PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 5 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  29€
  Galinio viršelio keitimas39€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  24€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  20€
  Galinės kameros keitimas16€
  Priekinės kameros keitimas16€
  Garsiakalbio keitimas15€
  Ausinių lizdo keitimas20€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimas11€
  Įjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas16€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas16€
  iPhone 5 diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 5 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 5 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 5 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 5 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 5 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 5 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 5 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 5 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 5 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 5 remontas?

    Mūsų servise iPhone 5 remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Vienas iš sėkmingiausių visų laikų Apple telefonų – iPhone 5. Vos per pirmąją savaitę nuo išleidimo buvo parduota per 5 milijonus vienetų. Šis telefonas rinką išvydo dar 2012 metų rugsėjį. Tada tai buvo pats greičiausias ir geriausias telefonas, kokį galėjai įsigyti, o dabar iPhone 5 yra patikimas, tačiau jau nebe toks galingas pasirinkimas. Dėl didelio tokių telefonų naudojimo ir senesnio amžiaus, vis dažniau yra reikalingas ir iPhone 5 remontas. Laimei, kad Phonefix taisykla gali labai greitai ir kokybiškai atlikti pačias įvairiausias remonto paslaugas jūsų iPhone 5. Atliekame smulkius arba didelius remonto darbus ir seniems, ir naujiems iPhone.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 5 taisymas

   Mūsų taisykla nemokamai diagnozuos jūsų telefono problemas bei pasiūlys jas išspręsti. Jūsų telefonui iPhone 5 galėsime atlikti viską nuo mygtukų keitimo iki kameros, baterijos ar net ekrano remonto. Kadangi šiam telefono modeliui jau yra apie 10 metų, tikrai ne visi meistrai moka su jais dirbti. Phonefix yra viena iš nedaugelio vietų, kur vis dar atliekamas iPhone 5 remontas Vilniuje.

   Paprastai remontas netrunka ilgiau kelių valandų. Paprastesnius darbus atliekame vos per 1 valandą ir tik išskirtinais atvejais, jeigu, pvz., darbas labai sudėtingas ir nestandartinis arba reikia užsakyti detales, iPhone 5 remontas užims daugiau nei vieną dieną. Bet kokiu atveju tai nesumažins kokybės ir mes jus būtinai informuosime apie terminus prieš pradėdami remontui.

   Jeigu norite, galite išsikviesti kurjerį įrenginio paėmimui. Jeigu norite greitai bei kokybiškai susiremontuoti iPhone 5, bet nėra laiko atvykti į vietą – ši paslauga, kaip tik jums!

   iPhone 5 ekrano keitimas

   Vienas iš dažniausių – iPhone 5 ekrano remontas. Per laiką telefono ekrane gali išdegti pikseliai, o po kritimų ar sutrenkimų ekranas įskyla arba visai sudūžta, dėl ko jį reikia keisti. iPhone 5 ekrano remontas pasižymi gera kaina. Kadangi šio modelio telefonuose naudojami senesnės technologijos LCD ekranai, jie yra ganėtinai pigūs ir jų keitimas tikrai kainuoja pigiau nei naujesnių modelių su Retina ekranu.

   Jeigu jus domina iPhone 5 remontas ekranui – drąsiai su mumis susisiekite. Pasiūlysime greitą ir efektyvų remontą su garantija, o reikalui esant Phonefix taisykla dar ir suteiks pakaitinį telefoną visam remonto laikui, nemokamai.

   iPhone 5 baterijos keitimas

   iPhone 5 telefonas turi 1440 miliampervalandžių (mAh) bateriją. Pvz., iPhone 12 modelis turi 2815 mAh bateriją, tad nenuostabu, kad iPhone 5 baterijos remontas kaina yra pigesnis už naujesnių modelių.

   Atlikus keitimą darbams suteikiama ne mažiau nei 3 mėnesių garantiją. Baterijas paprastai turime savo sandėliuose, tad jas pakeisime dar tą pačią dieną.

   Paslaugos gera kaina!

   Phonefix – iPhone 5 remontas Vilniuje dar pigiau nei daugumoje kitų įstaigų. Visas remonto paslaugų kainas rasite mūsų internetinėje svetainėje, o dar pigiau remonto paslaugas galite gauti tuomet, kai remonto laiką rezervuosite iš anksto. Tuomet sąraše esančioms kainoms dar pritaikoma papildoma nuolaida. 

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!