PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Xiaomi kompiuterių remontas

Iškilo problema su Xiaomi kompiuteriu? Norite jį patobulinti, atkurti prarastus, pažeistus duomenis ar pakeisti bateriją? Nepriklausomai nuo to, kokios paslaugos reikalingos, Phonefix Xiaomi kompiuterių taisykla padės išspręsti problemas. Tiek dirbantiems, tiek pramogoms naudojantiems Xiaomi kompiuterius reikia, kad įrenginys veiktų optimaliai. Nesėkmės, susidėvėjimas nuo amžiaus ar net gamyklinis brokas gali lemti tai, jog kompiuteriui reikės remonto.
Phonefix taisykloje dirba kompetentingi meistrai, turintys ne tik žinias, tačiau ir patirtį bei kompetencijas, kad galėtų pasirūpinti efektyviu Xiaomi kompiuterių remontu. Pas mus atliekamas ir garantinis remontas visų modelių laptop‘ams, tad drąsiai galite kreiptis bei gauti konsultacijas, rekomendacijas bei remonto paslaugas.

Xiaomi kompiuterių gedimų diagnostika ir efektyvūs remonto sprendimai

Profesionalus Xiaomi kompiuterių remontas visada prasideda nuo diagnostikos. Vizualios, techninės bei programinės diagnostikos būdu nustatomos tikrosios problemos. Po diagnostikos gali paaiškėti, kad problema yra rimtesnė, mažiau rimta nei tikėjotės arba jūsų prognozė gali pasitvirtinti. Diagnostiką Phonefix taisykla paprastai atlieka greičiau nei per valandą.
Po diagnostikos – identifikavus problemą, galima pasiūlyti sprendimus. Didžiuojamės tuo, jog Xiaomi kompiuterių remontas paprastai atliekamas vos per 1 – 2 darbo dienas. Apie konkrečią trukmę visada informuosime prieš pradėdami darbus. Mūsų klientų atsiliepimai – nemeluoja. Phonefix pasitikėti verta, jeigu jūsų Xiaomi ar kitam kompiuteriui reikia remonto.
Dažniausiai atliekami šie remonto darbai: ekrano keitimas, baterijos keitimas, duomenų atstatymas, klaviatūros keitimas, RAM papildymas ir kiti. Pagrindinių paslaugų sąrašą rasite interneto puslapyje. Na, o jeigu savo problemos sprendimo sąraše nematote – susisiekite, ko gero pasiūlysime sprendimą patrauklia kaina!

Xiaomi nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimas

Refurbishment arba atnaujinimas dažnai yra finansiškai naudingesnis sprendimas nei naujo kompiuterio pirkimas. Atnaujinimas išsprendžia problemines kompiuterio vietas bei atstato optimalų jo funkcionalumą, kuris, per ilgesnį naudojimą gali gerokai suprastėti. Turbūt kiekvienas naudotojas pastebi, kad per laiką jo kompiuteris sulėtėja, gali greičiau išsikrauti, nebe taip veža žaidimus ar programas.
Atnaujinimas apima tiek techninės įrangos priežiūrą, tiek programinius patobulinimus bei valymo darbus. Phonefix kompiuterių servisas specializuojasi Xiaomi bei kitų gamintojų kompiuterių atnaujinime. Programiniai patobulinimai pašalina kenksmingus failus, perteklinius duomenis ar nereikalingą šlamštą, atnaujinama operacinė sistema. Tai pagreitina kompiuterio veikimą
Išvalymas pašalina iš korpuso dulkes bei šiukšles. Tai pagerina oro srautą bei aušinimą ir sumažina apkrovą, kurią patirs ventiliatorius(-iai). Na, o techninis atnaujinimas gali apimti baterijos, susidėvėjusių dalių keitimą, korpuso atnaujinimą ir kitus panašius darbus. Taip kompiuteris tampa patogesnis arba maksimaliai tinkamas naudojimui.

Phonefix Xiaomi kompiuterių taisykla

Xiaomi kompiuterių remontas turėtų būti patikėtas profesionalams. Tik tada užtikrinamas geriausias rezultatas bei maksimali nauda.
Mūsų taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1. Tačiau mes galime priimti kompiuterius iš klientų visoje Lietuvoje. Net, jeigu jūs esate Kaune, Klaipėdoje, Utenoje, Alytuje ar kituose miestuose – kreipkitės. Atsiųsime kurjerį, kuris paims jūsų įrenginį ir pristatys mums, remontui.
Jeigu jums reikalingas garantinis remontas, tuo taip pat pasirūpinsime. Sutvarkysime bei paruošime dokumentus, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Suprantame, koks svarbus jūsų kasdienai gali būti kompiuteris. Dėl to stengiamės dirbti kuo efektyviau. Tačiau niekada nedarome kompromisų kokybės sąskaita, tad jūsų kompiuteriui atliktiems remonto darbams bei naujoms dalims taikome bent 3 mėnesių garantiją.
Be to, mūsų interneto puslapyje galite matyti orientacinį kainoraštį, kad dar prieš darbus beveik tiksliai galėtumėte žinoti, kiek kainuos mūsų paslaugos.

 

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą