PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Xiaomi Mi 9 Lite remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Xiaomi Mi 9 Lite ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  Prašome teirautis!
  Xiaomi Mi 9 Lite ekrano keitimas104€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas29€
  Krovimo lizdo keitimas34€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS XIAOMI TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Xiaomi telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – Xiaomi telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Xiaomi telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Ar jus domina bet kurio modelio Xiaomi remontas? Tuomet pasinaudokite galimybe savo telefoną susitaikyti pigiau telefonų taisykloje Phonefix – čia visi remonto darbai atliekami greitai, sklandžiai ir kokybiškai. Mes turime subūrę patyrusių specialistų komandą, kuri įprastai populiariausius remonto darbus atlieka per 1 valandą. Phonefix – čia telefonų taisymas dar paprastesnis!

   Pas mus teikiamas telefonų garantinis remontas – visiems taisymo darbams suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija.

   Xiaomi Mi 9 Lite remontas Vilniuje

   Mūsų atliekamas Xiaomi remontas Vilniuje galimas ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje. Kaip tai veikia? Apsilankykite mūsų interneto svetainėje, užpildykite kurjerio iškvietimo formą ir tiesiog kurjeriui atvykus į namus perduokite jam savo sugedusį įrenginį. DPD kurjeris atgabens jūsų išmanųjį mums, o vėliau vėl perduos jums. Tai ne tik itin paprasta, bet ir visiškai nemokama! Įprastai visas remonto laikas kartu su paėmimu ir grąžinimu – trys darbo dienos, per kurias galėsite naudotis pakaitiniu telefonu (pakaitinis telefonas suteikiamas nemokamai).

   Klientų atsiliepimai rodo, kad žmonės ne visada žino, koks yra telefono gedimas. Nesate tikri, kokie remonto darbai reikalingi jūsų telefonui? Ne problema, nes mūsų specialistai atliks išsamią telefono diagnostiką, kuri jums nieko nekainuos.

   Darbai, kuriuos atliekame Xiaomi Mi 9 Lite telefonams

   Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykloje Phonefix siūlomas įvairus taisymas skirtingų telefonų gamintojų modeliams: stiklo keitimas, akumuliatoriaus keitimas, kameros remontas, garsiakalbių remontas ir kita. Visgi, populiariausias darbas Xiaomi ir kitiems telefonams yra ekrano keitimas. Kalbant apie ekrano keitimus ir kitus remonto darbus, jie atliekami Xiaomi Redmi, Xiaomi Redmi Note, Xiaomi Mi, Xiaomi Pocophone ir Xiaomi Poco modeliams.

   Be aukščiau išvardintų darbų, pas mus taip pat galimas krovimo lizdo keitimas, baterijos keitimas, garso/įjungimo mygtuko keitimas, drėgmės šalinimas, duomenų atstatymas ir ryšio antenų remontas. Mūsų specialistai turi reikiamas kvalifikacijas taisyti ir apdraustus telefonus, o po remonto darbų suteikiame visas sąskaitas, defektų ir atliktų darbų aktus.

   Xiaomi Mi 9 Lite remonto kainos

   Vienas iš labiausiai dominančių klausimų, žinoma, yra kaina. Visi norime sutaupyti, todėl ieškome, kur galime gauti reikiamas prekes ar paslaugas pigiau. Galime pasidžiaugti, kad mūsų taisykloje visos paslaugos teikiamos itin geromis kainomis. Beje, yra galimybė gauti nuolaidą – akcija taikoma tiems, kurie užsirezervuoja telefono taisymo laiką iš anksto, ir tiems, kurie taiso kelis defektus vienu metu. Laiko rezervavimas naudingas ne tik jums, bet ir mums, nes mes galėsime iš anksto pasirūpinti reikiamomis remonto detalėmis.

   Primename, kad visas remonto kainas galite rasti mūsų internetinėje svetainėje esančiame kainyne. Už taisymo darbus galite atsiskaityti tik po pačio remonto, o jeigu neradote konkrečios kainos, visada galite kreiptis į mus, pateiksime geriausią pasiūlymą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!