PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei kompiuterių remontas

Sveiki atvykę į patikimą Huawei kompiuterių remonto vietą.
Esame vieni iš pirmaujančių remonto paslaugų teikėjų, besispecializuojančių būtent Huawei kompiuterių remonte, todėl galime pasiūlyti sprendimus naujausiems bei senesniems įrenginiams. Phonefix kompiuterių servisas pasirūpins viskuo, nuo aparatinės įrangos gedimų iki programinės įrangos problemų sprendimo – duomenų atkūrimo ar susidėvėjusių detalių pakeitimų.
Mūsų kvalifikuotų technikų komanda siekia užtikrinti, kad po serviso jūsų Huawei kompiuteris veiktų be jokių trikdžių. Mūsų servisas yra įsikūręs Vilniuje, tačiau su kurjerių paslaugomis lengvai paimsime įrenginius iš klientų Klaipėdoje, Kaune, Utenoje, Utenoje, Alytuje ir tame pačiame Vilniaus mieste bei apylinkėse. Galite pasikliauti Phonefix dėl greito, patikimo ir kokybiško Huawei kompiuterio remonto konkurencinga kaina ir dar su garantija.

Huawei kompiuterių gedimų diagnostika ir efektyvūs remonto sprendimai

Mūsų ekspertų komanda gerai išmano, kaip diagnozuoti ir spręsti įvairias, būtent Huawei kompiuteriams būdingas problemas. Dažniausiai darome tokius darbus kaip:
· Ekrano keitimas;
· Klaviatūros keitimas;
· Duomenų atstatymas, atkūrimas;
· Baterijos keitimas;
· Virusų išvalymas;
· Vaizdo plokštės bei procesoriaus keitimas;
· RAM papildymas;
· Operacinės sistemos įrašymas bei perrašymas;
· Daugybė kitų.

Nesvarbu, kokia problema, mūsų technikai naudoja pažangias diagnostikos priemones, programinę įrangą ir metodus, kad nustatytų pagrindinę priežastį ir pateiktų veiksmingus remonto sprendimus, pritaikytus jūsų įrenginiui. Labai svarbu paminėti, kad mes veikiame ir kaip garantinis remontas. Tai reiškia, kad jūs mums galite pristatyti savo kompiuterį su garantija ir mes jį aptarnausime. Mūsų technikai turi visą reikalingą kompetenciją, akreditaciją ir sertifikaciją, kad galėtų kokybiškai ir efektyviai atlikti šiuos darbus. Draudimui paruošime defektacijos aktus, atliktų darbų išrašą, sąskaitas ir kitus dokumentus. Jokių rūpesčių ir tik maksimali nauda jums.
Be to, net ir garantinį laikotarpį pragyvenusiems kompiuteriams daromi remontai gauna garantiją. Ją suteikiame bent 3 mėnesiams ir garantiją gauna tiek darbas, tiek naujos detalės.
Prie mūsų veiklos efektyvumo prisideda ir tai, kad galime greitai diagnozuoti problemas bei jas išspręsti. Dažniausiai Huawei kompiuterių remontas užtruks vos 1 – 2 darbo dienas, kartais – net greičiau. Phonefix taisykla visada informuos apie preliminarią darbų trukmę dar prieš pradedant.

Huawei nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimas

Be įprasto ar garantinio remonto, taip pat siūlome Huawei nešiojamųjų kompiuterių atnaujinimo paslaugas. Jos pratęsia jūsų įrenginio tarnavimo laiką ir pagerina jo veikimą.
Mūsų atnaujinimo procesas apima kruopštų valymą, aparatinės įrangos atnaujinimą ir programinės įrangos optimizavimą,. Po atnaujinimo darbų jūsų Huawei nešiojamasis kompiuteris turėtų veikti daug geriau nei iki tol.
Atnaujinimas – tai pigesnis ir paprastesnis būdas pagerinti kompiuterio našumą daug neinvestuojant į naujo pirkimą. Pirmasis atnaujinimo proceso žingsnis – įvertinti bendrą kompiuterio būklę. Šiame etape technikai nustato, kokių atnaujinimų ar remonto reikia norint optimizuoti įrenginio veikimą.
Tada atliekamas kruopštus kompiuterio valymas. Tai padeda išvengti perkaitimo ir kitų problemų, kurios kyla dėl dulkių ar nešvarumų sankaupų. Remdamiesi pirminiu įvertinimu, technikai gali rekomenduoti atnaujinti aparatinę įrangą. Tai gali būti RAM, kietojo disko ar vaizdo plokštės atnaujinimas, taip pat susidėvėjusių komponentų, pavyzdžiui, akumuliatoriaus ar aušinimo sistemos, pakeitimas.
Be techninės įrangos atnaujinimo, atnaujinimo procesas taip pat apima kompiuterio programinės įrangos optimizavimą. Mūsų taisykla gali visais šiais dalykais pasirūpinti. Atsiliepimai apie atnaujinimo paslaugas – puikūs, todėl ir jūs jau dabar kreipkitės, jei norite sužinoti, kuo tai galėtų būti naudinga.

Phonefix Huawei kompiuterių taisykla

Phonefix didžiuojasi teikdama aukščiausio lygio Huawei kompiuterių remonto paslaugas. Dirbame su įvairiausiais šio ir kitų gamintojų kompiuterių modeliais, atliekame įvairiausius darbus bei suteikiame garantijas.
Mūsų technikai yra puikiai apmokyti ir patyrę dirbti su Huawei įrenginiais, todėl užtikriname, kad jūsų kompiuteriui bus suteikta geriausia įmanoma priežiūra. Klientus visada pakonsultuojame bei informuojame apie preliminarius terminus bei kainas prieš darbo pradžią.

Greitos ir kokybiškos paslaugos

Suprantame, koks svarbus jūsų asmeniniam gyvenimui ar darbui yra į taisyklą pristatomas Huawei kompiuteris, todėl stengiamės dirbti greitai bei veiksmingai, nedarydami kompromisų kokybės sąskaitai. Mūsų iki smulkmenų ištobulintas remonto procesų valdymas užtikrina, kad jūsų prietaisas bus sutvarkytas ir grąžintas į jūsų rankas per trumpiausią įmanomą laiką, todėl nepatogumų bus kuo mažiau.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą