PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

OnePlus 7T remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  OnePlus 7T ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  195€
  OnePlus 7T ekrano keitimas240€
  Galinio viršelio keitimas34€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS ONEPLUS TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų OnePlus telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – OnePlus 7T telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio OnePlus 7T telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Jeigu jus domina bet kokio modelio OnePlus telefonų taisymas, siūlome rinktis telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklos Phonefix paslaugas. Šioje taisykloje dirba savo srities specialistai, kurie greitai ir kokybiškai gali pašalinti įvairių įrenginių gedimus. O geriausia, kad viskas bus atlikta itin patrauklia kaina, nesvarbu, ar tai telefono ekrano keitimas, ar duomenų atstatymas, ar kameros remontas.

   Neabejokite dėl darbų kokybės, nes bet kuriam remontui taikoma mažiausiai trijų mėnesių garantija!

   OnePlus 7T remontas Vilniuje

   Nors OnePlus telefonai nėra tokie populiarūs kaip kitų žymių gamintojų modeliai ir ne visose taisyklose galite rasti šių išmaniųjų remontą, pas mus siūlomas skirtingų modelių OnePlus taisymas visoje Lietuvoje. Phonefix taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1, tačiau mes siūlome kurjerio į namus iškvietimo paslaugą, kuri yra nemokama. Jos tikslas – suteikti galimybę visiems Lietuvos gyventojams pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis. Norint išsikviesti DPD kurjerį į namus, jums tereikia apsilankyti mūsų interneto svetainėje ir užpildyti kurjerio iškvietimo formą. Kurjeris, atvykęs pas jus, paims jūsų sugedusį įrenginį ir atgabens mums taisymui. Po taisymo, įrenginys bus grąžintas atgal, o tuomet galėsite atsiskaityti už remontą.

   Klientų atsiliepimai rodo, kad šia paslauga pasinaudoja vis daugiau gyventojų. Pats taisymas įprastai trunka 1 valandą arba daugiau, bet visa trukmė su paėmimu ir grąžinimu yra trys arba daugiau darbo dienos. Jeigu norite greitesnio remonto ir gyvenate sostinėje, galite tiesiog atvykti nurodytu adresu darbo ir ne darbo metu ir patys perduoti įrenginį.

   Darbai, kuriuos atliekame OnePlus 7T telefonams

   Ar jums reikalingas garsiakalbių remontas, o gal baterijos keitimas? Ne problema, nes pas mus siūlomas itin platus paslaugų spektras. Kalbant konkrečiai apie OnePlus telefonus, pas mus atliekamas:

   Ekrano stiklo keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Galinio viršelio keitimas;
   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas.

   Iš savo praktikos pastebėjome, kad ne visada klientai žino savo telefono gedimus. Todėl prieš kiekvieną taisymą atliksime nemokamą ir išsamią įrenginio diagnostiką, kuri padės jums apsispręsti dėl konkrečių darbų atlikimo.

   OnePlus 7T remonto kainos

   OnePlus telefonų remonto kainos yra nurodytos mūsų interneto puslapyje esančiame kainyne. Telefoną galima susitaisyti pigiau, jeigu:

   Užsirezervuosite laiką iš anksto. Nors mielai priimsime ir be rezervacijos, taisymo laiko rezervavimas naudingas ir mums, ir jums;
   Taisysite kelis defektus vienu metu. Tokiu atveju irgi taikoma akcija.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!