PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

MacBook PRO kompiuterių remontas

Sugedo jūsų MacBook kompiuteris? Nesijaudinkite, nes telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklos Phonefix meistrai profesionaliai, greitai ir gera kaina atliks visus MacBook Pro remonto darbus – nuo ekrano ir baterijos keitimo iki programinių gedimų šalinimo ar mikroschemų litavimo!

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Macbook Pro remontas Phonefix.lt

  Domina Apple remontas pigiau? Rinkitės telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisyklą Phonefix.lt – čia Macbook Pro ir kitų įrenginių taisymas atliekamas ne tik gera kaina, bet ir greitai bei profesionaliai. Mes atliekame įvairius remonto darbus MacBook Pro kompiuteriams, pavyzdžiui:

  MacBook Pro baterijos keitimas;
  MacBook Pro klaviatūros keitimas;
  MacBook Pro duomenų atkūrimas;
  MacBook Pro išlūžusio USB ir kitų jungčių remontas;
  MacBook Pro vaizdo plokštės remontas;
  Ir daugelis kitų.

  Mūsų taisykloje dirba tikri profesionalai, kurie turi sukaupę daugiametę patirtį. Todėl galime pataisyti bet kokius telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių gedimus. O jeigu nežinote, koks jūsų įrenginio gedimas, mes atliksime įrenginio diagnostiką visiškai nemokamai!

  Macbook Pro remontas Vilniuje ir ne tik

  Telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisykla Phonefix yra įsikūrusi sostinėje, adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius. Tačiau mes remonto darbus atliekame visoje Lietuvoje – jeigu gyvenate, pavyzdžiui, Panevėžyje arba Šiauliuose, tiesiog užpildykite kurjerio iškvietimo formą internetu, o kurjeris pasirūpins, kad įrenginys būtų saugiai atgabentas pas mus. Po taisymo įrenginys bus grąžintas tiesiai Jums į rankas, tuomet ir atsiskaitysite už paslaugą. Kurjerio paslauga yra nemokama.

  Jeigu gyvenate Vilniuje, galite patys atvežti savo sugedusį įrenginį mums. Maloniai jūsų laukiame darbo valandomis.

  Dažniausiai pasitaikančios MacBook Pro problemos

  MacBook kompiuteriai visada garsėjo puikiu našumu ir sklandžiu veikimu, kuris užtikrina malonią naudojimo patirtį. Tačiau laikui bėgant šie kompiuteriai, taip pat kaip ir kitų gamintojų kompiuteriai, ima gesti. Kartais gedimus galite pataisyti patys, o kartais neišvengiamas Apple remontas, pavyzdžiui, MacBook Pro remontas. Pateikiame tris dažniausiai pasitaikančius Macbook kompiuterių gedimus ir kaip juos sutaisyti:

  MacBook kompiuteris nepasileidžia. Jeigu paspaudus maitinimo mygtuką kompiuteris nepasileidžia, atlikite šiuos veiksmus: paspauskite ir palaikykite maitinimo mygtuką bent 10 sekundžių, tada atleiskite. Jei vis tiek neįsijungia, susisiekite su patikimais ir patyrusiais Apple kompiuterių meistrais;
  MacBook kompiuteris nesikrauna. Kartais susiduriama su maitinimo įjungimo / išjungimo problemomis, įskaitant staigų išsijungimą ir kompiuterio nesikrovimą kai jis prijungtas. Sprendimas – jei kyla problemų įkraunant įrenginį, pirmas dalykas, kurį galite padaryti, yra tinkamai patikrinti jungtis. Ieškokite, ar adapteryje nėra laisvų jungčių, sugedusių jungiklių ar dulkių. Tai yra vieni iš pagrindinių veiksmų, kuriuos reikia atlikti. Be to, gali būti, kad reikia baterijos keitimo – MacBook kompiuteriuose būtinai patikrinkite Battery Health, ir, jeigu reikia, pakeiskite bateriją;
  MacBook ekranas mirga. Nors Apple kompiuterių ekranai pasižymi aukšta kokybe, kartais jie gali sugesti. Jeigu ekranas pradėjo mirgėti, pabandykite imtis šių veiksmų: patikrinkite, ar iš naujo nustatyta PRAM / NVRAM. Atnaujinkite savo macOS. Naudokite saugųjį režimą, kad tiksliai nustatytumėte problemų sukeliančią programą.

  Macbook Pro taisymo kaina

  Pas mus MacBook Pro remontas kainuoja pigiau nei kitur – kainos prasideda nuo 20 eur. Be to, užsirezervavus taisymo laiką arba taisant kelis gedimus vienu metu, taikoma akcija. Domina konkreti įrenginio remonto, pavyzdžiui, ekrano keitimas, kaina? Susisiekite su mumis.

  Dabar pigus telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių taisymas prieinamas visuose miestuose, todėl jūsų gyvenamoji vieta – ar tai būtų Vilnius, Kaunas ar kiti miestai – neturi įtakos kainai.

   

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!