PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Sony kompiuterių remontas

Sugedo Sony kompiuteris? Norite jį patobulinti? Praradote duomenis, o gal susidūrėte su garantinio remonto poreikiu? Tuomet Phonefix Sony kompiuterių servisas yra ta vieta, kur jums reikia kreiptis. Patyrusi mūsų technikų komanda gali padėti išspręsti net ir sudėtingiausias Sony nešiojamų kompiuterių problemas, juos patobulinti.
Jeigu tai – apdraustas įrenginys arba reikia garantinio remonto, paruošime ir visus reikalingus dokumentus. Nors mūsų servisas yra įsikūręs Vilniuje, bendradarbiaujame su partneriais – kurjeriais, kurie gali jūsų įrenginį paimti visoje Lietuvoje bei pristatyti mums. Taip padedame suremontuoti Sony kompiuterius klientams Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, Alytuje ar kituose miestuose.
Šiame puslapyje galite matyti, kokia bus preliminari jus dominančio remonto kaina.

Sony kompiuterių gedimų diagnostika

Profesionalus Sony kompiuterių remontas visada prasideda nuo diagnostikos. Vizualios, programinės ir techninės apžiūros metu diagnozuojamos tikrosios problemos. Tada profesionalūs technikai gali pasiūlyti sprendimus, supažindinti su tolesne darbų eiga, kaina bei trukme.
Paprastai diagnostika ilgai netrunka. Net, jeigu kompiuterį mums atsiunčiate per kurjerius, pastaroji paslauga nieko nekainuoja, jeigu nusprendžiate remontą patikėti mums. Svarbu suprasti, kad po diagnostikos gali paaiškėti tam tikri dalykai:
· Kompiuterio gedimas – rimtesnis nei galvojote;
· Kompiuterio gedimas – visiškai kitoks nei galvojote;
· Kompiuterio gedimas – daug lengvesnis nei tikėjotės;
· Kompiuterio gedimas yra būtent toks, kokį numatėte.
Phonefix taisykla jus supažindins su optimaliausiais sprendimais, rekomenduos geriausias išeitis bei atliks norimus remonto darbus.

Sony nešiojamųjų kompiuterių remontas: klaviatūros, ekrano ir baterijos keitimas

Nors pas mus atliekamas pats įvairiausias Sony kompiuterių remontas, norėtume išskirti kelias, populiariausias paslaugas ir dažniausiai daromus darbus. Kaip rodo klientų atsiliepimai ir mūsų statistika, bene sėkmingiausiai atliekamos užduotys yra: klaviatūros keitimas, ekrano keitimas ir baterijos keitimas bei duomenų atstatymas. Panagrinėkime kiekvieną iš jų.
Klaviatūros keitimas pasidaro reikalingas po ilgo kompiuterio naudojimo arba dėl suliejimo, kitos žalos. Dėl to gali nebeveikti mygtukai, klaviatūra nebešviečia arba ima veikti nebenuspėjamai. Toks kompiuteris netinka darbui ir pramogoms, tad atliekamas valymas arba keitimas.
Ekrano keitimas dažniausiai daromas po nelaimės arba, jeigu jis patyrė kažkokią žalą. Per laiką taip pat gali atsirasti senėjimo požymių ar pažeidimų.
Baterija yra bene labiausiai laiko pažeidžiamas kompiuterio komponentas. Ličio jonų akumuliatoriai turi ribotą įkrovimo ir iškrovimo ciklų skaičių bei palaipsniui praranda potencialą. Po ilgo naudojimo nebėra kitos išeities, kaip tik pakeisti Sony kompiuterio bateriją. Na, o duomenų atstatymas apima profesionalios programinės bei techninės įrangos naudojimą siekiant atkurti pažeistus, netyčia pašalintus arba nebepasiekiamus duomenis iš kompiuterio.

Phonefix Sony kompiuterių taisykla

Phonefix Sony kompiuterių taisykloje atliekamas ne tik paprastas, bet ir garantinis šių kompiuterių remontas. Turime visas reikalingas kompetencijas ir sertifikacijas bei pasirūpinsime, jog Sony laptop‘as būtų sutvarkytas tinkamai bei efektyviai.
Daugumą remonto darbų atliekame vos per 1 – 2 dienas, o kiekvienam darbui bei naujai detalei suteiksime ir ne trumpesnę nei 3 mėnesių garantiją. Dėl to rinktis Phonefix savo Sony kompiuterio taisymui tikrai apsimoka.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Ieškant tinkamo serviso savo kompiuteriui, kone kiekvienam klientui svarbus yra maksimalaus greičio bei profesionalumo derinys. Mes galime tai pasiūlyti, kadangi esame optimizavę remonto procesų eigą, aptarnavimo kokybę bei turime visą reikiamą programinę bei techninę įrangą, kad išspręstume net kebliausius atvejus.
Jau dabar susisiekite nurodytais kontaktais, jeigu norite pasitarti dėl remonto arba gauti rekomendacijas.

 

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą