PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 13 Mini remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone MINI sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  PREMIUM analogo ekrano keitimas139€
  iPhone 13 mini stikliuko keitimas
  Akcija!

  169€
  iPhone 13 mini ekrano keitimas
  Akcija!

  229€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  109€
  Galinės kameros stikliuko keitimas55€
  Baterijos keitimas79€
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 13 MINI remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 13 MINI remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 13 MINI technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 13 MINI remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 13 MINI ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 13 MINI korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 13 MINI korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 13 MINI ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 13 MINI ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 13 MINI po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 13 MINI remontas?

    Mūsų servise iPhone 13 MINI remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Šis, jau keturioliktos kartos Apple išmanusis telefonas yra unikalus pasirinkimas iPhone gamoje. iPhone 13 Mini yra šiek tiek mažesnė ir ekonomiškesnė įprasto iPhone 13 versija. iPhone 13 Mini turi 5,4 colio įstrižainės Super Retina XDR OLED ekraną, 12MP galinę kamerą, galinčią filmuoti iki 4K raiška.

   Jeigu pastebėjote, kad iPhone 13 Mini ėmė prasčiau veikti, neįsijungia arba buvo mechaniškai pažeistas, kreipkitės į Phonefix!

   Mūsų taisykla galės pakeisti pažeistas dalis, rasti gedimų priežastis ir vėl paruošti telefoną naudojimui. iPhone 13 Mini remontas dažniausiai kainuoja gerokai pigiau nei naujo telefono pirkimas, tad remontuoti – apsimoka.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 13 Mini taisymas

   Mūsų servise dirba kvalifikuoti Apple technikai, todėl galėsime atlikti skirtingus iPhone 13 Mini remontus. Pas mus atliekamas iPhone 13 Mini remontas: ekrano keitimas, lietimui jautraus stikliuko keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo keitimas, nemokama diagnostika, įkrovimo lizdo keitimas ir daug kitų paslaugų.

   Kadangi pas mus dirba kvalifikuoti technikai, remontą ir tvarkymą atliksime greitai ir kokybiškai. Jeigu rezervuojate remonto laiką telefonui internetu, mūsų taisykloje jūsų iPhone 13 Mini ekrano keitimas, baterijos keitimas ar dauguma kitų remonto darbų bus atlikti vos per 1 valandą.

   Kadangi tai yra ganėtinai naujas įrenginys, jo remonto technologijos vis dar yra unikalios ir sudėtingos. Dėl to remontas turėtų būti atliekamas tik kvalifikuotų meistrų rankose. Jeigu dėl ilgesnės eilės ar unikalaus gedimo, įrenginio reikėtų palaukti ilgiau, nemokamai, visam taisymo laikotarpiui suteikiame pakaitinį telefoną, kadangi suprantame, koks šis įrenginys gali būti svarbus. Remontuojame ir apdraustus telefonus bei išmaniuosius, kurie dar turi garantiją.

   Jeigu jums reikalingas iPhone 13 Mini remontas, bet neturite laiko ar galimybės jį pristatyti į taisyklą, išsikvieskite kurjerį. Jis paims telefoną iš jūsų, o po remonto, pristatys atgal. Remontuojant telefoną su mumis, paslauga nekainuoja.

   iPhone 13 Mini ekrano keitimas

   Super Retina XDR OLED ekranai pasižymi stulbinančia raiška ir įspūdinga atkuriamo vaizdo kokybe. Tačiau jų remontas – sudėtinga ir brangi procedūra. Jeigu norite, kad pažeistas ekranas būtų pakeistas kokybiškai, kreipkitės į Phonefix!

   Ypač rezervavus laiką, mūsų taisykloje iPhone 13 Mini ekrano keitimas bus atliekamas greitai, patrauklia kaina ir net pigiau negu nurodyta kainyne. Taip yra dėl to, kad rezervavę laiką klientai gauna nuolaidą.

   iPhone 13 Mini baterijos keitimas

   iPhone 13 Mini baterijos keitimas patrauklia kaina leis dar ilgai ir komfortiškai naudotis telefonu. Visos ličio jonų baterijos turi gana ribotą tarnavimo laiką, tad po tam tikro įkrovimų ciklo skaičiaus reikalingas baterijų keitimas. iPhone 13 Mini remontas tuomet meistrams yra nesudėtingas. Per maždaug valandą pakeičiame bateriją ir atiduodame telefoną šeimininkams.

   Phonefix paslaugos gera kaina!

   iPhone 13 Mini remonto kaina dažniausiai bus daug mažesnė nei jums kainuotų naujas telefonas, tad remontuoti apsimoka. Mūsų internetinėje svetainėje matysite sau aktualaus modelio remonto įkainių lentelę ir žinosite kiek kainuos iPhone 13 Mini lietimui jautrus stikliukas ar galinio stiklo keitimas ir kiti.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!