PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 15 Pro Max remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  iPhone 15 Pro Max stikliuko keitimas259€
  iPhone 15 Pro Max ekrano keitimas
  Prašome teirautis.
  Galinio viršelio keitimas159€
  Galinės kameros stikliuko keitimas65€
  Baterijos keitimasPrašome teirautis.
  Krovimo lizdo keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 15 Pro Max remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 15 Pro Max remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 15 Pro Max technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 15 Pro Max remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 12 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 12 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 12 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 15 Pro Max ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 15 Pro Max ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 15 Pro Max po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 15 remontas?

    Mūsų servise iPhone 15 Pro Max remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Apple prekės ženklo telefono iPhone Pro Max remontas – itin populiari paslauga. Ieškote kokybiškų ir greitų taisymo paslaugų Vilniuje, Kaune arba kituose miestuose pigiau? Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix taiso įvairių iPhone modelių telefonus visoje Lietuvoje, o remonto darbus atlieka greitai, kokybiškai ir gera kaina!

   Apie iPhone 15 Pro Max remontą

   Visi Apple iPhone telefonai išsiskiria iš kitų telefonų gamintojų įrenginių tuo, kad yra gana panašios struktūros – jų taisymas nereikalauja daug skirtingų įrankių ir dalių. Todėl dauguma taisyklų siūlo įvairių modelių iPhone taisymo paslaugas. Populiariausi iPhone telefonų taisymo darbai yra baterijos keitimas, ekrano keitimas, galinio stiklo keitimas ir kameros keitimas.

   Nors iPhone telefonų taisymo darbai siūlomi daugelyje taisyklų, turėtumėte visada rinktis patikimą ir profesionalią taisyklą. Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykloje Phonefix dirba daugiametę patirtį turintys specialistai, kurie standartinius remonto darbus atlieka per vieną valandą arba trumpiau. Jeigu taisymo laikas ilgesnis, visada pranešame.

   Tiek iPhone 14 Pro Max remontas, tiek kiti remontai yra atliekami taisykloje adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Jeigu neturite galimybės patys pristatyti savo telefono, pasinaudokite kurjerio paslauga, kuri nieko nekainuoja. Internetu užpildykite kurjerio iškvietimo formą, o kurjeris pasirūpins, kad jūsų įrenginys saugiai mus pasiektų. Be to, pas mus taikomas saugus atsiskaitymas – tai reiškia, kad mokėsite tik po taisymo darbų.

   Kokius iPhone 15 Pro Max gedimus taisome Phonefix.lt?

   Taisykloje Phonefix taisomi įvairaus tipo skirtingų telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių gedimai gera kaina. Kalbant apie iPhone telefonus, mes remontuojame visų tipų modelius – nuo iPhone 5 iki 15. Remonto darbai šiek tiek gali skirtis priklausomai nuo modelio, štai, kokie taisymai paprastai yra atliekami iPhone telefonams:

   Baterijos keitimas;
   Ekrano keitimas;
   Lietimui jautraus stikliuko keitimas;
   Galinio stiklo keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas ir kt.

   Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo modelio. Norite dar pigiau? Rezervuokite laiką iš anksto, tai padės jums sutaupyti, o mums – užtikrinti, kad turime visas reikiamas dalis. Akcija taikoma ir taisant kelis defektus vienu metu.

   Kada laikas taisyti iPhone 15 Pro Max?

   Kuomet kalbame apie technologijas, reikia turėti omenyje, kad visi įrenginiai genda arba gali atsirasti koks nors defektas, pavyzdžiui, skilęs ekranas. Tai jokiu būdu nereiškia, kad daiktas nekokybiškas – gedimai yra natūrali technologijų dalis. Pateikiame kelis ženklus, kurie rodo, kad reikalingas iPhone remontas:

   Baterija itin greitai išsikrauna arba nesikrauna. Jeigu pastebėjote, kad iPhone telefonas itin greitai išsikrauna, tikėtina, kad reikia pakeisti bateriją. O jeigu jis nesikrauna, patikrinkite krovimo laidus ir išvalykite krovimo prievadą. Telefonas vis tiek nesikrauna? Kreipkitės į specialistus;
   Nereaguojantis ekranas. Dažniausiai ekranas iš pradžių nereaguoja tik kelias sekundes. Vėliau tai dažnėja ir ilgėja bei sukelia daug nepatogumų;
   Sudužęs ekranas. Dažnai šis gedimas yra ignoruojamas, ypač, jeigu ekranas tik įskilęs. Tačiau ateityje tai gali sukelti daugiau problemų – telefonas tampa nejautrus lietimui, o ekranas toliau skyla. Todėl būtina kreiptis į taisyklą. Phonefix galimi net keli ekrano variantais.

   iPhone 15 Pro Max taisymas – atsiliepimai

   Dažnai iPhone telefonus remontuoti tikrai verta, nes tai geriausias sprendimas kainos atžvilgiu. Be to, tai leidžia džiaugtis sklandžiu telefono naudojimu – pavyzdžiui, naujas ekranas yra daug patogesnis nei senas ir skilęs. Phonefix taisykloje rasite paslaugas, kurių kainos ir kokybės santykis puikus, o taisymo greitis pateisina lūkesčius.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!