PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei Honor 9x remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Huawei Honor 9x ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  Prašome teirautis!
  Huawei Honor 9x ekrano keitimas74€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas29€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS HUAWEI TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Huawei telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – HUAWEI Honor 9x telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio HUAWEI Honor 9x telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Šiais laikais itin reikalinga paslauga – Huawei telefonų remontas. Skilo ar dužo ekranas, o gal sugedo telefono kamera? Ne problema, nes pas mus tiek Huawei ekrano keitimas, tiek kameros remontas atliekamas greitai, kokybiškai ir gera kaina. Todėl jeigu jums reikalingas bet kurio Huawei telefono modelio taisymas, kreipkitės į taisyklą Phonefix!

   Phonefix taisykloje galima taisyti ir apdraustus telefonus, mūsų specialistai turi visas tam reikiamas kvalifikacijas. Suteikiame visas sąskaitas, defektų ir atliktų darbų aktus.

   Huawei Honor 9x remontas Vilniuje

   Mūsų telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix yra unikali tuo, kad taisome telefonus visoje Lietuvoje. Nors patys remonto darbai yra atliekami Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1, jūs galite išsikviesti DPD kurjerį tiesiai į namus, kuris mums atgabens jūsų sugedusį įrenginį taisymui visiškai nemokamai! Taigi, nesvarbu, kurioje Lietuvos vietoje esate – tiesiog apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ir užpildykite kurjerio iškvietimo formą. Dažniausiai taisymo darbai trunka 1 valandą, todėl net nepastebėsite, kai Huawei remontas jau bus atliktas!

   Gyvenate sostinėje? Tuomet galite patys atvežti telefoną taisymui darbo ir ne darbo metu. Norint telefoną atvežti ne darbo metu, būtina iš anksto susisiekti su mumis. Atvykstant darbo metu, registracija nėra privaloma.

   Darbai, kuriuos atliekame Huawei Honor 9x telefonams

   Nors atliekame įvairius telefono taisymo darbus Huawei ir kitų gamintojų modeliams, klientų atsiliepimai ir kiti rodikliai atskleidžia, kad populiariausi darbai yra ekrano keitimas, akumuliatoriaus keitimas, stiklo keitimas, duomenų atstatymas bei garsiakalbių remontas. Tačiau neretai pasitaiko, kad reikalingas ir krovimo lizdo keitimas, priekinės ar galinės kameros keitimas, drėgmės šalinimas ar ryšio antenų remontas. Visus šiuos darbus gali atlikti mūsų specialistai. Taisome šiuos Huawei telefonus:

   Huawei P serijos telefonai;
   Huawei Mate serijos telefonai;
   Huawei Honor serijos telefonai.

   Viso taisymo metu jūs galėsite naudotis pakaitiniu telefonu visiškai nemokamai, o už remonto darbus atsiskaitykite tik tuomet, kai telefonas bus sutaisytas!

   Huawei Honor 9x remonto kainos

   Dažniausiai klientus dominantis klausimas – kokia taisymo kaina? Kadangi esame patikima telefonų taisykla, kurios tikslas – pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, galime užtikrinti geriausias rinkos kainas. Taip pat siūlome kelis būdus, kaip sutaisyti telefoną pigiau:

   Iš anksto užsirezervuoti laiką taisymui. Rezervacija padės ne tik jums gauti nuolaidą, bet ir mums pasirūpinti reikiamomis detalėmis;
   Taisyti kelis defektus vienu metu. Akcija taikoma ir tiems klientams, kurie taiso kelis gedimus iš karto.

   Norime pabrėžti, kad tikslios kainos yra surašytos mūsų kainyne internete. Vis dar abejojate, kiek kainuos tam tikras darbas, pavyzdžiui, baterijos keitimas, jūsų telefono modeliui? Kreipkitės į mus! Beje, jūsų telefono diagnostika taisykloje Phonefix nieko nekainuos, todėl net jei ir nežinote konkretaus gedimo, galite atnešti savo įrenginį.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!