PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Huawei planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Huawei planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Huawei remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Phonefix taisykloje atliksime ne tik telefonų, bet ir planšetinių kompiuterių remontą. Mūsų taisykla taiso ir įvairiausių modelių bei gamybos metų Huawei planšetinius kompiuterius. Atliekame sudėtingus ir paprastus remontus. Kad ir koks Huawei planšetės remontas reikalingas – kreipkitės į Phonefix. Mūsų atliktiems darbams bus pritaikyta bent 3 mėnesių garantija.

   Gero remonto garantas – kvalifikuoti technikai, dirbantys su geriausiais įrankiais ir medžiagomis. Dėka to, Phonefix taisykla sugeba greitai ir kokybiškai patenkinti klientų poreikius tvarkant Huawei planšetes. 

   Greitas ir kokybiškas Huawei planšetės taisymas

   Specializuota Huawei taisykla yra svarbi dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, nors Huawei planšetės ir veikia naudodamos Android OS operacinė sistemą, tačiau dauguma komponentų, kuriuos reikia remontuoti ar keisti – unikalūs ir saviti tik Huawei įrenginiams. Dėl to Huawei planšetės remontas kelia iššūkių meistrams. Tik nusimanantys ir tikri profesionalai gali juos įveikti, kadangi reikia specialių žinių ir patirties. 

   Remontas jūsų įrenginiui dažniausiai bus atliekamas pakankamai greitai. Didžiąją dalį keitimo ar tvarkymo darbų atliksime vos per kelias valandas. Jeigu reikalingas sudėtingas Huawei planšetės remontas Vilniuje arba turėsime užsakyti dalis, kurių neturime vietoje, tuomet terminas gali prasitęsti. Tačiau tokiu atveju informuojame klientus ir patiksliname darbų grafiką kuo skubiau.

   Huawei planšetės ekrano keitimas

   Norint kokybiškai pakeisti planšetės ekraną reikia labai daug specifinių žinių. Pasirinkus Phonefix taisyklą – gausite kvalifikuotų technikų darbą ir geriausias kainas ekranų keitimui. Jeigu paslaugas rezervuosite internetu, remontas ir ekrano keitimas kainuos dar pigiau, nes pritaikysime specialią akciją ir nuolaidą.

   Ekrano keitimas dažniausiai reikalingas po mechaninio pažeidimo arba, jei dėl kitų priežasčių ekranas nustojo reaguoti į prisilietimus, išsiliejo, ėmė pikseliuotis ir t.t.

   Huawei planšetės baterijos keitimas

   Baterijos keitimas yra bene dažniausia užduotis dėl ko klientai kreipiasi į Huawei taisyklą. Baterijos keitimas yra būtinas, jeigu įrenginys ėmė sparčiai išsikrauti, nebeįsikrauna arba neprognozuojamai išsijungia/įsijungia. Po diagnostikos galima tiksliai nustatyti, koks Huawei planšetės remontas būtinas ir kokia to kaina, tačiau bateriją pakeisti tikrai nėra ilgai trunkanti užduotis, o jos keitimas šioms planšetėms kainuoja nuo ~22€. Vienų modelių baterijos keitimas kainuos brangiau, o kitų – pigiau

   Paslaugos gera kaina!

   Paslaugų – Huawei remonto kainyną galite rasti šiame interneto puslapyje. Išsiskleidę sąrašą matysite, kokia yra konkretaus Huawei planšetės remonto kaina ir kiek jums kainuos remontas Vilniuje.

   Net, jeigu neturite galimybės įrenginį pristatyti į vietą, mes galime atvykti jį pasiimti. Remontuojame ir apdraustas planšetes bei visuomet pasiūlome kuo geresnę darbų atlikimo kainą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!