PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone XR remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas70€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas85€
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  115€
  Galinio viršelio keitimas59€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas79€
  Galinės kameros stikliuko keitimas29€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  49€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  49€
  Priekinės kameros keitimasPrašome teirautis.
  Garsiakalbio keitimasPrašome teirautis.
  iPhone XR diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone XR remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone XR remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone XR technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone XR remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone XR ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone XR korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone XR korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone XR ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone XR ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone XR po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone XR remontas?

    Mūsų servise iPhone XR remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kuomet Apple išleido savo dvyliktos kartos telefonus iPhone, kartu jie pristatė ir iPhone XR. Šis unikalus įrenginys buvo pristatytas į prekybą 2018 metais (spalio pabaigoje) ir tapo pigiausiu flagmanu. iPhone XR sukurtas tam, kad net ir už mažesnę nei įprasto iPhone kainą, pirkėjai galėtų džiaugtis geriausia Apple patirtimi. iPhone XR turi tokį patį procesorių, kaip ir XS bei XS Max telefonai, tačiau turi 6,1 colio ne OLED, bet Liquid Retina tipo LCD ekraną.

   Jeigu jums reikalingas kokybiškas iPhone XR remontas – Phonefix taisykla tikrai padės rasti sprendimus. Atliekame pačius įvairiausius remonto darbus. Ko gero net pigiau nei kitur pakeisime bateriją, stikliukus, mygtukus, kitus susidėvėjusius komponentus bei nemokamai diagnozuosime problemas. Kad ir koks iPhone XR taisymas bus reikalingas, suteiksime garantiją darbams, o pats remontas gali būti atliekamas vos per vieną valandą. Dirbame ir su apdraustais įrenginiais.

   Greitas ir kokybiškas iPhone XR taisymas

   Kadangi naudojame profesionalias medžiagas ir aukščiausius standartus atitinkančią įrangą, o taisykloje dirba kvalifikuoti meistrai, iPhone XR ekrano keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo keitimas ar kiti remonto darbai trunka tikrai neilgai. Kai kuriuos remonto darbus taisykla gali užbaigti labai greitai – vos per 1 valandą. Maksimaliai greitai darbai atliekami tuomet, kai rezervuojate taisymo laiką internetu. Dirbame ne tik sparčiai, bet ir kokybiškai – suteikiame net iki 6 mėnesių garantiją.

   iPhone XR ekrano keitimas

   Naujos kartos, berėmių (angl. bezel-less) ekranų keitimas iPhone telefonams yra tikrai sudėtingas. Phonefix taisykloje iPhone XR ekrano keitimas atliekamas, o kaina – 115€. Tokį darbą gali atlikti tik kompetentingi profesionalai, kurie tiksliai identifikuoja gedimą. Kai kada pažeidimas gali būti ne ekrane, o tik lietimui jautriame stikle. Jūsų iPhone XR remonto kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kokius darbus reikia atlikti.

   Jeigu rezervuosite laiką internetu, iPhone XR stiklo keitimas (remontas ekranui) padaromas per keletą valandų.

   iPhone XR baterijos keitimas

   Šio modelio iPhone telefonai turi ganėtinai talpią 2942 mAh bateriją. Visgi su laiku arba dėl netikėtų pažeidimų ją gali reikėti keisti. iPhone XR baterijos keitimas – dažnai atliekamas iPhone XR remontas. Kokybiškai pakeitus bateriją telefonas vėl veikia taip ilgai, kaip pačioje pradžioje. Mūsų servise iPhone XR baterijos keitimas atliekamas, o jo kaina – 49€.

   Tokį darbą atliksime tikrai greitai.

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu jums reikalingas konkretus iPhone XR taisymas arba įvairios remonto paslaugos: stiklo keitimas, galinio stiklo keitimas, mygtukų ar kameros taisymas, kiti remonto darbai – drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais ar per interneto puslapį. Rezervuodami laiką, galėsite remonto darbus gauti pigiau.

   Daugumos darbų kaina remontuojant iPhone XR išmaniuosius yra nustatoma individualiai, dėl to reikia teirautis. Susisiekite ir mes jums pasakysime, kiek kainuos iPhone XR ekrano keitimas (kokia kaina?) bei kiek kainuotų įvairūs kiti XR telefono remonto darbai. 

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!