PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S10 Plus remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S10 Plus ekrano stikliuko keitimas
  Akcija!
  175€
  Samsung S10 Plus ekrano keitimas255€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas39€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Pats didžiausias ir galingiausias S10 serijos flagmanas – Galaxy S10+ arba Galaxy S10 Plus yra aukščiausios klasės išmanusis telefonas. Samsung jį į rinką išleido kartu su visa likusia S10 modelių gama, 2019 metų kovo mėnesį. Net ir praėjus keliems metams po išleidimo, šis telefonas išlieka vienu galingiausių kada nors pagamintų telefonų.

   Dėmesį iš karto patraukia dydis – 6,4 colio Dynamic AMOLED ekranas, rodantis vaizdą net 1440×3040 pikselių raiška.  Tokios aukštos klasės vaizdą generuoti padeda Exynos 9820 arba Snapdragon 855 mikroschemos ir aštuonių branduolių procesorius. Standartinės konfigūracijos S10+ turi 128 arba 512GB atmintį su 6 arba 8GB RAM operatyvinės atminties. Na, o Galaxy S10 Plus Performance edition – galiūnas, turintis 1TB atmintį ir net 12GB RAM atminties. Dviguba galinė kamera leidžia filmuoti vaizdo įrašus iki 4K raiška.

   Pažeisto, apgadinto arba tiesiog nebeveikiančio Samsung S10 Plus remontas Vilniuje padės išspręsti tokias problemas, kaip: ekrano keitimas, baterijos keitimas, krovimo lizdo ar galinio viršelio bei lietimui jautraus stikliuko keitimas ir kiti. Daug pigiau dažniausiai suremontuosite išmanųjį užuot pirkę naują!

   Greitas ir kokybiškas Samsung S10 Plus taisymas

   Greitai suremontuosime net ir rimčiausius telefono pažeidimus. Įprastas remontas dažniausiai užtrunka vos vieną ar kelias valandas, tačiau, jeigu laiką rezervuojate internetu ir pasirenkate laiką, kada turėtų būti atliekamas Samsung S10 Plus remontas Vilniuje, užtikrinate skubiausią įmanomą paslaugos suteikimą.

   Kokybiškai suremontuosime visų tipų gedimus. Mūsų technikai – kvalifikuoti ir kompetentingi Samsung remonto specialistai. Dirbdami su geriausiais įrankiais ir moderniausiomis medžiagomis, jie gali kokybiškai ir, be abejo, greitai pakeisti ekranus, baterijas, krovimo lizdus, kitas dalis bei diagnozuoti problemas.

   Phonefix taisykla dirba ir su apdraustais įrenginiais. Be to, jeigu neturite galimybės telefoną pristatyti į taisyklą, o tikrai reikalingas Samsung S10 Plus remontas patrauklia kaina, kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu. Patys atvyksime pas jus ir mūsų partneriai kurjeriai paims telefoną iš rankų, o po to, kai taisykla atliks remontą, grąžins į vietą.

   Be to, kiekvienam atliktam keitimui ar remontui suteiksime bent 3 mėnesių garantiją.

   Samsung S10 Plus ekrano keitimas

   Jeigu jūsų Galaxy S10 Plus ekranas įskilo, sudužo arba patyrė kitų pažeidimų, dažnu atveju padės tik Samsung S10 Plus ekrano keitimas ir jo remontas. Keičiame ir pažeistus ekranus, ir pažeistus lietimui jautrius stikliukus. Gali būti, kad reikalingas abiejų komponentų keitimas, o gali būti ir taip, kad pakaks pakeisti tik vieną, kas būtų pigiau ir paprasčiau. 

   Tikslią ekrano keitimo kainą galime pateikti po diagnostikos arba pagal pasiteiravimą.

   Samsung S10 Plus baterijos keitimas

   Samsung S10 Plus baterijos keitimas yra bene dažniausiai atliekamas šio modelio išmaniųjų remontas. Net 4100 mAh talpos ličio jonų baterija keičiama dažniausiai tuomet, kai buvo mechaniškai pažeista, pasiekė savo krovimų ciklo ribą arba dėl kitų priežasčių ėmė prasčiau veikti. Tai, kad reikalingas Samsung S10 Plus baterijos remontas tinkama kaina, byloja greitas įrenginio išsikrovimas, lėtas arba visai neįmanomas įkrovimas, nenuspėjamas baterijos elgesys.

   Paslaugos gera kaina!

   Bene visų remonto paslaugų kainoraštį rasite interneto puslapyje. Diagnostika – nemokama, o kitų S10 Plus remonto darbų kainos pateikiamos pagal užklausą. Be to, nepamirškite, jog rezervuodami laiką internetu, gausite nuolaidą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!