PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 8 plus remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  65€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  39€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  39€
  Galinio stikliuko keitimas59€
  Galinės kameros keitimas85€
  Priekinės kameros keitimas39€
  Garsiakalbio keitimas39€
  Ausinių lizdo keitimas45€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimasNuo 35€
  Įjungimo mygtuko keitimas44€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas44€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas44€

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 8 plus remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 8 plus remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 8 plus technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 8 plus remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 8 plus ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 8 plus korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 8 plus ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 8 plus ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 8 plus po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 8 plus remontas?

    Mūsų servise iPhone 8 plus remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kartu su mažesniuoju savo broliu iPhone 8 išleistas vienuoliktos kartos Apple išmanusis telefonas iPhone 8 Plus yra vienas populiaresnių iPhone modelių. Šis telefonas turėjo 140mm arba 5,5 colio įstrižainės Retina HD ekraną, 3GB operatyviosios RAM atminties bei labai talpią 2691 mAh bateriją. Phonefix taisykla atlieka pačių įvairiausių gedimų taisymą skirtingiems Apple telefonams, tarp kurių yra ir iPhone 8 Plus. Čia kokybiškai atliekamas kamerų, ekranų, baterijų, mygtukų ar kitų detalių remontas.

   Dirbame ir su apdraustais telefonais. Mūsų taisykla viso remonto metu jums galės suteikti pakaitinį telefoną. Nepriklausomai nuo to, koks sudėtingas iPhone 8 Plus remontas yra reikalingas, mes tikriausiai galėsime jį atlikti ir tai padarysime kokybiškai ir greitai.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 8 Plus taisymas

   Kaip įmanoma greitai ir kokybiškai sutaisyti išmaniuosius Apple telefonus? Mums tai pavyksta, nes optimizuojame profesionalų darbą suteikdami jiems geriausius įrankius ir medžiagas taisymams atlikti. Tokiu būdu iPhone 8 Plus ekranas gali būti pakeistas labai našiai ir greitai, o ir specialus komponentų taisymas, kaip pvz., nugarėlės keitimas ar kitoks iPhone 8 Plus remontas būna maksimaliai efektyvus ir greitas.

   Apie preliminarią darbų trukmę, kiek laiko reikės, kol bus baigtas jūsų iPhone 8 Plus taisymas, pranešime prieš pradedant darbus. Lengviausias užduotis atliekame vos per vieną valandą!

   iPhone 8 Plus ekrano keitimas

   Norint pakeisti 5,5 colio įstrižainės Retina HD iPhone 8 Plus ekraną reikia ne tik kokybiško pakaitinio ekrano, tačiau ir žinių bei įrankių, kurie padėtų tai padaryti. iPhone 8 Plus ekranas – delikačių technologijų kūrinys, todėl ir iPhone 8 Plus ekrano keitimas turėtų būti atliekamas profesionalų. Ekrano remontas, o jeigu tiksliau tai pačio iPhone 8 Plus ekrano ir sensorikos keitimas atliekamas ~65€ kaina.

   iPhone 8 Plus baterijos keitimas

   Kaip ir visų telefonų, taip ir iPhone 8 Plus baterija, laikui bėgant, susidėvi. Kiekviena baterija turi ribotą įkrovimų ir išsikrovimų ciklą, kurį gali atlaikyti. Jį perlipus baterija ima silpti ir tuomet jau reikalingas baterijos keitimas šiam išmaniajam.

   iPhone 8 Plus baterijos keitimas yra ganėtinai dažnai atliekamas darbas. Tokio remonto kaina yra nuo 39€. Pigiau baterijos remontas kainuoja tuomet, kai laiką rezervuojate internetu, iš anksto. Jeigu negalite atvykti į mūsų servisą, išsikvieskite kurjerį ir jis telefoną paims iš jūsų lokacijos.

   Paslaugos gera kaina!

   Tad, jeigu jus domina kokybiškas iPhone 8 Plus remontas ir gerus rezultatus duodantis Apple iPhone 8 Plus taisymas – Phonefix telefonų taisykla yra ten, kur jums apsimoka kreiptis. Pas mus atliekamas iPhone 8 Plus nugarėlės keitimas, ekrano keitimas, stiklo ekrane keitimas, diagnostika, lizdų įkrovimui bei kamerų ar problemų diagnostika.

   Užtikriname, kad iPhone 8 Plus remontas išspręs visas problemas, o suteikta net 6 mėnesių garantija leis vėl puikiai naudotis įrenginiu. Registruokitės internetu ir žinokite, jog jums suteikiama geriausia iPhone 8 Plus remonto kaina ir taisymas atliekamas pigiau!

    

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!