PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 8 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  LCD ekrano ir sensorikos (stiklo) keitimas
  Akcija!
  60€
  Baterijos keitimas
  Akcija!
  39€
  Krovimo lizdo keitimas
  Akcija!
  39€
  Galinės nugarėlės keitimas59€
  Galinės kameros keitimas69€
  Priekinės kameros keitimas39€
  Garsiakalbio keitimas39€
  Ausinių lizdo keitimas45€
  Pagrindinio mygtuko šleifo keitimasNuo 35€
  Įjungimo mygtuko keitimas44€
  Garso įjungimo / išjungimo mygtuko keitimas44€
  Garso reguliavimo mygtukų keitimas44€
  iPhone 8 diagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 8 remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 8 remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 8 technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 8 remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 8 ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 8 korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 8 korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 8 ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 8 ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 8 po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 8 remontas?

    Mūsų servise iPhone remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Net vienuoliktos kartos Apple išmanusis telefonas iPhone 8 patenka į TOP 5 geriausiai visų laikų parduodamų telefonų sąrašą. Šis įrenginys buvo išleistas 2017 metų rugsėjį. Dizaino prasme, telefonas panašus į savo pirmtaką (iPhone 7), tačiau didžioji dalis skirtumų ir patobulinimų buvo techniniai. Atsirado belaidžio įkrovimo funkcija, iPhone 8 turėjo greitesnius procesorius, raiškesnį ekraną bei tobulesnę kamerą. Šiuo metu pasaulyje yra parduota apie 90 milijonų vienetų iPhone 8 ir 8 Plus telefonų.

   Klientams, kuriems reikalingas iPhone 8 remontas (stiklo keitimas, ekrano keitimas, baterijos keitimas) ar gedimų diagnostika – rekomenduojame kreiptis į Phonefix. Mūsų taisykla greitai ir kokybiškai nustatys problemas bei pasiūlys patrauklia kaina (bene pigiau nei bet kur kitur) jas išspręsti. Interneto puslapyje arba telefonu galėsite sužinoti kokia bus iPhone 8 remonto kaina ir per kiek laiko tas remontas bus atliktas. Esame specializuotas Apple telefonų servisas ir dirbame su profesionalia įranga. Jūsų iPhone 8 taisymas gali būti atliktas vos per 1 valandą. Darbams suteiksime garantiją iki 6 mėnesių, o taip pat galėsime suremontuoti ir jūsų apdraustą įrenginį.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 8 taisymas

   Greitas ir kokybiškas iPhone 8 taisymas įmanomas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, Phonefix taisykla dirba tik su aukščiausio lygio technine įranga ir patikrintomis medžiagomis. Visų antra – patyrę meistrai užtikrina, kad remontas įvyktų greitai, o viskas būtų atlikta kokybiškai. Dėl darbo optimalumo jūsų iPhone 8 remonto kaina bus nedidelė, o darbus atliksime ne tik greitai, bet, ko gero ir pigiau nei kitur.

   iPhone 8 ekrano keitimas

   iPhone 8 turi 4,7 colio įstrižainės Retina HD LCD ekraną. Tai yra labai technine prasme unikalus komponentas, kurio remontas ir keitimas – techniškai sudėtingas ir laiko bei žinių reikalaujantis darbas. Phonefix taisykloje atliekamas ne tik iPhone 8 ekrano keitimas, bet ir ekraną dengiančio stiklo keitimas. Šių darbų kaina prasideda nuo 65€. Patiems šių darbų atlikti nerekomenduojame, kadangi be tinkamos įrangos ir patirties, net ir iš pažiūros smulkus darbas – iPhone 8 stikliuko keitimas užims labai daug laiko. Patikėkite šią užduotį profesionalams.

   iPhone 8 baterijos keitimas

   Šio modelio iPhone telefonai turi 1821 mAh ličio jonų bateriją. iPhone 8 baterijos keitimas ir bet koks šio komponento iPhone 8 telefone, remontas reikalauja specializuotų įrankių bei žinių. Mes bateriją pakeisime greitai ir patrauklia kaina. Jeigu yra poreikis, remonto darbų laikui suteiksime pakaitinį telefoną.

   Paslaugos gera kaina!

   Mes atliekame kone visus remonto darbus iPhone 8 telefonams. Tarp mūsų paslaugų įeina ir iPhone 8 nugarėlės keitimas (galinio stiklo keitimas), garsiakalbio, įjungimo bei garso reguliavimo mygtukų keitimas, kamerų remontas ir kiti darbai. Jeigu jums reikia patikimo iPhone 8 remonto – mes tikrai nenuvilsime!

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!