PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

iPhone 11 Pro remontas

Siekdami išlaikyti klientų pasitikėjimą, kiekvieną dieną sunkiai dirbame. Žinome, kiek problemų gali sukelti sugedęs telefonas, todėl į kiekvieną remontą žiūrime individualiai ir atsakingai. Jūsų Apple iPhone sutvarkysime per 1 valandą, suteiksime mažiausiai 3 mėnesių garantiją bei pasiūlysime žemiausią remonto kainą.

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  GedimasKaina
  ECONOMY analogo ekrano keitimas85€
  PREMIUM analogo ekrano keitimas99€
  Lietimui jautraus stikliuko keitimas
  Akcija!

  129€
  Ekrano keitimas
  Akcija!

  175€
  Galinio viršelio keitimas
  Akcija!
  80€
  Pagrindinės (galinės) kameros keitimas119€
  Galinės kameros stikliuko keitimas35€
  Baterijos keitimas55€
  Krovimo lizdo keitimas49€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Remontas per 1 valandą.
   Esame savo srities profesionalai, todėl iPhone remontą galime atlikti itin greitai ir kokybiškai. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
   Kokybės garantija. Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų Apple iPhone remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.
   Negalite atvykti? Atvyksime pas jus patys!
   Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio remontui, galime paimti jį patys. Apie galimybes pasinaudoti šia paslauga prašome susisiekti su mumis numeriu +37068162157 arba info@phonefix.lt

   Specializuotas Apple iPhone 11 Pro remonto centras

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio Apple iPhone 11 Pro remonto paslaugos.
   Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys Apple iPhone 11 Pro technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
   investuojame į naujausią iPhone 11 Pro remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų.

   Kokią naudą gausite pasirinkę PhoneFix telefonų remonto centrą?

   • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
    Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
    Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
    Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
    Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
    Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos suteiksime numeriu Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157
    Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
    Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
    Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie tai suteiksime numeriu +37068162157

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefono korpusas įlinkęs. Ar galėsite pakeisti tik ekraną?

   Dužus iPhone 11 Pro ekranui, dažnai įlinksta ir pats iPhone 11 Pro korpusas – nesibaiminkite – mūsų servise dirbantys meistrai naudoja įrangą, pagamintą specialiai iPhone 11 Pro korpuso kraštų tiesinimui. Keičiant ekraną ši paslauga visiškai nemokama!

   Kaip keičiate iPhone 11 Pro ekranus?

   Ekrano keitimo darbai atliekami tik su specialiai tam skirtais įrankiais ir medžiagomis, todėl garantuojame greitą ir profesionalų ekrano keitimą. Visi mūsų naudojami iPhone 11 Pro ekranai atitinka gamintojo keliamus kokybės standartus. Tam, kad Jūsų iPhone 11 Pro po ekrano keitimo veiktų nepriekaištingai, ekranai yra daug kartų kruopščiai tikrinami. 

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Kiek laiko užtrunka iPhone 11 Pro remontas?

    Mūsų servise iPhone 11 Pro remontas yra atliekamas iki 1 valandos. 

   Ar turite pakaitinių telefonų?

    Taip. Pakaitinį telefoną remonto laikotarpiui suteiksime visiškai nemokamai.

   Kartu su paprastu iPhone 11, Apple, 2019 metų rugsėjį pristatė ir iPhone 11 Pro. Šis telefono modelis turėjo būti galingesnė ir įprasto flagmano versija. Šis iPhone yra pirmasis Apple išmanusis, kurio pavadinime yra žodelis „Pro“. Šis modelis išsiskyrė triguba kameros sistema bei labai greitu A13 procesoriumi. Šio modelio telefonai naudoja 18W greitąjį įkroviklį ir Lightning – USB-C kabelį, su kurio pagalba galima telefoną prijungti prie Mac kompiuterių.

   Jeigu norite gauti remonto paslaugas savo iPhone 11 Pro telefonui greitai ir kokybiškai, Phonefix jums padės. Galite išsikviesti kurjerį įrenginiui atsiųsti arba patys pristatyti telefoną į mūsų vietą. Phonefix taisykla remonto darbus gali atlikti vos per 1 valandą, o darbams suteiksime net 3 mėnesių garantiją. iPhone 11 Pro remontas, kurio laiką rezervuojate iš anksto, atliekamas pigiau nei įprastos kainos.

   Greitas ir kokybiškas iPhone 11 Pro taisymas

   Remontuoti modernų ir naują telefoną, tokį kaip iPhone 11 Pro yra daug iššūkių keliantis darbas. Be specializuotos įrangos ir pakankamų žinių iPhone 11 Pro remontas yra beveik neįmanomas.

   Jeigu yra poreikis, viso remonto metu jums gali būti suteikiamas pakaitinis telefonas (nemokamai). Phonefix taisykloje dirba kompetentingi ir patyrę profesionalūs specialistai. Dėl to visi remonto darbai iPhone 11 Pro: ekrano keitimas, stiklo keitimas, baterijos keitimas, galinio stiklo keitimas, duomenų atkūrimas, krovimo lizdo keitimas bei diagnostika, atliekami kruopščiai ir pasiekiant sėkmingą rezultatą.

   Esant poreikiui, Phonefix taisykla gali jūsų įrenginį paimti iš jūsų bei parvežti po remonto darbų. Daugiau apie tai, kaip atliekamas iPhone 11 Pro remontas su kurjerio pristatymu ir paėmimu – telefonu.

   iPhone 11 Pro ekrano keitimas

   Pakeisti ir suremontuoti 5,85 colio (149mm) iPhone 11 Pro ekraną yra sudėtingas darbas. iPhone 11 Pro ekrano keitimas, lietimui jautraus stiklo keitimas (kitaip žinomas kaip stikliuko keitimas) – du skirtingi darbai, kuriuos daug kas maišo tarpusavyje. Tačiau lietimui jautrus stikliukas ir ekranas yra skirtingi komponentai ir juos abu nebūtinai reikės keisti.

   Phonefix greitai identifikuos problemas bei pasiūlys pigiau, greitai ir kokybiškai suremontuoti ekraną, stikliuką ir juos pakeisti. Tokio iPhone 11 Pro remonto kaina yra apie 155€ už stikliuko keitimą ir 175€ už pačio ekrano keitimą. Iš anksto rezervavus laiką galima darbus gauti žemesne kaina.

   iPhone 11 Pro baterijos keitimas

   Gali būti reikalingas ir iPhone 11 Pro baterijos keitimas. Tokia paslauga pasidaro beveik būtina, jeigu telefono baterija buvo pažeista, pats telefonas buvo pažeistas arba baterija jau susidėvėjo. Telefonų baterijos (kaip ir visos ličio jonų baterijos) praranda savo potencialą su kiekvienu įkrovimu. Per tam tikrą laiką potencialas nusenka ir bateriją neišvengiamai reikės keisti. Tokių darbų kaina paprastai prasideda nuo 55€.

   Paslaugos gera kaina!

   Phonefix – iPhone 11 Pro remontas bei visos kitos iPhone išmaniųjų telefonų tvarkymo paslaugos gera kaina!

   Jeigu rezervuosite remonto laiką iš anksto – pritaikysime nuolaidą.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!