PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

MSI kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  MSI daugiausiai garsėja kaip prekės ženklas, kuris gamina žaidimų kompiuterius. Jie pasižymi itin galingais techniniais komponentais, aštresniu ir moderniu dizainu, ryškia raudona ar kitomis spalvomis, kurių akcentai puošia nešiojamų kompiuterių korpusą. Tačiau dėl savo paskirties jie patiria ir dideles apkrovas, o jų techniniai komponentai, dėl to, kad yra galingi, pasižymi ir dideliu delikatumu. Dėl to MSI kompiuterių remontas yra ganėtinai dažnai reikalinga paslauga, ypač, jeigu jūsų kompiuteris buvo mechaniškai pažeistas arba yra kiek senesnio modelio.

  MSI servisas padės vėl sėkmingai naudotis nešiojamu kompiuteriu ir tai padarys pigiau nei naujo kompiuterio pirkimas. Mūsų remonto centras Vilniuje galės pasiūlyti greitai ir kokybiškai atlikti pačių įvairiausių MSI kompiuterių remontą, pradedant ekranų ar klaviatūrų taisymais, baigiant baterijos keitimu, drėgmės šalinimu, duomenų atkūrimu ir daugeliu kitų.

  Greitas ir kokybiškas MSI kompiuterio taisymas

  Phonefix taisykla turi kompetentingus ir kvalifikuotus technikus, kurių specializacija – MSI kompiuterių taisymas. Dėka jų įgūdžių bei žinių ir geriausių įrankių, MSI kompiuterių remontas atliekamas greitai ir kokybiškai.

  Phonefix MSI servisas gali dirbti greitai, nes naudojami geriausi įrankiai, o remontuoja – geriausi specialistai. Daugumą remonto darbų atliekame per 1-2 darbo dienas.

  Kokybės garantas yra garantija, kurią suteikiame visiems atliktiems darbams. Kad ir koks remontas buvo darytas, MSI servisas suteikia bent jau minimalią 3 mėnesių garantiją. Taip pat remontuojame ir apdraustus kompiuterius, pateiksime visus reikalingus aktus ir išrašus.

  MSI kompiuterio ekrano keitimas

  Jeigu jūsų kompiuterio ekranas buvo pažeistas arba nustojo tinkamai funkcionuoti – svarstykite apie jo keitimą. Tai beveik visuomet kainuoja pigiau už naujo laptopo pirkimą ir, kuomet kalbame apie MSI kompiuterius, po to, kai atliktas MSI kompiuterių remontas keičiant ekraną, jūs vėl galėsite maksimaliai išnaudoti techninį įrenginio potencialą.

  Dažniausiai ekranai keičiami po mechaninių pažeidimų, kurie atsiranda dėl nelaimingo atsitikimo arba netinkamo kompiuterio laikymo.

  MSI kompiuterio baterijos keitimas

  Baterijos keitimas padės išspręsti daugumą problemų, jeigu kompiuteris labai sparčiai išsikrauna, prastai veikia neprijungtas prie įkroviklio arba visai neįsijungia neprijungtas prie jo. Baterijos keitimo remontas yra ganėtinai lengva užduotis patyrusiems mūsų technikams, dėl to jos atlikimas turėtų užimti maždaug 1-2 darbo dienas arba trumpiausią terminą. Dėl konkrečių kainų galite pasiteirauti rašydami žinutes ar laiškus

  Paslaugos gera kaina!

  Visų MSI kompiuterių remonto kaina nurodyta šiame interneto puslapyje. Jeigu konkrečios užduoties kainoraštyje neradote, kreipkitės į mus tiesiogiai ir komanda kuo skubiau atsakys bei praneš, kiek turėtų kainuoti jus dominantis remontas.

  Nepamirškite, kad MSI servisas taiko akcijas ir nuolaidas, jeigu remonto laiką rezervuojate internetu.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!