PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

LG remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  LG - Kiti remonto darbai

  Remonto pavadinimasKaina
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Skubus LG telefonų remontas
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų LG telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – LG telefonų remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio LG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   LG yra vienas garsiausių namų technikos gamintojų visame pasaulyje. Jie taip pat gamina ir telefonus, kurie naudoja Android operacines sistemas. Pernelyg dažnai telefonų neleidžiantis LG taikosi į vidutinės, ekonominės klasės telefonus, nors seniau gamino ir pačios aukščiausios klasės išmaniuosius. 

   Kompanijos LG telefonai visada pasižymi unikaliu dizainu, todėl juos pamėgo platus vartotojų ratas.

   Phonefix taisykloje atliekamas kokybiškas LG telefonų remontas Vilniuje. Mūsų taisykla remontuoja smarkiai ir lengviau pažeistus išmaniuosius telefonus. Taisome ir keičiame ekranus, baterijas, kitus komponentus. Kvalifikuoti technikai atlieka ir LG telefonų remontą su apdraustais išmaniaisiais telefonais.

   LG remontas – kokybiškai ir greitai

   Jeigu jums aktualu greitai ir kokybiškai atliekamas LG telefonų remontas Vilniuje, jūs esate ten, kur reikia!

   Skubus LG telefonų remontas įmanomas tik kvalifikuotų technikų rankose. Mūsų komandos specialistai atliks telefono diagnostiką ir daugumą remonto darbų užbaigs vos per ~1 valandą. Jeigu remontas trunka ilgiau nei porą valandų arba prailgsta dėl kitų kliūčių, visam laikui, kol vyksta remontas, klientams nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną.

   Kalbant apie kokybiškai atliekamą darbą, būtina paminėti tai, kad kiekvienam remonto darbui, atliktam su jūsų LG telefonu, visuomet taikysime bent 3 mėnesių garantiją. Phonefix taisykla taip pat galės paruošti visas formas ir dokumentus, kurių reikia apdrausto telefono remontui.

   Be to, pas mus visada puiki LG telefonų remonto kaina. Visų paslaugų kainas rasite mūsų interneto puslapyje. Kiekvienam klientui bus aktualu žinoti, kad remontas pigiau kainuoja tuomet, kai LG telefonų remonto laiką rezervuojate internetu. Visuomet pritaikome nuolaidas.

   Kur atliekami LG įrenginių taisymo darbai?

   Bet kuris LG telefonų remontas bus atliekamas mūsų remonto centre, Vilniuje. Jį rasite Šiaurės miestelyje, adresu S. Žukausko g. 1. Įėjimas aiškiai matomas nuo automobilių aikštelės, tad tikrai nepraleisite pro akis!

   Nors LG telefonų remontas daromas Vilniuje, tačiau aptarnausime LG telefonų savininkus iš visos Lietuvos. Jeigu negalite pristatyti telefono į vietą, mes atvyksime jo pasiimti iš jūsų. Susisiekite dėl tokios paslaugos ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą.

   Kiek užtruks LG taisymas?

   Remonto ir taisymo darbų trukmė priklauso nuo pačios užduoties ir keleto kitų aplinkybių. Daugumą darbų, tokių, kaip pvz., LG telefono ekrano keitimas ar baterijos keitimas atliekame labai greitai – vos per ~1 valandą. Tačiau, jeigu reikia užsakyti dalis arba yra ilga laukiančiųjų, jau įrenginius pristačiusių klientų eilė, remonto atlikimo gali tekti palaukti vos vos ilgiau.

   Visgi mūsų specialistai jus informuos apie preliminarų darbo terminą prieš pradėdami.

   Kokius LG taisymo darbus siūlome

   Keičiame ekranus, baterijas, krovimo lizdus, remontuojame ir taip pat keičiame garsiakalbius bei kameras, šaliname drėgmę, atkuriame duomenis ir nemokamai diagnozuojame. LG telefonų remonto kaina nurodoma mūsų interneto svetainėje (arba pranešama pagal pasiteiravimą), tačiau dar pigiau (su nuolaida) atliksime taisymą tais atvejais, kada rezervuojate laiką.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!