PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Samsung S21 Ultra 5G (G998) remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Samsung S21 Ultra 5G ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  199€
  Samsung S21 Ultra 5G ekrano keitimas280€
  Galinio viršelio keitimas29€
  Baterijos keitimas34€
  Krovimo lizdo keitimas59€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS SAMSUNG TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Samsung telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SAMSUNG telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SAMSUNG telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Samsung Galaxy S21 Ultra 5G yra vienas iš didesnių Samsung Galaxy serijos telefonų, išleistas dar 2021 metų sausio mėnesį. Jis turi 6,8 colio įstrižainės Dynamic AMOLED 2X ekraną, kuris dengtas Gorilla Glass 3 stiklu, aštuonių branduolių procesorių, 12GB operatyviosios RAM atminties bei keturgubą galinę kamerą, filmuojančią iki 1080p raiška. Iš techninių specifikacijų dar verta paminėti neišimamą, bet net 5000 mAh talpos bateriją.

   Itin pažangus Samsung telefonas yra delikatus ir turintis itin daug aukštosios technologijos. Dėl to remontas turėtų būti atliekamas kompetentingų meistrų rankose. Phonefix taisykla užsiima visų Samsung Galaxy serijos telefonų remontu. Pasiūlysime bene greičiausiai ir bene geriausiomis sąlygomis atlikti paslaugų, tokių kaip Samsung S21 Ultra remontas Vilniuje bei telefono diagnostika.

   Greitas ir kokybiškas Samsung S21 Ultra 5G taisymas

   Greitai ir kokybiškai sutvarkysime kone visų rūšių defektus ar pažeidimus šiems telefonams. Dirbame ir su apdraustais įrenginiais, o atliktiems darbams suteikiame garantiją, ne trumpesnę nei 3 mėnesiai. Esant reikalui, kol vyks Samsung S21 Ultra remontas Vilniuje, Phonefix taisykla jums visiškai nemokamai suteiks ir pakaitinį telefoną.

   Samsung S21 Ultra 5G ekrano keitimas

   Pakeisti modernaus išmaniojo telefono ekraną yra tikrai nelengva užduotis. Norint tai padaryti kokybiškai, reikalingi geriausi įrankiai, žinios bei tinkamos medžiagos. Samsung S21 Ultra ekrano keitimas reikalauja techninės dalies išmanymo bei atsargumo. Jeigu norėtumėte tai padaryti patys, toks darbas jums užimtų labai daug laiko, negalėsite būti užtikrinti dėl rezultato bei negausite garantijos.

   Pačio ekrano keitimo kaina yra ~280€, o lietimui jautraus stikliuko – ~230€. Pigiau remontuojami tie telefonai, kurių remonto paslaugas užsakote internetu ir laiką rezervuojate iš anksto. Didžiąją dalį remonto darbų atliksime skubiai ir Phonefix taisykloje, Samsung S21 Ultra ekrano keitimas turėtų užimti ne ilgiau nei porą valandų, o dažniausiai vos vieną valandą!

   Samsung S21 Ultra 5G baterijos keitimas

   Samsung S21 Ultra baterijos keitimas nėra lengva užduotis, kadangi reikia išardyti visą galinę telefono dalį bei saugiai, rankiniu būdu viską pakeisti. Su senesniais Samsung Galaxy modeliais, naudotojas galėjo tiesiog įsigyti naują bateriją ir pats(-i) atidarę dangtelį, pakeisti seną. Dabar šiam darbui atlikti reikia įrankių ir žinių, todėl Samsung S21 Ultra remontas su baterijos keitimu turi savo kainą, tiesa, Phonefix taisykloje ji yra viena mažiausių.

   Pigiau bateriją pakeisime, kaip ir bet kurias kitas remonto paslaugas atliksime ties klientams, kurie laiką darbui rezervuoja iš anksto.

   Paslaugos gera kaina!

   Jeigu domina greitai atliekamas Samsung išmaniųjų telefonų remontas, geriau už Phonefix, tikime, kad nerasite!

   Tokios paslaugos, kaip Samsung S21 Ultra baterijos keitimas ir kitoks remontas Vilniuje atliekami bene geriausiomis sąlygomis. Daugumai remonto darbų tereikia vos vienos valandos. Darbams suteikiama garantija, o, jeigu negalite telefono atvežti į mūsų taisyklą, užsisakykite kurjerio paslaugą, kuri bus nemokama, jeigu telefoną remontuosite su mumis.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!