PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainorašits (Detalės + darbai)

  Huawei Honor serijos ekranų keitimo kainos (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Huawei Honor 5x ekrano keitimas55€
  Huawei Honor 7 ekrano keitimas55€
  Huawei Honor 7 Lite ekrano keitimas55€
  Huawei Honor 8 ekrano keitimas59€
  Huawei Honor 8 Lite ekrano keitimas55€
  Huawei Honor 8A ekrano keitimas64€
  Huawei Honor 8s ekrano keitimas64€
  Huawei Honor 9 ekrano keitimas64€
  Huawei Honor 9 lite ekrano keitimas59€
  Huawei Honor 9x ekrano keitimas74€
  Huawei Honor 10 ekrano keitimas79€
  Huawei Honor 10 Lite ekrano keitimas74€
  Huawei Honor 20 ekrano keitimas79€
  Huawei Honor 20 Lite ekrano keitimas74€
  Huawei Honor 20 Pro ekrano keitimas79€
  DiagnostikaNemokama

  Huawei - Kiti remonto darbai (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Skubus Huawei telefonų remontas
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Huawei telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Huawei telefonų remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Huawei telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Huawei – vienas didžiausių telefonų gamintojų pasaulyje. Lietuvos vartotojai labai mėgsta Huawei telefonus dėl siūlomo puikaus kainos ir techninių savybių santykio. Jeigu ieškote, kur greitai ir kokybiškai būtų atliktas Huawei telefonų taisymas – Phonefix taisykla Vilniuje yra ta vieta!

   Kad ir koks Huawei telefonų remontas reikalingas, pvz., Huawei P10 taisymas – ekrano keitimas, Mate ar Honor serijų telefonų taisymas, o gal visai kiti darbai – į pagalbą jums atskubės Phonefix Huawei taisykla.

   Huawei remontas – kokybiškai ir greitai

   Ne tik kokybiškai ar greitai, bet ir ko gero net pigiau nei dauguma kitų taisyklų atliksime Huawei telefonų tvarkymo darbus. 

   Aukščiausio lygio Huawei telefonų remontas įmanomas dėl to, kad mūsų taisykloje dirba kvalifikuoti technikai su geriausiais įrankiais ir aukščiausio lygio medžiagomis.

   Dėka aukštos kvalifikacijos, mūsų Huawei servisas ne tik atlieka pačius sudėtingiausius darbus, tačiau ir kasdienes remonto užduotis, telefonų valymą. Verta paminėti, kad gera Huawei remonto kaina taip pat suteikiama kartu su bent 3 mėnesių garantija už kiekvieną gedimo tvarkymo paslaugą. Pigiau Huawei remontas kainuoja tiems klientams, kurie darbo laiką rezervuoja iš anksto, internetu.

   Huawei taisykla Phonefix dirba ir su apdraustais telefonais, o, jeigu remonto laikas – ilgas, nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną. Daugumą darbų, tokių, kaip Huawei telefonų ekrano keitimas, atliekame vos per ~1 valandą.

   Kur atliekami Huawei įrenginių taisymo darbai?

   Huawei telefonų taisymas atliekamas mūsų servise Vilniuje. Nors Huawei remontas atliekamas Vilniuje, tačiau aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Dažniausiai keičiame šių telefonų ekranus ir baterijas, bet atliekame ir daugybę kitų taisymo ir remonto paslaugų.

   Huawei remontas Vilniuje atliekamas ten pat, kur įsikūrusi mūsų Huawei taisykla – adresu S.Žukausko g.1, Šiaurės miestelyje. Mus pamatysite nuo automobilių stovėjimo aikštelės. Esame įsikūrę pirmame aukšte. 

   Jeigu Huawei taisykla yra nepatogioje vietoje arba neturite laiko pristatyti telefono iki nurodyto adreso – ne problema! Jeigu jums reikalingas Huawei P10 taisymas, P20 remontas ar kitų modelių gedimų šalinimas, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba gyvo pokalbio funkcijos pagalba per interneto puslapį. Mes patys pasirūpinsime tuo, kad iki jūsų vietos atvyktų kurjeriai, paimtų telefoną ir remontas būtų atliktas mūsų taisykloje. Po to, kai Huawei remontas baigtas, mūsų taisykla telefoną pristatys atgal jums.

   Prieš imantis kokių nors konkrečių remonto darbų, būtinai jus informuosime apie tai ar pvz., reikalingas Huawei telefonų ekrano keitimas ar kitos paslaugos ir kokia bus šio Huawei remonto kaina. Jeigu telefoną remontuojate pas mus, minėta kurjerio paslauga yra nemokama. Na, o klientams, kurie rezervuoja remonto laiką internetu, taisykla pritaiko nuolaidas nuo internete nurodytų kainų.

   Kiek užtruks Huawei taisymas?

   Tai, kiek užtruks Huawei telefonų remontas labai priklauso nuo to, koks gedimas šalinamas ir koks taisyklos užimtumas. Visgi reikėtų paminėti, kad mūsų Huawei taisykla daugumą remonto darbų atlieka vos per ~1 valandą. Tad jūsų Huawei P20, P30, P30 lite ar kitų modelių remontas ir taisymas turėtų būti atliekamas labai greitai.

   Apie tikslų remonto darbų atlikimo laiką informuos mūsų technikai.

   Kokius Huawei taisymo darbus siūlome

   Pas mus atliekamas pats įvairiausias Huawei telefonų remontas ir Phonefix Huawei servisas gali pašalinti kone visus dažniausiai sutinkamus gedimus. Dažniausiai atliekami remonto darbai:

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!