PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iMac kompiuterių remontas

Apple prekinio ženklo iMac kompiuteriai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų pasaulyje, o iMac remontas – reikalinga paslauga. Domina iMac kompiuterio taisymas pigiau? Apsilankykite telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykloje Phonefix, kurioje mūsų profesionalai greitai, kokybiškai ir gera kaina sutaisys visus Apple įrenginius, įskaitant iMac kompiuterius!

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Apie iMac remontą

  Apple iMac kompiuteriai yra unikalūs – tai viskas viename kompiuteriai, kurių įranga yra integruota monitoriuose. Tai puiki alternatyva nešiojamiesiems kompiuteriams, iMac yra populiarūs tarp grafikos ir vaizdo įrašų redagavimo atstovų dėl mažo ploto ir didelės raiškos ekranų. Galima skirti šiuos iMac kompiuterių privalumus:

  Elegantiškas ir sklandus dizainas. Apple bendrovė yra gerai žinoma dėl savo dailaus dizaino įrenginių ir stilingai pristatomų technologijų, o iMac nėra išimtis. Dėl madingo aliuminio korpuso iMac yra prašmatniausias ir madingiausias stalinis kompiuteris;
  Saugumas. Kadangi „macOS“ yra pagrįsta UNIX, kai kurios iMac saugos funkcijos nepasiekiamos „Windows“ kompiuteriuose. Naudojant iMac nereikėtų nerimauti dėl kenkėjiškų programų ir virusų;
  Paprastas ir netradicinis monitorius. iMac dizainas yra paprastas, tačiau patogus. Jį sudaro plonas monitorius, todėl gali pasirodyti, kad jame nieko nėra. Tačiau iMac rėmas yra pati novatoriškiausia šio įrenginio savybė. Čia saugomi visi prievadai ir techninė įranga, todėl nereikia didelių procesorių.

  Kaip ir visi kompiuteriai, iMac kompiuteriai genda. Tokiu atveju padės iMac remontas. Dažniausios iMac kompiuterių problemos yra:

  Netyčia išsitrynę failai ir duomenys. Tokiu atveju jums reikalingas duomenų atkūrimas;
  Lėtas veikimas ir per mažai laisvos vietos. Gali būti, kad reikia išvalyti kompiuterį nuo nereikalingų failų ir įdiegti naujinimus;
  Juodas, nereaguojantis ekranas. Apple kompiuteriuose mirgantis arba kitaip sugedęs ekranas – nereta problema. Tokiu atveju gali reikėti ekrano taisymo arba keitimo (jeigu stiklas pažeistas). Taip pat gali būti ir vaizdo plokštės problemų;
  Neveikia interneto ryšys. Tokiu atveju patikrinkite nustatymus ir perkraukite kompiuterį.

  Žinoma, galimi ir kiti iMac gedimai. Jei nesate tikri, mes atliksime įrenginio diagnostiką ir juos nustatysime.

  Greitas iMac kompiuterių taisymas

  Phonefix taisykloje iMac taisymas paprastai atliekamas per 1-2 darbo dienas. Tais atvejais, jeigu remontas trunka ilgiau, visada jus informuosime.

  Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix yra įsikūrusi Vilniuje, tačiau paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Jeigu gyvenate ne sostinėje, tiesiog užpildykite kurjerio iškvietimo formą internetu, o kurjeris paims jūsų sugedusį įrenginį ir pristatys mums. paslauga yra nemokama, o už remontą mokėkite tik tuomet, kai atgausite savo įrenginį.

  Kokio tipo remontą galima atlikti jūsų kompiuteriui?

  Pas mus taisykloje siūlomas profesionalus ir įvairus Apple iMac remontas. Vilnius, Kaunas ar Klaipėda – nesvarbu, kur gyvenate, galite pasinaudoti mūsų paslaugomis. Phonefix taisykloje atliekamas ir kitų gamintojų bei modelių įrenginių taisymas, populiariausias yra šio tipo remontas:

  Baterijos keitimas;
  Ekrano keitimas;
  Vaizdo plokštės remontas;
  Pagrindinės plokštės remontas;
  Apipilto kompiuterio remontas;
  Kompiuterio programinės įrangos taisymas;
  Ir kiti.

  Jūsų kompiuteris apdraustas? Mes taip pat taisome apdraustus įrenginius ir suteikiame visus reikalingus dokumentus.

  Kur galiu pateikti savo Mac kompiuteri taisymui?

  Savo kompiuterį taisymui galite pateikti dviem būdais – pasinaudodami kurjerio paslauga arba tiesiogiai atnešę jį mums adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Patariame rezervuoti laiką iš anksto – taip ne tik bus taikoma akcija, bet ir galime garantuoti, kad turimos visos reikalingos dalys. Dar geresnė kaina taikoma ir taisant kelis gedimus vienu metu, todėl nepraleiskite progos už remontą mokėti dar pigiau.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!