PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Telefono drėgmės ir skysčių šalinimas

Jeigu telefonas ėmė prasčiau veikti arba nustojo veikti tam tikros funkcijos, gali būti, kad kalta į vidų patekusi drėgmė. Jeigu žinote arba įtariate, kad reikalingas drėgmės ir skysčių šalinimas iš telefono – drąsiai naudokitės Phonefix.lt paslaugomis. Mūsų komanda efektyviai diagnozuos problemą ir pašalins drėgmę bei skysčius iš telefono, jį išvalys ir vėl pritaikys naudojimui.
Jeigu telefoną nėra patogu pristatyti į paslaugų centrą, pasinaudokite mūsų kurjerio paslauga. Mūsų partneriai – kurjeriai gali paimti jūsų telefoną iš tokių miestų, kaip: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir Alytus bei užmiesčio vietovių. Paslauga bus nemokama, jeigu pasirinksite telefoną remontuoti su Phonefix paslaugomis!

Ką daryti jeigu sušlapo jūsų telefonas?

Sušlapo jūsų telefonas ir galvojate – ką daryti? Turime jums patarimus ir atsakymus.
Jei sušlapo telefonas, svarbu veikti greitai, kadangi kuo ilgiau drėgmė būna įrenginio viduje ir kontaktuoja su įranga, tuo didesnė gali būti žala. Pirmiausia ką rekomenduojama daryti – išjungti telefoną ir, jei įmanoma, išimti bateriją.
Nebandykite sušlapusio telefono įjungti ar įkrauti. Tai gali rimtai pažeisti vidinius komponentus. Nenaudokite plaukų džiovintuvo, orkaitės ar mikrobangų krosnelės telefonui džiovinti, nes tai taip pat gali jį sugadinti. Net ir gerai žinomas ryžių metodas veiksmingas tikrai ne visada.
Geriausias sprendimas – kuo greičiau sušlapusį telefoną nunešti jį į profesionalias remonto dirbtuves. Phonefix.lt specialistai turi žinias ir patirtį, kaip elgtis su drėgmės pažeistais telefonais. Jie galės įvertinti žalą ir imsis reikiamų veiksmų jai pašalinti. Jie turi įrangos ir žinių, kaip išdžiovinti telefoną ir pakeisti visus pažeistus komponentus.
Svarbu pažymėti, kad vandens žala ne visada matoma ar jaučiama iš karto. Vanduo ir drėgmė gali sukelti ilgalaikę žalą telefono vidiniams komponentams. Todėl geriausia, kad žalą įvertintų specialistas ir pateiktų tikslią diagnozę bei remonto planą.

Ar galima naudotis drėgnu telefonu?

Nerekomenduojama naudoti drėgno telefono, nes vanduo, prasiskverbęs į vidų, gali pažeisti komponentus ir net jį sugadinti. Jei telefonas sušlapo, svarbu jį išjungti ir, jei įmanoma, išimti akumuliatorių. Tada pasistenkite jį kuo geriau nusausinti rankšluosčiu arba sausa šluoste. Po to, kuo greičiau nuneškite jį ten, kur galėtų būti atliekamas telefono drėgmės ir skysčių šalinimas.
Jei turite naudotis telefonu, geriausia palaukti, kol jis visiškai išdžius ir bus patikrintas profesionalo. Toliau naudodami šlapią telefoną, galite jį nepataisomai sugadinti ir padaryti netinkamą naudoti. Atminkite, kad vandens padaryta žala ne visada matoma, todėl geriausia, kad žalą įvertintų specialistas ir pateiktų tikslią diagnozę bei remonto planą. Kitu atveju telefono gedimai gali užklupti netikėtai.

Kaip galima išvengti drėgmės telefone?

Patariama telefono nesinešti į tualetą ar vonią. Taip pat įdėkite jį į apsauginį maišelį, jeigu naudositės įrenginiu kelionės ar žygio prie vandens metu.
Galite imtis ir kelių kitų veiksmų, kad telefoną geriau apsaugotumėte nuo drėgmės:
· Įsigykite vandeniui atsparų dėklą, kuris padės išlaikyti telefoną sausą. Pro tam tikras medžiagas drėgmė lengvai neprasiskverbia.
· Venkite, kad telefonas būtų veikiamas ekstremalios temperatūros (tiek karščio, tiek šalčio). Dėl didelės drėgmės ir temperatūros svyravimų ant telefono ir net viduje gali susidaryti kondensatas.
· Reguliariai valykite telefoną ir jo lizdus, kad jie neužsikimštų dulkėmis ir šiukšlėmis, kurios gali pritraukti drėgmę.
· Venkite įkrauti telefoną, kai jis yra drėgnas. Nekraukite jo drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, pirtyje, uždaroje erdvėje prie baseino ir panašiai.

Drėgmės ir skysčių šalinimas telefone už gerą kainą Phonefix.lt

Drėgmė telefone tikrai nėra pageidautinas svečias. Norint ją tinkamai pašalinti gali reikėti telefoną išardyti ir atlikti kitus darbus. Kai kada drėgmė būna padariusi žalą, tada reikalingas komponentų taisymas ir telefono remontas. Kaip bebūtų, dažniausiai labiau apsimoka remontuoti įrenginį, o ne pirkti naują. Ypač tai aktualu Phonefix.lt klientams, kadangi mes siūlome kokybiškas remonto ir drėgmės šalinimo paslaugas patrauklia kaina.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą