PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 11 Pro Max remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas89€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas99€
  Lietimui jautraus stikliuko keitimas
  Akcija!

  139€
  Ekrano keitimas
  Akcija!

  205€
  Baterijos keitimas55€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  85€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas119€
  Galinės kameros stikliuko keitimas35€
  Garsiakalbio keitimasPrašome teirautis
  Krovimo lizdo keitimas49€
  DiagnostikaNemokamai

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 11 Pro Max remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 11 Pro Max remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 11 Pro Max technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 11 Pro Max remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 11 Pro Max ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 11 Pro Max korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 11 Pro Max korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 11 Pro Max ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 11 Pro Max ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 11 Pro Max po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 11 Pro Max remontas?

    Mūsų servise iPhone 11 Pro Max remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Vienas naujausių JAV kompanijos Apple flagmanų – iPhone 11 Pro Max yra jau tryliktos kartos Apple išmanusis telefonas. Pro Max konfigūracija žymi pačius didžiausius ir geriausias technines savybes turinčius modelius. Prekybos vietose telefonai pasirodė 2019 metų rugsėjo pabaigoje. Žvelgiant į technines savybes galima matyti daugybę patobulinimų nuo praėjusių iPhone kartų: A13 Bionic procesorius, pirmasis iPhone su Pro Max žymėjimu, 164mm įstrižainės Super Retina XDR ekranas ir stulbinanti 12 MP kamera gale.

   Net, jeigu jūsų telefonas buvo pažeistas ar apgadintas, užuot pirkus naują, galima neblogai sutaupyti pasirinkus paslaugą iPhone 11 Pro Max remontas. Phonefix taisykla gali padėti greitai ir kokybiškai išspręsti bet kokius gedimus. Sparčiausiai atliekamas iPhone 11 Pro Max tvarkymas užima vos porą valandų, o atliktiems darbams suteikiamos garantijos.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 11 Pro Max taisymas

   Greitai ir kokybiškai remontuoti itin pažangius iPhone modelius galima tik turint pakankamai patirties, žinių ir tinkamą įrangą. Visų Apple įrenginių remontas yra sudėtingas, dėl to, kad gamintojas naudoja unikalius ir išskirtinius elementus, detales bei jungtis. Mūsų atliktiems darbams taikoma bent 3 mėnesių garantija, tad iPhone 11 Pro Max taisymas jums bus maksimaliai naudingas ir galėsite jaustis užtikrinti dėl darbų kokybės.

   Phonefix taisykloje atliekamas pačių įvairiausių tipų remontas iPhone 11 Pro Max: baterijos keitimas, ekrano keitimas, lietimui jautraus stikliuko keitimas, diagnostika, galinio viršelio keitimas, garsiakalbio remontas ir daugybė kitų. Rezervuokite laiką remontui ir mūsų taisykla darbus atliks daug greičiau ir dar gausite nuolaidą, tad net ir sudėtingiausias iPhone 11 Pro Max taisymas kainuos pigiau nei įprastai.

   iPhone 11 Pro Max ekrano keitimas

   Norint pakeisti šio modelio iPhone ekraną, neužtenka turėti tik pakaitinę detalę. Jums reikės tinkamų įrankių, medžiagų, gerų sąlygų, puikaus apšvietimo ir daug laiko. Ekranai yra atsparūs, tačiau po jais esančios jungtys ir elektronika – labai didelio delikatumo reikalaujančios detalės. iPhone 11 Pro Max yra brangus bei pajėgus telefonas, tad jo tvarkymas turėtų būti patikėtas tikriems profesionalams.

   iPhone 11 Pro Max remonto kaina ekrano keitimui startuoja nuo 219€. Jeigu jus domina kitoks iPhone 11 Pro Max remontas ekranui, t.y. stikliuko keitimas, o ne ekrano keitimas, tokios operacijos kaina yra 185€.

   iPhone 11 Pro Max baterijos keitimas

   Vos per valandą – dvi, ir pigiau nei įprasta pakeisime jūsų iPhone 11 Pro Max bateriją, jeigu laiką remontui rezervuosite internetu.

   Baterijai ir atliktam darbui bus suteikta garantija. Baterijos keitimo reikia, jeigu jūsų iPhone ėmė labai greitai išsikrauti, sunkiai įsikrauna arba net nebeįsijungia. Po diagnostikos galima nustatyti, kad reikalingas iPhone 11 Pro Max baterijos keitimas ar kitoks remontas, pvz., įkrovimo lizdo valymas ar viso lizdo keitimas.

   Paslaugos gera kaina!

   Pasirinkdami remontuoti telefoną, o ne jį iš karto keisti nauju, galite nemažai sutaupyti! iPhone 11 Pro Max taisymas ir tvarkymas tikrai apsimoka. Mūsų interneto puslapyje galite rasti kainyną, kur surašytos kone bet kurio iPhone 11 Pro Max remonto kainos.

   Jeigu paslaugos neradote, kreipkitės palikdami žinutę interneto puslapyje, skambindami arba rašydami elektroninius laiškus.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!