PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei P40 remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų telefonui suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  Huawei P40 ekrano stiklo keitimas
  Akcija!
  130€
  Huawei P40 ekrano keitimas210€
  Galinio viršelio keitimas34€
  Baterijos keitimas44€
  Krovimo lizdo keitimas39€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   SKUBUS HUAWEI TELEFONŲ REMONTAS
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Huawei telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – HUAWEI P40 telefonų remontas.

   • Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio HUAWEI P40 telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Ar jus domina bet kurio modelio Huawei telefonų remontas? Tuomet rinkitės profesionalų šio gamintojo telefonų taisymą mūsų taisykloje Phonefix! Šioje taisykloje siūlomos kokybiškos ir greitos telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto paslaugos visoje Lietuvoje itin gera kaina, o joje dirbantys profesionalai įprastai remonto darbus atlieka per 1 valandą.

   Nesijaudinkite – viso taisymo laikotarpiu galėsite naudotis pakaitiniu telefonu visiškai nemokamai. Be to, visiems darbams suteikiame mažiausiai trijų mėnesių garantiją!

   Huawei P40 remontas Vilniuje

   Reikalingas Huawei ekrano keitimas ar kiti remonto darbai? Pasitikėkite Phonefix paslaugomis. Pati Phonefix taisykla yra įsikūrusi Vilniuje, adresu S. Žukausko g. 1, tačiau gali pasiūlyti remonto paslaugas, tokias kaip Huawei remontas, Visoje Lietuvoje. Kaip tai veikia? Tiesiog užeikite į mūsų internetinį puslapį phonefix.lt, užpildykite kurjerio iškvietimo formą ir, kurjeriui atvykus pas jus į namus, paduokite jam sugedusį įrenginį!

   Saugiu ir greitu transportavimu rūpinasi mūsų logistikos partneriai DPD. Taip pat yra galimybė patiems priduoti savo įrenginius remontui darbo ir ne darbo metu. Jeigu norite atvykti ne darbo metu, būtina susisiekti iš anksto.

   Darbai, kuriuos atliekame Huawei P40 telefonams

   Esame patikima telefonų, kompiuterių ir planšetinių kompiuterių remonto įmonė, subūrusi patyrusių profesionalų komandą. Klientų atsiliepimai rodo, kad žmonės, pasirinkę Phonefix taisyklą, džiaugiasi ne tik kokybišku, greitu ir pigiu telefonų remontu, bet ir paslaugų įvairove – pas mus siūlomas akumuliatoriaus keitimas, garsiakalbių remontas ir dar daugybė remonto darbų. Visi remonto darbai įvairiems Huawei ir kitų gamintojų telefonams yra:

   Ekrano keitimas;
   Baterijos keitimas;
   Krovimo lizdo keitimas;
   Garsiakalbio keitimas;
   Kameros remontas (priekinės arba galinės kameros keitimas);
   Garso/įjungimo mygtuko keitimas;
   Duomenų atstatymas;
   Drėgmės šalinimas;
   Ryšio antenų remontas.

   Taisome ir apdraustus telefonus, nes turime visas reikiamas kvalifikacijas ir galime sutvarkyti būtinuosius dokumentus (sąskaitas, defektų aktus ir atliktų darbų aktus). Nežinote tiklaus gedimo? Ne problema, galime atlikti įrenginio diagnostiką, kuri jums nieko nekainuos!

   Huawei P40 telefono remonto kainos

   Dažnai telefonai sugenda netikėtai, todėl didelę reikšmę turi ne tik remonto greitis, bet ir kaina. Džiaugiamės galėdami pranešti apie itin patrauklius pasiūlymus – pas mus įvairių telefonų taisymas atliekamas pigiau, jeigu:

   Rezervuojate laiką iš anksto. Laiko rezervavimas ne tik suteikia jums nuolaidą, bet ir padeda užtikrinti, kad pasirūpinsime taisymui reikalingomis dalimis iki gaunant telefoną;
   Taisote kelis defektus vienu metu. Akcija taikoma ir tiems klientams, kurie taiso kelis defektus vienu metu.

   Visas kainas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje prie tam tikro remonto darbo. O jeigu neradote kiek kainuoja tam tikras darbas, pavyzdžiui, stiklo keitimas, visada galite kreiptis į mus, mes pateiksime geriausią pasiūlymą! Beje, taisykloje Phonefix taikomas saugaus atsiskaitymo principas – mokėkite tik tada, kai gausite sutaisytą įrenginį.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!