PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone XS remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas65€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas85€
  iPhone XS lietimui jautraus stikliuko keitimas
  Akcija!
  89€
  iPhone XS ekrano keitimas
  Akcija!
  130€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas74€
  Galinės kameros stikliuko keitimas29€
  Galinio dangtelio keitimas
  Akcija!
  65€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  49€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  49€

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone XS remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone XS remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone XS technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone XS remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone XS ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone XS korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone XS korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone XS ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone XS ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone XS po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone XS remontas?

    Mūsų servise iPhone XS remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kompanijos Apple, jau dvyliktos kartos išmanusis iPhone telefonas XS parduotuvių lentynose atsirado rugsėjo mėnesio antroje pusėje, 2018 metais. Didžiausi pasikeitimai, lyginant su pirmtaku iPhone X – slypėjo telefono viduje. iPhone XS turėjo greitesnį procesorių, palaikė galimybę naudoti net dvi SIM korteles, filmavo su stereo garsu bei pasižymi puikiu atsparumu vandeniui. Šio modelio telefonai turi 5,85 colio (149mm) OLED ekraną, 4GB RAM operatyviosios atminties bei 2658 mAh bateriją.

   Jeigu jums reikalingas iPhone XS remontas Vilniuje – taisykla Phonefix tai atliks greitai bei kokybiškai ir net tikriausiai pigiau nei dauguma kitų taisyklų. Dar pigiau nei sąraše nurodoma iPhone XS remonto kaina suteikiama klientams, kurie taisymo darbus rezervuoja iš anksto. Atliekame lengvus ir sudėtingus remonto darbus. Kol vyksta jūsų iPhone remontas, galime suteikti ir pakaitinį telefoną.

   Greitas ir kokybiškas XS taisymas

   Darbus atliekame labai greitai ir kokybiška. Remontuojant naujesnio modelio iPhone telefonus būtinai reikia kokybiškos ir modernios įrangos. Naujų išmaniųjų Apple telefonų konstrukcijos kelia iššūkius remontui, todėl juos tvarkyti ir ekranus ar baterijas keisti sugeba tik specialistai, turintys įrankius ir žinantys techniką.

   Jeigu neturite galimybės atvykti į taisyklą, galime patys atvykti pas jus, paimti telefoną. Tuomet iPhone XS remontas bus atliekamas mūsų taisykloje, o jums nereikės planuoti jokių papildomų išvykų.

   iPhone XS ekrano keitimas

   iPhone XS ekrano keitimo kaina yra apie 165€. Reikėtų nepamiršti, kad ekrano mechanizmą sudaro ne tik AMOLED ekranas, tačiau ir lietimui jautrus stikliukas. Kartais reikalingas ne ekrano, bet to iPhone XS stikliuko keitimas. Šis remontas įprastai kainuoja kiek pigiau – apie 125€. Visų šių darbų kainos nurodomos kainoraštyje. Tačiau nepamirškite, kad, jeigu registruojatės anksčiau – iPhone XS ekrano keitimo kaina ir apskritai, remonto kaina gali kiek sumažėti, kadangi taikome nuolaidas iš anksto laiką rezervuojantiems klientams.

   iPhone XS baterijos keitimas

   iPhone XS baterijos keitimas reikalingas tuomet, kai prastas jos veikimas trukdo sklandžiai naudotis telefonu. Jeigu procentai krenta tiesiog akyse ir neįmanoma atlikti darbo ar naudotis programėlėmis reikalingą laiką, gali būti, kad padės būtent iPhone XS baterijos keitimas. Tai yra pigiau nei dauguma kitų remonto darbų kainuojantis taisymas – ~49€.

   Baterijos keitimas – toks iPhone XS remontas gali būti atliekamas vos per 1 valandą. Jeigu laiką rezervuojate iš anksto, tikėtina, kad bateriją pakeisime labai greitai. Mėgėjams ir neprofesionalams labai nepatariame šio darbo bandyti padaryti patiems, kadangi rezultatas tikrai bus nuviliantis ir galima lengvai pakenkti pačiam telefonui.

   Paslaugos gera kaina!

   Phonefix atliekamas iPhone XS remontas daromas patrauklia kaina. Kokybiškas remontas gali paversti nebegražų ir sudėvėtą ar prasčiau veikiantį telefoną vėl būti it naują. Labai dažnai neapsimoka pirkti naujo iPhone, o pakanka tik suremontuoti turimą XS modelį. Atliekamas iPhone XS ekrano keitimas, stiklo keitimas, galinio stiklo keitimas padės išspręsti esamas problemas ir vėl pasiūlys sklandžiai naudotis išmaniuoju telefonu. 

    

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!