PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 13 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  PREMIUM analogo ekrano keitimas139€
  iPhone 13 stikliuko keitimas
  Akcija!

  169€
  iPhone 13 ekrano keitimas (Originalus)
  Akcija!

  299€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  119€
  Galinės kameros stikliuko keitimas55€
  Baterijos keitimas79€
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 13 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 13 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 13 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 13 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 13 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 13 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 13 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 13 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 13 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 13 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 13 remontas?

    Mūsų servise iPhone 13 remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Vienas iš naujausių Apple išmaniųjų telefonų – iPhone 13 buvo išleistas spalio mėnesį 14 dieną, 2021 metais. Nuo praėjusios kartos iPhone telefono, iPhone 13 skiriasi tuo, jog: turi geresnį Super Retina XDR OLED ekraną, palaiko 5G ryšį, turi MagSafe magnetinę technologiją, A15 procesorių bei geresnę kamerą. Kartu su iPhone 13 Mini, šis išmanusis telefonas parduodamas be įkroviklio ir ausinių.

   Dėl mechaninių pažeidimų arba elektroninių gedimų gali būti reikalingas ir iPhone 13 remontas. Kadangi pats telefono modelis tikrai yra naujas, jums reikia patikimo ir specializuoto remonto centro, kad galėtumėte pasitikėti atliktų darbų kokybe. Phonefix taisykla yra specializuotas Apple iPhone remonto centras todėl diagnozuosime gedimus ir greitai bei kokybiškai juos sutvarkysime.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 13 taisymas

   Kokybiškai ir greitai atliekamas iPhone 13 telefonų remontas – svarbi paslauga visų šio modelio Apple išmaniųjų turėtojams. Remontas bei taisymas gali būti reikalingas dėl mechaninių ar elektroninių pažeidimų bei telefono susidėvėjimo.

   Phonefix taisykla yra specializuotas Apple iPhone remonto centras, todėl atliksime beveik bet kuriuos reikalingus pakeitimus bei darbus jūsų išmaniajam įrenginiui.

   Prašome teirautis dėl atliekamų darbų terminų bei kainų, tačiau dažniausiai atliekami darbai su iPhone 13 yra: ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo (viršelio) keitimas, krovimo lizdo keitimas, remontuojamas stikliukas (lietimui jautrus). Visus šiuos darbus atlieka patyrę ir aukščiausią kvalifikaciją turintys iPhone technikai. Darbuose naudojame geriausias medžiagas ir originalius komponentus, tačiau taip pat ir optimizuojame darbų atlikimą, tad iPhone 13 remontas daromas net pigiau nei daugumoje kitų taisyklų.

   iPhone 13 ekrano keitimas

   Net 6,1 colio XDR OLED ekranas yra itin jautrus ir rodo be galų ryškų vaizdą. Mechaniškai ar dėl kitų priežasčių pažeistas ekranas turėtų būti pakeistas tam, kad telefonu vėl būtų galima sklandžiai naudotis. iPhone 13 ekrano keitimas atliekamas sutartine kaina ir dėl šių darbų reikėtų teirautis individualiai. Jeigu jus domina iPhone 13 ekrano keitimas ir tokio iPhone 13 remonto kaina – pigiau jį atliksime, jeigu remonto laiką rezervuosite iš anksto.

   iPhone 13 baterijos keitimas

   Įprastas iPhone 13 turi 3240 miliampervalandų talpos ličio jonų bateriją. iPhone 13 baterijos keitimas ir baterijos remontas yra reikalingi tuomet, kai dėl pažeidimų arba susidėvėjimo akumuliatorius ima labai staigiai išsikrauti ir su telefonu nebėra įmanoma atlikti įprastas užduotis.

   Paprastai toks iPhone 13 remontas (baterijos keitimas) atliekamas labai greitai, vos per vieną ar keletą valandų. Jeigu yra poreikis, telefoną galime paimti iš jūsų vietos ir pristatyti jį ten po remonto (teirautis telefonu) bei visam remonto laikui suteikti pakaitinį telefoną.

   Paslaugos gera kaina!

   Dirbame optimaliai ir greitai, dėl to iPhone 13 remonto kaina bene visada yra mažiausia. Nesvarbu ar skilo iPhone 13 stikliukas, reikalingas iPhone 13 galinio stiklo keitimas, ekrano keitimas, baterijos remontas ar kiti darbai – Phonefix tai sutvarkys gera kaina. Rezervuokite laiką iš anksto ir pritaikysime nuolaidą. Tikslią remonto kainą pasakysime po diagnostikos.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!