PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Huawei Mate Serijos Remontas

Huawei – vienas didžiausių telefonų gamintojų pasaulyje. Lietuvos vartotojai labai mėgsta Huawei telefonus dėl siūlomo puikaus kainos ir techninių savybių santykio. Jeigu ieškote, kur greitai ir kokybiškai būtų atliktas Huawei telefonų taisymas – Phonefix taisykla Vilniuje yra ta vieta!

Kad ir koks Huawei telefonų remontas reikalingas, pvz., Huawei P10 taisymas – ekrano keitimas, Mate ar Honor serijų telefonų taisymas, o gal visai kiti darbai – į pagalbą jums atskubės Phonefix Huawei taisykla.

Huawei remontas – kokybiškai ir greitai

Ne tik kokybiškai ar greitai, bet ir ko gero net pigiau nei dauguma kitų taisyklų atliksime Huawei telefonų tvarkymo darbus. 

Aukščiausio lygio Huawei telefonų remontas įmanomas dėl to, kad mūsų taisykloje dirba kvalifikuoti technikai su geriausiais įrankiais ir aukščiausio lygio medžiagomis.

Dėka aukštos kvalifikacijos, mūsų Huawei servisas ne tik atlieka pačius sudėtingiausius darbus, tačiau ir kasdienes remonto užduotis, telefonų valymą. Verta paminėti, kad gera Huawei remonto kaina taip pat suteikiama kartu su bent 3 mėnesių garantija už kiekvieną gedimo tvarkymo paslaugą. Pigiau Huawei remontas kainuoja tiems klientams, kurie darbo laiką rezervuoja iš anksto, internetu.

Huawei taisykla Phonefix dirba ir su apdraustais telefonais, o, jeigu remonto laikas – ilgas, nemokamai suteikiame pakaitinį telefoną. Daugumą darbų, tokių, kaip Huawei telefonų ekrano keitimas, atliekame vos per ~1 valandą.

Kur atliekami Huawei įrenginių taisymo darbai?

Huawei telefonų taisymas atliekamas mūsų servise Vilniuje. Nors Huawei remontas atliekamas Vilniuje, tačiau aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Dažniausiai keičiame šių telefonų ekranus ir baterijas, bet atliekame ir daugybę kitų taisymo ir remonto paslaugų.

Huawei remontas Vilniuje atliekamas ten pat, kur įsikūrusi mūsų Huawei taisykla – adresu S.Žukausko g.1, Šiaurės miestelyje. Mus pamatysite nuo automobilių stovėjimo aikštelės. Esame įsikūrę pirmame aukšte. 

Jeigu Huawei taisykla yra nepatogioje vietoje arba neturite laiko pristatyti telefono iki nurodyto adreso – ne problema! Jeigu jums reikalingas Huawei P10 taisymas, P20 remontas ar kitų modelių gedimų šalinimas, susisiekite su mumis telefonu, el. paštu arba gyvo pokalbio funkcijos pagalba per interneto puslapį. Mes patys pasirūpinsime tuo, kad iki jūsų vietos atvyktų kurjeriai, paimtų telefoną ir remontas būtų atliktas mūsų taisykloje. Po to, kai Huawei remontas baigtas, mūsų taisykla telefoną pristatys atgal jums.

Prieš imantis kokių nors konkrečių remonto darbų, būtinai jus informuosime apie tai ar pvz., reikalingas Huawei telefonų ekrano keitimas ar kitos paslaugos ir kokia bus šio Huawei remonto kaina. Jeigu telefoną remontuojate pas mus, minėta kurjerio paslauga yra nemokama. Na, o klientams, kurie rezervuoja remonto laiką internetu, taisykla pritaiko nuolaidas nuo internete nurodytų kainų.

Kiek užtruks Huawei taisymas?

Tai, kiek užtruks Huawei telefonų remontas labai priklauso nuo to, koks gedimas šalinamas ir koks taisyklos užimtumas. Visgi reikėtų paminėti, kad mūsų Huawei taisykla daugumą remonto darbų atlieka vos per ~1 valandą. Tad jūsų Huawei P20, P30, P30 lite ar kitų modelių remontas ir taisymas turėtų būti atliekamas labai greitai.

Apie tikslų remonto darbų atlikimo laiką informuos mūsų technikai.

Kokius Huawei taisymo darbus siūlome

Pas mus atliekamas pats įvairiausias Huawei telefonų remontas ir Phonefix Huawei servisas gali pašalinti kone visus dažniausiai sutinkamus gedimus. Dažniausiai atliekami remonto darbai:

 • Ekrano keitimas
 • Lietimui jautraus stikliuko keitimas
 • Krovimo lizdo keitimas
 • Baterijos keitimas
 • Nemokama diagnostika
 • Kamerų ir mygtukų keitimas
 • Garsiakalbių keitimas
 • Drėgmės šalinimas
 • Duomenų atkūrimas

Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!