PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung planšetės remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Kainoraštis (Detalės + darbai)

  Samsung planšetinių remonto kainoraštis (žiūrėti čia)

  Remonto pavadinimasKaina
  Lietimui jautraus stiklo keitimasnuo 29€
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Greitas planšetinių kompiuterių remontas.
   Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai.Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 2-jų valandų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Darbus atliekame visoje Lietuvoje
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų iPad patys.
   Apdraustų planšetinių remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Samsung planšetinių remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Samsung planšetinių remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti planšetę mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo planšetę, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti planšetę tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano planšetinis apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus planšetinius kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano planšetė neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų planšetinio kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kuomet reikalingas Samsung planšetės remontas Vilniuje, Phonefix taisykla atliks visus reikiamus darbus greitai ir kokybiškai. Esame specializuotas Samsung išmaniosios technikos remonto centras ir galėsime gera kaina ir per itin trumpą laiką bei su garantija suremontuoti net ir rimčiausius Samsung planšetinių kompiuterių gedimus ir/ar pažeidimus.

   Remonto paslaugų kainoraštis yra pateiktas internetu. Tačiau, jeigu norite paslaugas gauti dar pigiau, jums pakanka rezervuoti laiką internetu. Tuomet Samsung planšetės remonto kaina sumažėja, mat, pritaikoma speciali akcija ir nuolaida. Svarbu paminėti, kad remontuojame ir naujausio modelio, ir senesnius planšetinius kompiuterius, tad nedvejodami galite į mus kreiptis, nepriklausomai nuo to, kokią Samsung planšetę turite.

   Greitas ir kokybiškas Samsung planšetės taisymas

   Greitai ir kokybiškai atliktas Samsung planšetės remontas leis sutaupyti ne tik pinigus, bet ir laiką. Visų pirma – remontas bene visuomet yra daug pigesnis nei naujo įrenginio pirkimas. Kai kada klientai skuba nurašyti pažeistą įrenginį vien dėl to, kad įkyrus gedimas trukdo naudotis įprastomis funkcijomis. Smulkus, vos keliasdešimt eurų dažnai kainuojantis Samsung planšetės remontas Vilniuje pašalina šias problemas.

   Daugumą remonto darbų kvalifikuoti technikai atliks vos per maždaug 2 valandas. Jeigu gedimas neįprastas arba reikia užsakinėti detales, kurių neturime vietoje, remontas gali trukti ilgiau. 

   Verta paminėti, kad Phonefix taisykla remontuoja ir apdraustas planšetes. Paruošime visus dokumentus, kurių prašo draudimas ir kvalifikuotai bei atsakingai išspręsime gedimus ir problemas. Na, o po remonto, visiems darbams suteiksime bent jau 3 mėnesių garantiją, tad dėl kokybės galite būti visiškai ramūs.

   Samsung planšetės ekrano keitimas

   Toks Samsung planšetės remontas, kuomet keičiamas ekranas, yra sudėtingas darbas ir didelės meistrų ir technikų kompetencijos reikalaujanti užduotis. Phonefix taisykloje dirbantys specialistai yra kvalifikuoti Samsung įrenginių žinovai, todėl darbas atliekamas ir greitai, ir efektyviai. Kokia bus šio Samsung planšetės remonto kaina, galite sužinoti kainoraštyje, publikuotame šiame puslapyje.

   Ekrano ir lietimui jautraus stiklo keitimo kainos priklauso nuo planšetės modelio.

   Samsung planšetės baterijos keitimas

   Baterijos keitimas dažniausiai reikalingas po tam tikro laiko naudojant planšetę. Jeigu pastebite, kad įrenginys ėmė sparčiau išsikrauti, labai staigiai kinta baterijos įkrovimo lygis procentais arba telefonas įsijungia ir išsijungia neprognozuojamai, gali būti, kad reikalingas baterijos keitimas. Šis Samsung planšetės remontas technikams nėra itin sudėtingas, todėl jį atliksime greitai. Baterijos keitimo kainos prasideda nuo ~22€, tačiau priklauso nuo planšetinio kompiuterio modelio.

   Paslaugos gera kaina!

   Remonto paslaugos kainuoja dar pigiau, jeigu rezervuojate jų laiką internetu. Mes keičiame ne tik baterijas ir ekranus, bet ir mygtukus, kameras, garsiakalbius, šaliname drėgmę, atkuriame duomenis ir atliekame pačius įvairiausius Samsung planšečių remontus gera kaina!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!