PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung A51 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung A51 ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  65€
  Samsung A51 ekrano keitimas (analogas)85€
  Samsung A51 ekrano keitimas (Originalus)
  Akcija!
  109€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG A51 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG A51 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Pačioje 2019 metų pabaigoje išleistas Samsung Galaxy A51 yra vienas iš Samsung flagmanų. Šis telefonas turi itin įspūdingus techninius duomenis: 4000mAh talpos baterija, 4K raiška galinčios filmuoti galinės kameros (kurių yra net 4), nuo 4 iki 8GB RAM operatyviosios atminties, didelis, net 6,5 colio įstrižainės Super AMOLED ekranas su 405 ppi raiška ir daugybė kitų, aukščiausio lygio savybių. Tačiau, jeigu pastebėjote, kad telefonas ėmė lėčiau veikti, nebe taip greitai užkrauna programėles arba greičiau išsikrauna baterija – pats laikas kreiptis į Phonefix!

   Mūsų taisykla greitai ir atsakingai atliks įrenginio diagnostiką bei nustatys programinius ar fizinius pažeidimus. Phonefix taisykloje atliekamas visapusiškas Samsung A51 remontas Vilniuje, tad galime suremontuoti ir fiziškai pažeistus išmaniuosius telefonus. Kvalifikuotų technikų kokybiškai atliktam darbui suteikiama bent 3 mėnesių garantija!

   Greitas ir kokybiškas Samsung A51 taisymas

   Phonefix taisykla remontuoja ir apdraustus įrenginius. Pateiksime visus reikiamus dokumentus bei pagal aukščiausius standartus kokybiškai pašalinsime gedimus bei sutvarkysime kitas problemas.

   Interneto puslapyje galite rasti paslaugų sąrašą ir patys žinoti, koks Samsung A51 remontas atliekamas kokia kaina. Informuojame, kad tuo atveju, kai remonto laiką rezervuojate iš anksto (tai galite padaryti internetu), jūsų Samsung Galaxy A51 remontas kainuos net pigiau nei nurodyta kainoraštyje. Visi klientai, kurie rezervuoja laiką, gauna nuolaidą. Na, o gedimų diagnostika yra nemokama. 

   Samsung A51 ekrano keitimas

   Didelio Super AMOLED ekrano keitimas yra sudėtinga užduotis. Tačiau patyrę ir kompetentingi Samsung išmaniųjų telefonų technikai galės vos per vieną ar kelias valandas pakeisti sudužusį, įskilusį ar kitaip pažeistą telefono ekraną nauju. Samsung A51 ekrano keitimas dažniausiai užtrunka apie vieną valandą. 

   Ekrano keitimo kaina be laiko rezervacijos yra apie 115€, o lietimui jautraus stikliuko – ~65€. Jeigu neturite galimybės telefoną ekrano taisymui pristatyti į vietą, galite išsikviesti kurjerį. Tuomet, kai Samsung A51 remontas Vilniuje atliekamas Phonefix taisykloje, kurjerio paslauga yra nemokama.

   Samsung A51 baterijos keitimas

   Taisykloje atliekamas ne tik ekrano ar viršelių keitimas. Čia taip pat dažnai daromas ir Samsung A51 baterijos keitimas. Naujuose Samsung išmaniųjų telefonų modeliuose galinis dangtelis atidaromas tik su specialių įrankių pagalba, tad norint pakeisti bateriją, reikia specialių įrankių ir žinių. Bateriją pakeisime greitai ir pakviesime telefoną pasiimti arba, kuomet Samsung A51 baterijos keitimas jau bus atliktas, perduosime įrenginį partneriams kurjeriams, pristatymui.

   Paslaugos gera kaina!

   Nors daugumą remonto darbų atliekame net pigiau nei kai kurios kitos taisyklos, visiems Phonefix remonto darbams suteikiama bent jau minimali 3 mėnesių garantija. Nepriklausomai nuo to ar buvo atliktas Samsung A51 ekrano keitimas ar kitoks šio telefono remontas, jus džiugins ne tik geras rezultatas, žema kaina ir spartus atlikimas, tačiau ir ilgalaikė garantija.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!