PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 5s remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną
remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  35€
  Galinio viršelio keitimas39€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  24€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  24€
  Galinės kameros keitimas21€
  Priekinės kameros keitimas16€
  Garsiakalbio keitimas19€
  Ausinių lizdo keitimas24€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas15€
  Įjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas16€
  iPhone 5s diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 5s remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 5s remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 5s technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 5s remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 5s ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 5s korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 5s korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 5s ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 5s ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 5s po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 5s remontas?

    Mūsų servise iPhone5s remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Septintos kartos Apple flagmanas – iPhone 5S į prekybos vietas pateko 2013 metų rudenį. Kartu su šiuo telefonu pirmą kartą buvo panaudotas jau labai gerai žinomas Touch ID su piršto antspaudo skaitytuvu. Telefonas gavo geresnę kamerą, o pakuotėje pirmą kartą sulaukėme EarPods ausinių.

   Šis telefonas turi 1560 mAh ličio jonų bateriją, Apple A7 procesorių, 1GB DDR3 tipo operatyvinės RAM atminties, 4 colių įstrižainės 640×1136 LCD ekraną ir 8 megapikselių kamera. Net ir šiomis dienomis iPhone 5S yra pakankamai solidžiai veikiantis telefonas, jeigu jis tinkamai prižiūrėtas ar suremontuotas.

   Phonefix taisykla gali kokybiškai suremontuoti įvairius iPhone 5S defektus ir pažeidimus. Atsakingas ir profesionalus iPhone 5S remontas leidžia klientams Vilniuje vėl naudotis gerai veikiančiu telefonu ir sutaupyti, kadangi nereikės pirkti naujo!

   Greitas ir kokybiškas iPhone 5S taisymas

   Daugumą remonto darbų atliekame tikrai greitai. Beveik visas iPhone 5S taisymo užduotis galime pabaigti per 1 valandą. Greičiausias įmanomas iPhone 5S remontas suteikiamas tiems klientams, kurie laiką rezervuoja iš anksto ir tai padaro internetu. Net, jeigu dirbame greitai, niekas nenukenti kokybės sąskaita, kadangi kvalifikuoti ir patyrę Apple technikai jūsų išmaniuosius remontuoja su aukščiausios kokybės įrankiais, naudodami geriausias prieinamas medžiagas bei savo patirtį. Tokiu būdu gerą rezultatą galima pasiekti ganėtinai greitai ir, kaip taisykla, patenkinti savo klientų poreikį.

   Jeigu iPhone 5S remontas Vilniuje užima daugiau laiko, visam remonto terminui galėsime suteikti pakaitinį telefoną, nemokamai.

   iPhone 5S ekrano keitimas

   Pakeisti iPhone telefonų ekraną tikrai nėra paprasta užduotis. Ypač daug rizikos kelia tai, jeigu ekraną arba lietimui jautrų stiklą norite keisti patys. Tokį darbą turėtų atlikti tik kompetentingi ir patyrę technikai. Ekrano keitimas užims vos porą valandų ir, jeigu telefoną mums pristatysite ryte, tikriausiai dar tą pačią dieną galėsite džiaugtis įrenginiu, kuris veikia ir atrodo it naujas.

   Rezervuodami paslaugų laiką internetu, galite gauti nuolaidą ir iPhone 5S remontas bus atliekamas pigiau, mažesne kaina nei nurodyta kainyne.

   iPhone 5S baterijos keitimas

   Kaip ir bet kurį kitą remonto darbą, taip ir 5S modelio Apple išmaniojo baterijos keitimas turėtų būti atliekamas profesionalių ir patyrusių specialistų rankose. Mes dirbame ir su įrenginiais, kurie yra apdrausti ar turi garantiją, tad iPhone tikrai suremontuosime kokybiškai.

   Baterijos keitimas dažniausiai reikalingas tuomet, kai telefonas itin greitai išsikrauna arba visai nebeįsijungia. Diagnostikos metu nustatysime ar reikia baterijos keitimo, ar kitų darbų ir pristatysime jums darbų sąmatą, kad žinotumėte, koks iPhone 5S remontas reikalingas ir kokia to kaina.

   Paslaugos gera kaina!

   Phonefix interneto puslapyje rasite remonto paslaugų kainyną. Dažniausiai atliekamos paslaugos daromos pigiau nei daugumoje kitų taisyklų. Negana to, kaip jau minėjome, galite gauti nuolaidą, jeigu remonto laiką rezervuosite internetu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!