PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Apple kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Macbook remontas padės greitai ir efektyviai išspręsti su kompiuteriu susijusias problemas. Remontuoti Apple nešiojamus kompiuterius bene visuomet bus pigiau nei pirkti naują įrenginį. Dėl to  mūsų siūlomas Apple kompiuterių remontas bus naudingas kiekvienam savininkui, kurio nešiojamas kompiuteris buvo pažeistas arba ėmė prasčiau veikti.

  Phonefix taisykla yra specializuotas Apple gaminių remonto centras. Pas mus atliekamas ne tik Macbook, bet ir iPhone bei iPad planšetinių kompiuterių remontas. Mūsų kvalifikuotų technikų atliekamos užduotys, tokios kaip: Apple nešiojamo kompiuterio ekrano, baterijos keitimas, duomenų atkūrimas, aplietų kompiuterių valymas, sulaužytų dalių keitimas ir kita, visuomet duoda geriausią rezultatą. Visam Macbook remontui suteikiame bent 3 mėnesių garantiją ir siūlome dar pigiau bei geresne kaina kokybiškai suremontuoti jūsų nešiojamus kompiuterius iš Apple, jeigu remonto laiką rezervuosite internetu. 

  Greitas ir kokybiškas Macbook taisymas

  Phonefix taisykloje atliekamas greitas ir kokybiškas Macbook remontas. Greitai ir kokybiškai remontuojame Macbook Air bei Macbook Pro įrenginius geromis sąlygomis.

  Priklausomai nuo gedimo tipo ir remonto sudėtingumo, dauguma darbų, tokių kaip Apple nešiojamų kompiuterių baterijos keitimas, ekrano keitimas ar kitoks paprastesnis remontas, atliekami per maždaug 1-2 darbo dienas. Jeigu Apple kompiuterių remontas truktų ilgiau, apie tai informuojame klientą/užsakovą.

  Kokybiškas Macbook taisymas įmanomas dėka to, kad mūsų servise dirba kompetentingi ir aukštą kvalifikaciją bei daug patirties turintys Apple technikai. Visiems atliktiems darbams (kad ir kokio modelio Apple kompiuterių remontas buvo atliktas, pvz., Macbook pro 2015 ekrano keitimas ar apipilto Macbook Air 2019 valymas) taikoma bent jau minimali 3 mėnesių garantija. Reikia paminėti ir tai, kad remontuojame ir apdraustus Apple kompiuterius bei kitus įrenginius. Pagal poreikį galėsime pateikti visus aktus ir išrašus, kurių galėtų prašyti draudimo kompanija.

  Mumis pasitiki ne tik privatūs klientai, tačiau ir įmonės. Phonefix taisykla yra patikimas jūsų Macbook taisymo remonto partneris Vilniuje, kuris aptarnauja klientus iš visos Lietuvos.

  Macbook ekrano keitimas

  Dauguma Apple kompiuterių turi išskirtinius Retina ekranus. Dėl to Macbook Pro Retina ekrano keitimas arba bet kurio Apple Macbook laptopo ekrano keitimas yra sudėtinga užduotis, reikalaujanti kvalifikuoto techniko, atliekančio darbą. Phonefix taisykloje Apple kompiuterių remontas atliekamas aukščiausios kvalifikacijos meistrų dėl to visų modelių, tarp kurių ir macbook pro 2015 bei daugybė kitų, ekrano keitimas atliekamas maksimaliai sėkmingai ir greitai.

  Ekraną keisti reikia tuomet, kai jis nebeveikia, vaizdas jame ima trūkčioti arba jis sugadinamas dėl mechaninių pažeidimų bei sutrenkimų. Beveik visuomet Macbook Pro ar Air ekrano keitimas savo kaina bus pigesnis nei naujo kompiuterio įsigijimas, dėl to remontuoti tikrai labiau apsimoka nei pirkti naują, ypač, kuomet įrenginio vertė yra tokia didelė. Matricos ekranui keitimo kaina prasideda nuo ~35€. Tačiau tiksli Macbook Pro arba Air ekrano keitimo kaina priklauso nuo modelio.

  Macbook baterijos keitimas

  Toks Apple kompiuterių remontas, kuomet reikalingas Macbook baterijos keitimas nėra pats dažniausias, tačiau vienas iš populiariausių darbų, nepaisant visko.

  Baterijas nešiojamiems Macbook kompiuteriams reikalinga keisti tuomet, kai jie nebeįsikrauna, greitai išsikrauna arba visai nebeveikia, kuomet nėra prijungti prie įkrovimo lizdo. Baterijos keitimas Mac dažnai yra ganėtinai sudėtinga užduotis, todėl norėdami žinoti tikslią kainą – susisiekite su mumis. Tiksliai nurodykite kompiuterio modelį ir mes atsakysime su tiksliu kainos pasiūlymu.

  Paslaugos gera kaina!

  Dar geresne kaina nei nurodyta kainoraštyje, paslaugas gauna tie klientai, kurie jų atlikimo laiką rezervuoja internetu. Interneto puslapyje nurodytais kontaktais galite susisiekite su mumis ir gauti tikslius atsakymus, kiek kainuos jūsų laptopo ekrano keitimas, Macbook Air baterijos keitimas, Apple Macbook Pro ekrano keitimas ir t.t..

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!