PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

ASUS kompiuterių remontas

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Nemokamai atliksime Asus diagnostiką bei gera kaina atliksime remonto paslaugas. Jeigu jūsų Asus nešiojamas kompiuteris sugedo, patyrė žalą arba ėmė prasčiau veikti – mūsų taisykla galės pasiūlyti greitai ir gera kaina pašalinti gedimus. Gera Asus kompiuterio remonto kaina užtikrina, kad remontas kone visuomet apsimoka labiau už naujo kompiuterio pirkimą.

  Mes esame specializuotas Asus servisas, kur Asus remontas atliekamas profesionalių ir kvalifikuotų technikų rankose. Darbo metu naudojami geriausi įrankiai, medžiagos, o patys technikai turi patirtį, kuri reikalinga, kuomet atliekamas toks darbas, kaip Asus kompiuterio ekrano keitimas, taisomas ar keičiamas Asus kompiuterio maitinimo blokas, kiti komponentai.

  Remonto paslaugas galite rezervuoti ir internetu. Tada ne tik greitai atliksime taisymą, tačiau remontas kainuos ir pigiau mat rezervuojantiems internetu taikoma nuolaida ir sumažėja Asus kompiuterio remonto kaina.

  Greitas ir kokybiškas taisymas

  Daugumą remonto darbų atliekame vos per 1-2 darbo dienas. Remontuojame kokybiškai, o tai užtikrina ne tik aukšta technikų kompetencija, tačiau ir visam Asus kompiuterių remontui Vilniuje suteikiama bent 3 mėnesių garantija. Phonefix Asus servisas sutaisys net ir apdraustus nešiojamus kompiuterius ir pateiksime visus reikalingus aktus ir/ar išrašus.

  Remonto darbų trukmė kinta priklausomai nuo pačios užduoties sudėtingumo. Asus kompiuterio ekrano keitimas gali trukti vos 1-2 dienas, tačiau, jeigu reikia keisti daug komponentų arba atlikti didelius remontus, tuomet taisykla informuos apie konkrečią trukmę.

  Asus ekrano keitimas

  Kokybiškai, nuo 35€ keičiame ekranus (matricas) Asus nešiojamiems kompiuteriams. Norint pakeisti nešiojamo kompiuterio ekraną reikia daug žinių, aukštos kokybės detalių, tinkamų medžiagų ir patirties. Būtent visas šias savybes mūsų klientams gali pasiūlyti mūsų meistrai, kurie jau ilgą laiką sėkmingai atlieka ekranų keitimus.

  Tvarkome ir remontuojame bei keičiame pažeistus 13“, 15.6“ ar visų kitų įstrižainių Asus laptopų ekranus. Jeigu rezervuojate remonto paslaugų laiką internetu, Asus kompiuterių remontas Vilniuje kainuos pigiau, nes pritaikysime nuolaidą.

  Asus baterijos keitimas

  Kompiuteriui pernelyg greitai išsikraunant arba ėmus prasčiau veikti bei gal net nebeveikiant neprijungtam į krovimo lizdą, reikalingas baterijos keitimas arba remontas. Asus kompiuterio baterijos keitimo kaina yra individuali ir priklauso nuo kompiuterio modelio. Jeigu norite gauti tikslų pasiūlymą – kreipkitės į mus ir gausite geriausią pasiūlymą.

  Baterijos keitimui, kaip ir kitiems darbams, pritaikysime bent 3 mėnesių garantiją.

  Paslaugos gera kaina!

  Asus servisas Phonefix atlieka įvairų remontą gera kaina. Dėka kompetentingos ir kvalifikuotos technikų komandos bei darbo srauto optimizavimo galime pasiūlyti geras kainas beveik visiems remonto darbams. Paslaugų kainoraštį Asus kompiuteriams rasite šiame interneto puslapyje.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!