PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Apie Mus

PhoneFix.lt – kokybiškas, pigus ir greitas Jūsų telefono servisas pasiekiamas visoje Lietuvoje .


Apie mus
PhoneFix - Jūsų telefonų ir kompiuterių remonto centras. Mūsų komandoje: skirtingų gamintojų technologijas išmanantys specializuoti technikai, galintys atlikti visus remonto darbus: nuo kasdieninio įrenginių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių remonto. Remontuodami telefonus ir kompiuterius naudojame tik aukščiausios kokybės dalis, kurias nuodugniai tikriname - remontui suteikiame mažiausiai 3-jų mėnesių garantiją. Siekiame, kad Jūsų patirtis mūsų servise būtų pati geriausia, todėl visada prieš remontuodami įrenginį sulaukiame Jūsų patvirtinimo dėl kainos. Esame savo srities profesionalai, gebantys spręsti visas jūsų telefonų ir kompiuterių problemas. Gausus lojalių, pasitikinčių klientų ratas šiandien mums leidžia tapti lyderiaujančia remonto paslaugas teikiančia įmone.
Mūsų aistra
Mūsų komandą sudaro įvairiausios asmenybės nuo kantriausių, kruopščiausių technikų iki komunikabilių ir konsultuoti Jus norinčių vadybininkų. Visus mus vienija vienas noras ir aistra - prikelti Jūsų įrenginius naujam gyvenimui ir padėti Jums.
Mūsų siekis
Sukurti patogią ir kokybišką remonto paslaugą už priimtiną kainą, tapti pirmuoju servisu į kurį kreiptumėtės susidūrus su telefonų ar kompiuterių gedimais.

Esame aktyvūs. Susipažinkite su parodomis, kurias aplankėme šiais metais.

Turime platų lojalių klientų ratą. Leiskite įgyti ir Jūsų pasitikėjimą.