PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Telefono baterijos keitimas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Skubus telefonų remontas
  Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
  Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
  Apdraustų telefonų remontas.
  Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  PhoneFix LT specializacija – Telefonų remontas.

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

  Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

  • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
  • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
  • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
  • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
  • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
  • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
  • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
  • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

  Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

  Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Ar pigus telefonų baterijos keitimas Vilniuje – būtent tai, ko ieškote? Taisykla Phonefix, įsikūrusi adresu S. Žukausko g. 1, Vilnius, siūlo greitai ir kokybiškai suremontuoti jūsų telefonus, kompiuterius ar planšetinius kompiuterius. Kreipkitės jau dabar, nes remonto darbai atliekami visoje Lietuvoje!

  Visiems remonto darbams suteikiama mažiausiai trijų mėnesių garantija. Remontuojame ir apdraustus telefonus, pasirūpinsime visais reikiamais dokumentais.

  Telefonų baterijos keitimas Vilniuje

  Telefonų baterijų taisykla Vilniuje atlieka įvairius remonto darbus visoje Lietuvoje. Kaip tai veikia? Jūs patys atvežate savo sugedusį telefoną mums nurodytu adresu arba internetu mūsų svetainėje užpildote kurjerio rezervacijos formą ir DPD kurjeris, atvykęs pas jus į namus, paima įrenginį ir pristato į mūsų rankas. Kai telefono taisymas bus baigtas, sutaisytas telefonas pristatomas jums, o jūs asiskaitote už remonto darbus.

  Ši paslauga yra nemokama. Kurjerio rezervacijos formoje turėsite nurodyti savo kontaktinę informaciją, telefono modelį ir gedimą (baterijos keitimas ar kita). Tai yra būtina, nes galėsime iš anksto pasirūpinti reikiamomis detalėmis.

  Kaip žinoti, kada laikas keisti telefono bateriją? Baterija turėtų būti keičiama, jei telefonas greitai išsikrauna, yra senas (senesnis nei 2 ar 3 metai). Su nauja baterija jis gali dar ilgai tarnauti, todėl jei nenorite keisti paties įrenginio – telefono baterijos keitimas yra puikus sprendimas.

  Telefono baterijos keitimo Vilniuje kaina

  Telefonų baterijos keitimas Vilniuje ar kituose miestuose kainuoja vienodai. Tai reiškia, kad kaina nepriklauso nuo jūsų gyvenamosios vietovės, tačiau ją lemia telefono gamintojas ir modelis. Konkrečias baterijos keitimo ar kitų remonto darbų kainas rasite mūsų kainyne internete.

  Ką daryti, kad kaina būtų dar geresnė? Jūsų telefono remontui bus taikoma nuolaida, jei:

  Rezervuosite taisymo laiką iš anksto. Nors suteikiame galimybę atvykti ir priduoti įrenginį nepranešus, visada siūlome rezervuoti laiką iš anksto. Taip ne tik gausite nuolaidą, bet ir būsite tikri, kad remontas vyks sklandžiai ir visomis detalėmis bus pasirūpinta;

  Taisykite kelis gedimus vienu metu. Taisant kelis gedimus vienu metu, taikome nuolaidą. Nežinote tikslių savo telefono gedimų? Ne problema – mes nemokamai atliekame įrenginio diagnostiką.

  Kokius taisymo darbus siūlome?

  Telefonų baterijų taisykla Vilniuje siūlo ne tik baterijos keitimą – pas mus atliekami įvairūs telefono remonto darbai. Skirtingų gamintojų ir modelių telefonų remonto kainos varijuoja, jos priklauso ir nuo tuo metu taikomos akcijos. Populiariausi telefono remonto darbai:

  Baterijos keitimas;

  Ekrano keitimas;

  Galinio viršelio keitimas;

  Krovimo lizdo keitimas ir kita.

  Turime subūrę profesionalų, turinčių ilgametę patirtį, komandą, todėl taisome net ir rečiausius telefono modelius. Viso taisymo metu galėsite nemokamai naudotis pakaitiniu telefonu.

  Kiek užtruks baterijos keitimas?

  Vienas aktualiausių klausimų – kiek užtruks baterijos keitimas? Dažnu atveju telefono remonto darbus atliekame per 1 val. Jeigu taisymui reikia užsakyti detales ir jo trukmė pailgėja, visada pranešame klientui. Galutinė trukmė, jeigu reikalingas telefono pristatymas, priklauso ir nuo pristatymo laiko.

  Pas mus siūlomas Apple telefonų baterijos keitimas ir Android telefonų baterijos keitimas: Huawei telefonų baterijos keitimas, Samsung telefonų baterijos keitimas ir kiti remonto darbai.

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!