PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A41 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A41 lietimui jautraus stikliuko
  Akcija!
  65€
  Samsung A41 ekrano keitimas119€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A41 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A41 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Vienas iš naujausių ir pastaruoju metu bene populiariausių Android išmaniųjų telefonų, Samsung Galaxy A41 buvo išleistas 2020 metų gegužės mėnesį. Jis pasižymi inovatyviu ir stilingu dizainu, o galinėje pusėje turi net trijų objektyvų kamerą. Telefono įranga – įspūdinga. Jis turi 6,1 colio Super AMOLED, itin aukštos raiškos ekraną (431 ppi – pikselis į colį). Telefonas taip pat turi 4 arba 8GB RAM operatyviosios atminties, trigubą galinę kamerą ir aštuonių branduolių procesorių bei 3500 mAh bateriją. 

   Tai – išties įspūdingas Android telefonas. Tačiau, jeigu jūsų turimas šio modelio telefonas ėmė strigti, prasčiau veikti arba buvo kitaip pažeistas, jums tikrai reikalingas Samsung A41 remontas Vilniuje. Phonefix taisykla greitai ir kokybiškai atliks ekrano, baterijos, krovimo lizdo, lietimui jautraus stikliuko keitimą ir nemokamą įrenginio diagnostiką. Kurjerio paslauga leis sutaupyti laiko, nes Samsung A41 remontas ta pačia kaina bus atliktas ir kurjeriui įrenginį paėmus iš jūsų vietos.

   Greitas ir kokybiškas Samsung A41 taisymas

   Phonefix taisykla Vilniuje pasiūlys greitai ir, be abejonės, kokybiškai išspręsti visus jūsų Samsung A41 gedimus. Nesvarbu kokio dydžio įrenginio remontas reikalingas, kvalifikuoti Android telefonų technikai išspręs problemas bei pasiūlys geriausius sprendimus. Dažniausiai mūsų atliekamos paslaugos Vilniuje yra Samsung A41 ekrano keitimas ir baterijos keitimas

   Paslaugų kainoraštyje rasite taip pat ir kitas remonto paslaugas, kurias galime atlikti. Jeigu bus poreikis, tol, kol vyksta remontas, suteiksime pakaitinį telefoną.

   Samsung A41 ekrano keitimas

   Pakeisti aukštos raiškos 6,1 colio AMOLED ekraną tikrai nėra lengva užduotis, ypač, jeigu neturite tinkamų žinių ir reikalingų įrankių. Mūsų komandos technikams Samsung A41 ekrano keitimas yra labai dažnai atliekamas darbas, dėl to ekranus šiems telefonams galėsime pakeisti vos per ~1 valandą. Galutinį darbų atlikimo laiką gali kiek koreguoti esamas užimtumas, tačiau rezervavus laiką internetu, Samsung A41 ekrano remontas Vilniuje tikrai užims vos porą valandų ir pigiau bei greičiau atgausite savo įrenginį su nauju ekranu!

   Samsung A41 baterijos keitimas

   Šio modelio Samsung išmanieji turi neišimamas baterijas. Tai reiškia, kad ją pakeisti galima tik atidarius patį telefono korpusą ir priėjus prie pagrindinės įrangos. Norint, kad Samsung A41 baterijos keitimas būtų sėkmingas, reikia, kad šį darbą atliktų specialistai, išmanantys išmaniųjų Samsung telefonų konstrukciją bei suprantantys delikatumą. 

   Mūsų kompetentingų technikų rankose greitai bus atliekamas Samsung A41 remontas gera kaina, pigiau nei daugumoje kitų remonto centrų. 

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu jus domina Samsung A41 remontas Vilniuje patraukliomis kainomis, tuomet susisiekite su Phonefix ir mes padėsime jums rasti optimalius sprendimus. Interneto puslapyje yra nurodytas remonto paslaugų kainynas, tačiau dar mažesne kaina darbai atliekami tuomet, kai rezervuojate remonto laiką iš anksto, internetu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!