PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 11 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas75€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas89€
  Ekrano keitimas (ORIGINALUS)
  Akcija!

  135€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  75€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas85€
  Galinės kameros stikliuko keitimas35€
  Baterijos keitimas55€
  Krovimo lizdo keitimas49€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 11 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 11 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 11 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 11 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano iPhone 11 telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 11 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 11 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 11 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 11 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 11 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 11 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Ar yra galimybė pasikeisti iPhone 11 krovimo lizdą?

   Žinoma! iPhone 11 krovimo lizdo keitimas užtruks 30-60min.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 11 remontas?

   Standartiniai gedimai sutvarkomi per 30-60min. Sudėtingesni iPhone 11 remonto darbai gali trukti 1-2 dienas.

   Vienas naujausių – jau tryliktos kartos Apple išmanusis telefonas, iPhone 11 yra vienas populiariausių telefonų Lietuvoje. Pasaulyje jau parduota per 110 milijonų vienetų šio telefono, dėl ko tai yra trečias populiariausias visų laikų išmanusis telefonas. Parduotuvėse iPhone 11 atsirado 2019 metaus. Lyginant su praėjusiu modeliu, šis telefonas turėjo A13 procesorių, itin plataus kadro dvigubą kamerą ir geresnį ekraną. Tai – paskutinis iPhone, kuris buvo parduodamas su įkrovikliu bei ausinėmis.

   Sugedus, sudužus ar ėmus prasčiau veikti, jūsų išmaniajam gali būti reikalingas iPhone 11 remontas. Phonefix taisykla greitai ir kokybiškai galės: diagnozuoti gedimus, pakeisti ekraną ir lietimui jautrų stikliuką, galinį viršelį, bateriją ar įkrovimo lizdą. Jeigu rezervuosite remonto laiką internetu, darbus atliksime dar geresnėmis sąlygomis – bus taikoma nuolaida ar sumažinta iPhone 11 remonto kaina.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 11 taisymas

   Ne tik pasiūlysime žemiausią remonto kainą (pigiau), bet visus taisymo darbus taip pat atliksime kokybiškai ir greitai. Phonefix taisykloje atliekami darbai: iPhone 11 ekrano keitimas, baterijos keitimas, lietimui jautraus stiklo keitimas, galinio stiklo keitimas, duomenų atkūrimas, įkrovimo lizdo keitimas. Kiti darbai atliekami pagal pasiteiravimą.

   Kokybiškas remontas įmanomas tik tuomet, kada iPhone 11 taisys patyrę ir nusimanantys specialistai. Būtent tokią komandą turime savo taisykloje ir dėl to galime pasiūlyti greitus bei užtikrintus rezultatus net pigiau nei daugumoje kitų taisyklų. Optimizuojame darbo našumą ir galime suteikti garantiją atliktiems darbams.

   iPhone 11 ekrano keitimas

   Įprasti iPhone 11 telefonai turi 6,1 colio (155mm) Liquid Retina LCD ekraną. Jeigu ekranas įskilo, buvo pažeistas vandens ar susidūrė su kitokiu defektu, bus reikalingas iPhone 11 remontas. Pirmiausiai reikėtų diagnozuoti tikrąją problemą ir nustatyti ar reikalingas iPhone 11 ekrano keitimas ar tik lietimui jautraus stiklo keitimas.

   Pastarųjų darbų kaina yra apie 125€, o iPhone 11 ekrano keitimas atliekamas 145€ kaina. Įprastai, jeigu rezervuojate darbų laiką internetu, galime pasiūlyti nuolaidą.

   iPhone 11 baterijos keitimas

   Būtent iPhone 11 telefonai turi 3110 mAh ličio jonų bateriją. Laikui bėgant ir vis kraunant telefoną, mažėja baterijos potencialas. Dėl ilgo ir aktyvaus naudojimo arba kitų pažeidimų gali būti reikalingas ir iPhone 11 baterijos keitimas.

   Apie tai, jog reikalingas būtent bateriją pakeisti galintis iPhone 11 remontas praneša žymiai greičiau išsikraunantis telefonas. Baterijos keitimą taisykla atlieka labai greitai ir vos per porą valandų jūsų telefoną atiduosime į rankas!

   Paslaugos gera kaina!

   iPhone 11 remonto kaina pas mus yra tikrai patraukli. Užuot pirkę naują telefoną galite jį suremontuoti labai greitai ir geromis sąlygomis. Nemokamai diagnozuosime gedimus ir prieš pradėdami darbus, jus informuosime apie jų trukmę bei įkainius. Esame specializuotas remonto centras, tad tokios paslaugos kaip iPhone 11 stikliuko, galinio stiklo, baterijos ar ekrano keitimas mums tikrai nesvetimos.

   Drąsiai kreipkitės ir Phonefix galės net pasiimti telefoną iš jūsų vietos, jums patogiu laiku!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!