PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Xiaomi Mi Serijos Remontas

Xiaomi įrenginiai turbūt yra sparčiausiai populiarėjantys telefonai visoje Lietuvoje. Vartotojams patinka inovatyvus šių telefonų dizainas bei tai, jog jie technine dalimi mažai kuo nusileidžia konkurentams, bet kainuoja, dažniausiai pigiau nei kitų gamintojų telefonai.

Dėl augančio populiarumo didėja ir poreikis tokioms paslaugoms, kaip Xiaomi telefonų remontas. Phonefix taisykloje dirbantys kvalifikuoti technikai greitai ir kokybiškai atlieka tokias paslaugas kaip Xiaomi telefonų: ekrano keitimas, baterijos keitimas, duomenų atkūrimas, drėgmės šalinimas, kamerų remontas ir daugybę kitų.

Xiaomi remontas – kokybiškai ir greitai

Kokybiškai atliekamas Xiaomi telefonų remontas atliekamas būtent Phonefix taisykloje, kur technikai turi gilias žinias apie tai, kaip veikia šie įrenginiai. 

Xiaomi telefonų remontas atliekamas ir su apdraustais telefonais. Tai gali būti naujas, apynaujis arba jau seno modelio Xiaomi. Nepriklausomai nuo to ar reikalingas Xiaomi Redmi 5 ar Mi 9 SE ekrano keitimas, ar bet koks kitas remontas – Phonefix taisykla suteiks padarytiems darbams bent 3 mėnesių garantiją.

Jeigu yra poreikis, tol, kol vyksta Xiaomi remontas, suteiksime nemokamą pakaitinį telefoną visam laikotarpiui. Visų remonto darbų kainyną galite rasti mūsų interneto puslapyje. Na, o, jeigu kreipsitės internetu ir rezervuosite laiką remonto darbams, tuomet Xiaomi remontas Vilniuje, nepriklausomai nuo to ar bus atliekamas pvz., Xiaomi Remi Note 7 ekrano keitimas, naujų Xiaomi telefonų baterijos keitimas, ar kiti darbai – taisykla pritaikys nuolaidą ir Xiaomi telefoną pataisysime ne tik greitai, tačiau dar net ir pigiau nei įprastai!

Kur atliekami Xiaomi įrenginių taisymo darbai?

Visas Xiaomi remontas Vilniuje atliekamas mūsų taisykloje. Aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos, tačiau Xiaomi telefonų remontas daromas būtent remonto centre, esančiame Šiaurės miestelyje, adresu S.Žukausko g. 1. Jeigu jums reikalingas Xiaomi telefono stiklo keitimas ar kita remonto paslauga, galite užsukti ir pristatyti įrenginį. Phonefix taisyklą rasti paprasta, kadangi esame įsikūrę pirmame aukšte ir puikiai matomės nuo automobilių stovėjimo aikštelės.

Jeigu neturite galimybės įrenginį pristatyti pas mus į vietą, patys atvyksime jo pasiimti. Bendradarbiaujame su kurjeriais-partneriais, tad įrenginį galėsime paimti tiesiog iš jūsų ir atlikus remontą, grąžinti. Jeigu Xiaomi remontas atliekamas pas mus, ši paslauga – nemokama. Dėl telefono paėmimo iš vietos kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kiek užtruks Xiaomi taisymas?

Xiaomi remontas Vilniuje užtruks nuo vienos valandos. Paprastai daugumos Xiaomi telefonų ekrano keitimas, baterijos keitimas ar kiti standartiniai remonto darbai trunka apie vieną valandą. Tačiau, jeigu užduotis yra labai sudėtinga arba yra didelė laukiančių įrenginių eilė, taisymas gali trukti ir ilgiau. Apie tai, kokia bus Xiaomi telefonų remonto kaina ir kiek truks pats jūsų turimo Xiaomi telefono remontas, informuos mūsų technikai.

Kokius Xiaomi taisymo darbus siūlome

Mes dirbame su įvairiausių modelių Xiaomi išmaniaisiais telefonais. Xiaomi Mi 9 SE, Redmi 5, Redmi Note 7 ar visų kitų modelių ekrano keitimas bei baterijų keitimas – turbūt dažniausiai atliekami taisymo darbai.

Tačiau Phonefix taisykloje jūsų Xiaomi taip pat nemokamai diagnozuosime gedimus, galėsime: sutvarkyti kameras, garsiakalbius, pakeisti nebeveikiančius mygtukus ar antenas, atstatysime duomenis, pašalinsime drėgmę.

Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!