PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Dell kompiuterių remontas

Dell nešiojamieji kompiuteriai yra žinomi dėl savo patvarumo ir našumo, tačiau, kaip ir bet kuris kitas elektroninis prietaisas, jie gali susidurti su problemomis. Phonefix taisykla gali pasiūlyti efektyvias remonto paslaugas kone visiems Dell kompiuterių modeliams, tiek seniausiems, tiek patiems naujausiems.
Darome ir garantinį remontą, paruošiame draudimui reikalingus defektacijos, atliktų darbų aktus, išrašome sąskaitas. Phonefix Dell kompiuterių servisas net gi gali pasirūpinti įrenginio paėmimu iš jūsų vietos. Atsiųsime kurjerį, kuris paims įrenginį iš jūsų bei pristatys iki mūsų remonto centro, Vilniuje. Taip sutaupysite laiko. Nors Phonefix servisas yra įsikūręs Vilniuje, tačiau su kurjerių paslaugomis lengvai paimsime įrenginius iš klientų Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, Utenoje, Alytuje ir tame pačiame Vilniaus mieste bei apylinkėse.
Visiems darbams suteiksime garantiją, o prieš pradedant dar informuosime jus apie preliminarią remonto trukmę bei, kokia bus paslaugų kaina. Orientacinį kainoraštį galite matyti ir šiame interneto puslapyje.

Dell nešiojamųjų kompiuterių gedimų analizė

Dell kompiuterių remontas gali pareikalauti labai plataus žinių ir kompetencijų spektro. Suprasdami ir žinodami dažniausiai pasitaikančias gedimų priežastis, bei jų sprendimą ir turėdami tam reikalingą įrangą, mūsų meistrai gali užkirsti kelią rimtų problemų atsiradimui bei padėti išspręsti jau esamas. Kai kurios iš daugiausiai pasitaikančių problemų, galinčių kilti su Dell nešiojamaisiais kompiuteriais, yra: perkaitimas, kietojo disko gedimai, motininės plokštės problemos, operacinės bei programinės įrangos bėdos, virusai bei kitų techninių komponentų problemos. Phonefix Dell kompiuterių remontas gali išspręsti visa tai ir dar daugiau.
Jeigu kalbėsime apie perkaitimą, tai ši problema dažniausiai atsiranda dėl susikaupusių dulkių ir šiukšlių, trukdančių oro srautui judėti per ventiliatorių. Tam, kad jis aušintųsi, akumuliatorius turi dirbti sunkiau, nes kitaip nebus palaikoma optimali temperatūra. Reguliarus valymas ir priežiūra gali padėti išvengti šios problemos. Kietojo disko gedimai gali atsirasti dėl fizinių pažeidimų arba susidėvėjimo laikui bėgant. Dėl viruso ar kitos problemos gali pradingti duomenys, kuriuos atkurti įmanoma tik su žiniomis bei specializuota įranga.
Yra ir daugybė kitų problemų, kurios gali iškilti. Phonefix Dell kompiuterių servisas pasirūpins tokiais darbais, kaip:


· Bet koks garantinis remontas;
· Ekrano keitimas;
· Klaviatūros keitimas
· Duomenų atstatymas;
· Baterijos keitimas;
· Kompiuterio atnaujinimas;
· Daugybė kitų.

Dell nešiojamųjų kompiuterių remontas: ekrano ir baterijos keitimas

Norint, kad jūsų laptop‘as veiktų efektyviai, gali reikėti pakeisti ekraną ir bateriją. Įtrūkęs ar pažeistas ekranas gali trukdyti darbui ar pramogoms, o dėl prastai veikiančios baterijos kompiuteris gali netikėtai išsijunginėti arba daug greičiau išsikrauti. Tokie kompiuteriai yra nepatikimi, tačiau jų remontas dažnai atsieina pigiau ir yra ekonomiškai efektyvesnė išeitis nei naujo pirkimas.

Kompiuterių ekranai gali būti pažeisti dėl nelaimingų atsitikimų, pavyzdžiui, kritimo ar smūgių, arba tiesiog susidėvėti laikui bėgant. Norint pakeisti pažeistą ekraną, reikia kruopščiai išardyti nešiojamąjį kompiuterį, išimti seną ekraną ir sumontuoti naują. Labai svarbu pasirinkti tinkamą detalės modelį, kad būtų suderinamumas. Ekraną tinkamai pakeisti gali tik kvalifikuoti meistrai.

Visi ličio jonų akumuliatoriai turi ribotą tarnavimo laiką. Taip pat ir kiekvieno Dell nešiojamojo kompiuterio akumuliatorius gali prarasti gebėjimą išlaikyti įkrovą, todėl sumažėja našumas ir jį reikia dažniau įkrauti. Pakeitus bateriją galima ryškiai pagerinti nešiojamojo kompiuterio akumuliatoriaus veikimo laiką ir bendrą našumą. Kai kuriems kompiuteriams tai padaryti yra labai sunku. Tada reikia rasti akumuliatoriaus skyrių, išimti seną ir įdėti naują, suderinamą akumuliatorių. Labai svarbu pasirinkti originalią dalį arba aukštos kokybės repliką, kad kompiuteris ir gerai veiktų, ir būtų saugus. Jeigu baterija išsiima paprastai, ją galima ir įsigyti.

Phonefix Dell kompiuterių taisykla

Atsiliepimai byloja, kad Phonefix gali pasirūpinti net ir sudėtingiausiais Dell kompiuterių remonto darbais. Daugumą darbų galėsime atlikti vos per 1 – 2 darbo dienas, o kartais net ir greičiau. Esame įsikūrę Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1, tačiau su kurjerių pagalba aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Interneto puslapyje galite rasti ir daugiau naudingos informacijos apie tai, kokias paslaugas teikia mūsų kompiuterių servisas.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Dell remontas turi būti atliktas greitai ir kokybiškai, kad kuo mažiau trikdytų jūsų darbą ar asmeninį gyvenimą. Greitas ir efektyvus remontas užkerta kelią tolesniam nešiojamojo kompiuterio sugadinimui ir apsaugo svarbius duomenis bei failus. Patyrusių meistrų atliktas kokybiškas remontas ne tik atstato optimalų įrenginio veikimą, bet gali prailginti jo tarnavimo laiką. Investavimas į aukščiausios kokybės Dell remonto paslaugas užtikrina geriausią patirtį.

 

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą