PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Jeigu jūsų nešiojamas kompiuteris sugedo, buvo pažeistas arba ėmė prasčiau veikti – mes jį suremontuosime. Phonefix taisykla yra specializuotas Apple, Asus, LenovoAcer, MSIMicrosoft ir HP nešiojamųjų kompiuterių remonto centras. Pas mus dirbantys kvalifikuoti technikai gali greitai ir kokybiškai pašalinti daugumą gedimų bei pažeistus komponentus pakeisti naujais.

Paspauskite ant pasirinkto kompiuterio gamintojo logotipo, kad parodytume Jums kainoraštį:

Kompiuterių remontas Vilniuje atliekamas mūsų taisykloje. Jeigu klientas neturi galimybės pats pristatyti kompiuterio į servisą, mes galime atsiųsti partnerius kurjerius, kurie paims įrenginį ir pristatys mums. Po to, kai kompiuterių tvarkymas bus sėkmingai baigtas, taisykla išsiųs techniką atgal savininkui.

Dirbame tiek su senesnių, tiek su naujų modelių nešiojamais kompiuteriais. Atkuriame duomenis, lituojame, keičiame klaviatūras, baterijas ir ekranus. Rezervuojant laiką internetu, kompiuterio remonto kaina būna gerokai mažesnė dėl pritaikomos akcijos. Galime remontuoti ir apdraustus kompiuterius. Dažnu atveju kompiuterio remontas apsimoka daug labiau nei naujo įrenginio pirkimas.

Kompiuterių remontas – kokybiškai ir greitai

Kokybiškai atliekamas kompiuterių remontas – kaip tai užtikrinti? Klientas visuomet turėtų kreiptis tik į tokį servisą, kur kompiuterių remontas daromas kompetentingų ir kvalifikuotų meistrų rankose. Phonefix taisykla yra specializuotas daugybės gamintojų remonto centras, tad mūsų atliekamas kompiuterių remontas Vilniuje duos puikius rezultatus. Visiems remonto darbams suteikiame bent 3 mėnesių garantiją, tad kiekvienas klientas gali būti maksimaliai ramus dėl kokybės.

Greitai daromas kompiuterių tvarkymas Phonefix taisykloje nė kiek nekenkia galutinei kokybei. Mūsų meistrai dirba su geriausia įranga, tinkamiausiomis medžiagomis ir nuolat kelia savo kvalifikaciją. Kuomet kreipiatės į Phonefix – galite tikėtis, kad kompiuterio taisymas Vilniuje užtruks vos 1-2 darbo dienas. Nors viskas priklauso nuo pačio gedimo ir kompiuterio modelio, tačiau visuomet darome viską, kad kompiuterio remontas užimtų kuo mažiau laiko, bet būtų atliktas maksimaliai kokybiškai.

Kur atliekami kompiuterių taisymo darbai?

Visas kompiuterių remontas atliekamas mūsų remonto centre – Vilniuje. Jį rasite Šiaurės miestelyje, adresu S. Žukausko g.1. Tiesa, nors esame įsikūrę Vilniuje, veikiame ne kaip kitos kompiuterių taisyklos Vilniuje ir aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos bei padedame rasti sprendimus ir tiems, kurie negali įrenginio pristatyti patys. Jeigu jums reikalingas kompiuterio taisymas Vilniuje arba bet kuriame kitame mieste ir ieškote kvalifikuotų specialistų, kurie greitai ir už gerą kainą sutvarkytų jūsų techniką bei dar gautumėte garantiją – Phonefix padės išspręsti visas problemas. 

Kurjeris atvyks į vietą ir paims kompiuterį, tad jums net nereikės skirti laiko atvykimui pas mus.

Kodėl dažniausiai reikalingas kompiuterių remontas?

Kompiuterių remonto ir taisymo paslaugos dažniausiai reikalingos arba dėl mechaninių, elektroninių, arba dėl programinių gedimų.

Mechaniniai ir elektroniniai gedimai dažniausiai atsiranda dėl: susidėvėjimo, nelaimingo atsitikimo, netinkamo naudojimo ar netinkamos kompiuterio priežiūros. Šių gedimų ir pažeidimų gali būti labai įvairių, pavyzdžiui suskaldytas ekranas, užstrigusi lietimui jautri pelytė, išlūžę USB lizdai ir taip toliau. Kai kurių tokio tipo problemų sprendimui gali padėti paprastas valymas ir išardymas ir surinkimas per naują, tačiau sudėtingesnius arba rimtesnius defektus Phonefix taisykloje gali reikėti tvarkyti ilgiau.

Vienas iš nešiojamų kompiuterių gamintojų įvardina 6 pagrindines priežastis, dėl ko dažniausiai reikalingas nešiojamų kompiuterių remontas:

 • Baterija neįsikrauna
 • Kompiuteris savaime išsijungia
 • Smarkiai sulėtėjo veikimas
 • Nešiojamas kompiuteris ėmė labai garsiai ūžti
 • Nuolatinės problemos su WiFi ir/ar Bluetooth ryšiu
 • Neveikia klaviatūra

Programiniai gedimai gali atsirasti dėl virusų, nelegalios programinės įrangos, netinkamo kompiuterio eksploatavimo ar kai kada ir dėl nelaimingų atsitikimų. Šio tipo remonto darbai Vilniuje gali būti reikalingi norint atkurti duomenis arba norint vėl sklandžiai naudotis kompiuteriu. Šio tipo remonto darbų kaina tiesiogiai priklauso nuo sudėtingumo ir apimties. Programiškai pažeistų kompiuterių kietąjame ar SSD diske ne visuomet išsisaugo duomenys, tačiau Phonefix technikai darys viską, kad atkurtų kuo didesnę jūsų turėtų duomenų dalį ir, kad kuo daugiau failų būtų nepažeisti.

Kuomet daromas kompiuterių remontas, jį atlikti turėtų tik kompetentingi ir patyrę technikai. Kadangi kompiuterių viduje yra daug mikroschemų, itin smulkmeniškų konstrukcijų ir daugybė elektrinių jungčių, būtinas ne tik teorinis išmanymas, tačiau ir tinkami įrankiai, tinkamos darbo sąlygos. Negana to, namuose atlikdami darbus galite prarasti garantiją arba nepavykus kompiuterių taisymui, visai netekti kompiuterio. Prieš darbus Phonefix technikai Vilniuje atlieka nuodugnią įrangos diagnostiką. Jeigu gedimas nustatomas diagnostikos metu – susisiekiame su klientu ir jį/ją informuojame bei pateikiame preliminarius pasiūlymus bei rekomendacijas dėl remonto.

Kad ir koks unikalus kompiuterio modelis, netikėtas ar sudėtingas gedimas, mūsų komanda pasistengs rasti optimaliausią sprendimą už patrauklią kainą.

Kiek užtruks kompiuterio taisymas?

Kompiuterio taisymas pas mus dažniausiai užtrunka 1-2 darbo dienas. Tačiau, jeigu remontas yra labai sudėtingas, diagnostikos metu atsiranda naujų gedimų arba nerezervavote laiko internetu, tuomet kompiuterio taisymas gali trukti ir gerokai ilgiau. Bet kokiu atveju mūsų specialistai jus informuos apie numatomus terminus prieš pradėdami atlikti darbus.

Taip pat svarbu suprasti, kad toks remontas, kaip pvz., aušinimo sistemos valymas ar sulūžusios jungties keitimas visuomet kainuos pigiau ir truks trumpiau nei pagrindinių plokščių, procesorių keitimas ar litavimas bei sudėtingas valymas.

Kokius kompiuterio taisymo darbus siūlome

Jeigu ieškote kompiuterių taisyklos Vilniuje, kuri galėtų pasiūlyti platų remonto paslaugų spektrą – Phonefix jums padės!

HP, Lenovo, Asus, Acer, Macbook, Microsoft, MSI, Samsung ar kitų gamintojų technikai atliekamas įvairus kompiuterio remontas. Darome nemokamą diagnostiką, keičiame ekranus ir matricas, lituojame mikroschemas, keičiame pažeistas ar išlūžusias jungtis bei klaviatūras, valome apipiltus kompiuterius ir atkuriame duomenis. Rezervavus laiką internetu – paslauga kainuoja net pigiau nei kompiuterio remonto kaina, nurodyta sąraše.