PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

  • Susisiekite

    +370 681 62157
  • Vilnius

    S.Žukausko g. 1
  • Pirmadienį-Šeštadienį

    I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

OnePlus Telefonų Remontas

OnePlus įrenginiai turbūt yra sparčiausiai populiarėjantys telefonai visoje Lietuvoje. Vartotojams patinka inovatyvus šių telefonų dizainas bei tai, jog jie technine dalimi mažai kuo nusileidžia konkurentams, bet kainuoja, dažniausiai pigiau nei kitų gamintojų telefonai.

Dėl augančio populiarumo didėja ir poreikis tokioms paslaugoms, kaip OnePlus telefonų remontas. Phonefix taisykloje dirbantys kvalifikuoti technikai greitai ir kokybiškai atlieka tokias paslaugas kaip OnePlus telefonų: ekrano keitimas, baterijos keitimas, duomenų atkūrimas, drėgmės šalinimas, kamerų remontas ir daugybę kitų.

OnePlus remontas – kokybiškai ir greitai

Kokybiškai atliekamas OnePlus telefonų remontas atliekamas būtent Phonefix taisykloje, kur technikai turi gilias žinias apie tai, kaip veikia šie įrenginiai. 

OnePlus telefonų remontas atliekamas ir su apdraustais telefonais. Tai gali būti naujas, apynaujis arba jau seno modelio OnePlus. Nepriklausomai nuo to ar reikalingas OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 8T, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9 Pro, OnePlus Nord 5G, OnePlus Nord 2, OnePlus N100 ekrano keitimas, ar bet koks kitas remontas – Phonefix taisykla suteiks padarytiems darbams bent 3 mėnesių garantiją.

Jeigu yra poreikis, tol, kol vyksta OnePlus remontas, suteiksime nemokamą pakaitinį telefoną visam laikotarpiui. Visų remonto darbų kainyną galite rasti mūsų interneto puslapyje. Na, o, jeigu kreipsitės internetu ir rezervuosite laiką remonto darbams, tuomet OnePlus remontas Vilniuje, nepriklausomai nuo to ar bus atliekamas pvz., OnePlus ekrano keitimas, naujų OnePlus telefonų baterijos keitimas, ar kiti darbai – taisykla pritaikys nuolaidą ir OnePlus telefoną pataisysime ne tik greitai, tačiau dar net ir pigiau nei įprastai!

Kur atliekami OnePlus įrenginių taisymo darbai?

Visas OnePlus remontas Vilniuje atliekamas mūsų taisykloje. Aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos, tačiau OnePlus telefonų remontas daromas būtent remonto centre, esančiame Šiaurės miestelyje, adresu S.Žukausko g. 1. Jeigu jums reikalingas OnePlus telefono stiklo keitimas ar kita remonto paslauga, galite užsukti ir pristatyti įrenginį. Phonefix taisyklą rasti paprasta, kadangi esame įsikūrę pirmame aukšte ir puikiai matomės nuo automobilių stovėjimo aikštelės.

Jeigu neturite galimybės įrenginį pristatyti pas mus į vietą, patys atvyksime jo pasiimti. Bendradarbiaujame su kurjeriais-partneriais, tad įrenginį galėsime paimti tiesiog iš jūsų ir atlikus remontą, grąžinti. Jeigu  OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, OnePlus 8T, OnePlus 8 Pro, OnePlus 9 Pro, OnePlus Nord 5G, OnePlus Nord 2, OnePlus N100 ir kitų populiarių modelių remontas atliekamas pas mus, ši paslauga – nemokama. Dėl telefono paėmimo iš vietos kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kiek užtruks OnePlus taisymas?

OnePlus remontas Vilniuje užtruks nuo vienos valandos. Paprastai daugumos OnePlus telefonų ekrano keitimas, baterijos keitimas ar kiti standartiniai remonto darbai trunka apie vieną valandą. Tačiau, jeigu užduotis yra labai sudėtinga arba yra didelė laukiančių įrenginių eilė, taisymas gali trukti ir ilgiau. Apie tai, kokia bus OnePlus telefonų remonto kaina ir kiek truks pats jūsų turimo OnePlus telefono remontas, informuos mūsų technikai.

Kokius OnePlus taisymo darbus siūlome?

Mes dirbame su įvairiausių modelių OnePlus išmaniaisiais telefonais. OnePlus Nord ar visų kitų modelių ekrano keitimas bei baterijų keitimas – turbūt dažniausiai atliekami taisymo darbai.

Tačiau Phonefix taisykloje jūsų OnePlus taip pat nemokamai diagnozuosime gedimus, galėsime: sutvarkyti kameras, garsiakalbius, pakeisti nebeveikiančius mygtukus ar antenas, atstatysime duomenis, pašalinsime drėgmę.

Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!