PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Nokia remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Nokia - Kiti remonto darbai (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Skubus NOKIA telefonų remontas
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų NOKIA telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – NOKIA telefonų remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio NOKIA telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Suomijos kompanija Nokia dar iki šių dienų daug kam yra ta kompanija, kuri tarsi išrado telefonus. Nors vienu metu jos įrenginiai buvo patys populiariausi pasaulyje, tačiau dabar Nokia išmanieji užima daug mažesnę rinkos dalį, Lietuvoje vis dar yra nemažai žmonių, kurie turi naujus arba senesnius Nokia telefonus. 

   Tuo atveju, kada dėl vienų ar kitų priežasčių jūsų Nokia telefonas buvo pažeistas ir reikalingas Nokia remontas, kreipkitės į Phonefix. Esame vienas iš nedaugelio remonto centrų, kuris specializuojasi Nokia telefonų taisyme. Kvalifikuotų technikų atliekamas Nokia telefonų remontas Vilniuje padės išspręsti gedimus ir dažniausiai pasitaikančias arba visiškai unikalias telefonų problemas. 

   NOKIA remontas – kokybiškai ir greitai

   Greitai ir kokybiškai atliekamas Nokia telefonų remontas Phonefix taisykloje – keičiame ekranus, baterijas ir kone visus kitus Nokia išmaniųjų telefonų komponentus. 

   Nokia ekrano keitimas, kaip ir bet kuris kitas Nokia telefono taisymo darbas yra unikali užduotis, kadangi beveik visi komponentai ir detalės – unikalūs. Technikai turi turėti aukščiausią kvalifikaciją ir žinias, kad tinkamai suremontuotų Nokia telefonus. Phonefix taisykla – vardas, kuriuo galite pasitikėti. Nepamirškite, jog rezervavę remonto laiką internetu, gausite nuolaidą ir įrenginį sutvarkysime pigiau!

   Pas mus ne tik greitai bus atliekamas Nokia išmaniųjų remontas (vidutiniškai remonto trukmė vos ~1 valanda), bet ir suteikiama garantija atliktiems darbams. Nokia telefonų remontas Vilniuje daromas ir su apdraustais įrenginiais. Kad ir kokiam Nokia telefonui reikia remonto – kreipkitės!

   Kur atliekami NOKIA įrenginių taisymo darbai?

   Visų Nokia telefonų remontas atliekamas Vilniuje – mūsų serviso centre adresu S. Žukausko g.1, pirmame aukšte esančioje taisykloje. Nesvarbu ar reikalingas Nokia ekrano keitimas, nemokama diagnostika ar mygtukų keitimas, o gal ir visai kiti darbai – telefonus remontuosime šioje vietoje.

   Jeigu taisykla jums ne pakeliui, įrenginį galime paimti iš jūsų vietos. Dėl šios paslaugos susisiekite su mumis nurodytais kontaktais!

   Kiek užtruks NOKIA taisymas?

   Kokybiškai atliekamas Nokia telefonų remontas paprastai netrunka ilgai. Nokia telefonų remontas Vilniuje dažniausiai padaromas vos per 1 valandą, tačiau sudėtingesnės užduotys trunka ir daugiau. Apie konkrečią trukmę informuos technikai prieš priimdami įrenginį arba prieš pradėdami darbus, po diagnostikos.

   Kokius NOKIA taisymo darbus siūlome

   Mūsų taisykla atlieka pačius įvairiausius Nokia telefonų remonto darbus. Keičiame ekranus, baterijas, įkrovimo lizdus, kameras, mygtukus, dangtelius, stikliukus. Taip pat darome nemokamą diagnostiką, pašaliname drėgmę ir atkuriame duomenis. Tai – tik dalis Nokia telefonų remonto paslaugų Vilniuje. Jeigu jus domina konkrečios Nokia telefonų remonto paslaugos ir jų kaina, daug informacijos rasite mūsų interneto puslapyje!