Vilnius, drąsiai kreipkitės į mus arba atvykite į vietą ir mūsų iPhone taisykla pasiūlys geriausius sprendimus!

Kur atliekami „Apple“, „iPhone“ įrenginių taisymo darbai?

Visas Apple telefonų remontas atliekamas mūsų parduotuvėje ir dirbtuvėse – adresu S.Žukausko g. 1, Vilnius, Šiaurės Miestelyje. Phonefix rasti labai paprasta, kadangi įėjimas matomas nuo įvažiavimo ir yra priešais stovėjimo aikštelę, pirmame aukšte.

Nurodytu adresu dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio (10:00-18:00) ir šeštadieniais (11:00-16:00).

Jeigu rezervuosite laiką, kai jums reikalingas iPhone taisymas ar iPhone remontas – gausite papildomą nuolaidą!

Dažniausiai užduodami klausimai apie iPhone gedimus

Kodėl neįsijungia mano iPhone?

Yra kelios problemos, dėl kurių iPhone gali neįsijungti. Svarbiausia pirma atrasti priežastį. Mūsų diagnostikos paslaugos yra visiškai nemokamos.  Viena iš dažniausiai pasitaikančių „iPhone“ problemų yra LCD ekrano pažeidimas. Jei LCD ekranas yra pažeistas arba sutriko aparatinės įrangos veikimas, gali atrodyti, kad iPhone neįsijungia.

Kita dažna problema – pažeistas arba nešvarus įkrovimo lizdas. Į įkrovimo lizdą gali patekti nešvarumų ir purvo, todėl telefonas negali būti įkrautas. Jei jūsų telefono baterija veikia ne taip gerai, siūlome greitą ir paprastą „iPhone“ baterijos keitimo paslaugą.

Galiausiai, jūsų įrenginys gali būti pažeistas vandens, korozijos ar trumpojo jungimo, dėl ko iPhone galėjo neįsijungti.

Įtrūko jūsų „iPhone“ ekranas?

Nelaimingų atsitikimų pasitaiko! Įtrūkę ekranai yra neišvengiami, o kai taip nutinka, jums reikia patikimos remonto dirbtuvės, kuri teikia kokybišką ir patogų remontą. Jei sudužo jūsų ekranas, turite dvi pagrindines „iPhone“ ekrano remonto galimybes: stiklo arba skystųjų kristalų remontas. Priekinis stiklas apsaugo ekraną ir gali sudužti savaime. LCD ekranas valdo tai, ką matote, o sudužęs jis gali sukelti pikselių linijas arba tuščią ekraną. Nesvarbu, koks „iPhone“ modelis, galime sutaisyti visus ekranus. „iPhone“ ekrano keitimas yra vienas dažniausių remonto darbų, kuriuos atliekame savo parduotuvėse.

Ar galite pakeisti „iPhone“ bateriją?

Pakeisti „iPhone“ akumuliatorių – greitas ir paprastas remontas! Mūsų baterijos keitimo paslauga pradedama nuo išsamios diagnostikos, kad nustatytume, ar tai akumuliatorius, ar kita esminė problema. Laikui bėgant baterijos natūraliai genda, ir kuo senesnis jūsų modelis, tuo didesnė tikimybė, kad baterija greičiau išsikraus. Mes galime jums padėti vėl prailgti „iPhone“ baterijos gyvavimo trukmę

Ką daryti, jei iPhone įkrito į vandenį?

Jei įmetėte „iPhone“ į vandenį, pirmas žingsnis – kuo greičiau nuvežti telefoną į Phonefix. Gali prasidėti korozija, dėl kurios mikroschemų veikimas gali sutrumpėti, todėl turėsite mažą šansą, kad pavyks sutaisyti įrenginį. Galime atlikti išsamią vandens žalos diagnostiką, kad įvertintume žalos mastą ir išsiaiškintume, ar galime atkurti jūsų „iPhone“.

Kodėl neveikia mano iPhone garsiakalbis?

iPhone garsiakalbis paprastai neveikia dėl programinės arba aparatinės įrangos problemos. Diagnozuodami telefono garso problemas, pirmiausia patikriname programinę įrangą, kad įsitikintume, jog tai ne dėl sugedusios programos ar atnaujinimo problemos. Programinės įrangos problemos greitai išsprendžiamos ir paprastai yra nemokamos pagal mūsų diagnostikos paslaugą. Aparatinės įrangos problemos yra rimtesnės, tačiau mūsų technikai yra ekspertai ir geba jas šalinti. Kai kuriais atvejais gali prireikti pakeisti garsiakalbį. Jei garsiakalbis pažeistas, jis gali nustoti veikti. Galime pakeisti jūsų iPhone garsiakalbius tą pačią dieną, kai jį atnešite. Atvykite į nemokamą diagnostiką!

Kodėl mano iPhone veikia taip lėtai?

Šimtai nuotraukų, vaizdo įrašų ir atsisiųstų failų saugojimas gali sulėtinti telefono veikimą, o jų ištrynimas gali pagreitinti darbą. Programėlės taip pat gali būti pagrindinis iPhone sulėtėjimo kaltininkas. Siūlome pašalinti visas programėles, kurios gali vykdyti „fono paslaugas“ arba sekti jūsų buvimo vietą, kai jomis nesinaudojate. Jei manote, kad vis dar reikia pagalbos optimizuojant iPhone, atneškite jį nemokamai diagnostikai. Mūsų technikai pasirengę padėti pagreitinti jūsų iPhone.