PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

Sony remontas

Rezervuokite laiką - gaukite nuolaidą

  Sony - Ekranų keitimo kainos

  Telefono modelisKaina
  Sony Z ekrano keitimas59€
  Sony Z Ultra ekrano keitimas75€
  Sony Z1 ekrano keitimas49€
  Sony Z1 compact ekrano keitimas59€
  Sony Z2 ekrano keitimas55€
  Sony Z3 ekrano keitimas55€
  Sony Z3 compact ekrano keitimas59€
  Sony Z4 ekrano keitimas49€
  Sony Z5 ekrano keitimas69€
  Sony Z5 compact ekrano keitimas49€
  Sony Z5 Premium ekrano keitimas75€
  Sony M4 Aqua ekrano keitimas55€
  Sony X ekrano keitimas69€
  Sony X compact ekrano keitimas75€
  Sony XA ekrano keitimas59€
  Sony XA1 ekrano keitimas59€
  Sony XZ ekrano keitimas69€
  Sony XZ1 ekrano keitimas69€
  Sony ZR ekrano keitimas69€
  Sony ZL ekrano keitimas55€
  Sony XZ2 ekrano keitimas59€
  Sony XZ2 compact ekrano keitimas69€
  Sony XZ Premium ekrano keitimas75€
  Kito modelio ekrano keitimasPrašome teirautis.
  DiagnostikaNemokama

  Sony - Kiti remonto darbai

  Remonto pavadinimasKaina
  Krovimo lizdo keitimasNuo 14€
  Baterijos keitimasNuo 22€
  Garsiakalbio keitimasNuo 19€
  Priekinės kameros keitimasNuo 34€
  Galinės kameros keitimasNuo 24€
  Garso/įjungimo mygtukų keitimasNuo 17€
  Drėgmės šalinimasNuo 15€
  Duomenų atstatymasNuo 34€
  Ryšio antenų remontasNuo 24€
  DiagnostikaNemokama

  Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

   Pasirinkite datą
   (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

   Skubus SONY telefonų remontas
   Esame savo srities profesionalai ir standartinius remonto darbus atliekame valandos bėgyje. Norėdami sužinoti tikslią remonto trukmę, susisiekite su mumis kontaktiniu numeriu +37068162157 arba el. paštu info@phonefix.lt
   Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
   Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Pakaitinis telefonas - NEMOKAMAI.
   Suprantame koks svarbus Jums jūsų telefonas, todėl remonto terminui visada duosime pakaitinį telefoną. Svarbiausia - NEMOKAMAI!
   Apdraustų SONY telefonų remontas.
   Jūsų telefonas apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

   PhoneFix LT specializacija – SONY telefonų remontas.

   Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio SONY telefonų remonto paslaugos. Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (ekranų keitimo, krovimo lizdų remonto ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės mobiliųjų telefonų

   Kokią naudą gauna pasirinkę PhoneFix?

   • •Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   • • Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   • • Rinkdamiesi remontuoti telefoną mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas tik gavus Jūsų sutikimą.
   • •Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   • • Visada duosime Jums pakaitinį telefoną, kad neturėtumėte didelių problemų dėl sugedusio telefono. Svarbiausia – nemokamai!
   • • Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, pasimsime Jūsų telefoną tiesiai Jums iš rankų.
   • •Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą.
   • • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   • • Patarsime kaip apsaugoti savo telefoną, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų. Taip pat turėsite galimybę pasirinkti iš plataus dėklų bei ekrano apsaugų asortimentų.

   Ar galite paimti ir grąžinti telefoną tiesiai man iš rankų?

   Taip. Daugiau informacijos apie šią paslaugą suteiksime paskambinus numeriu +370 681 62157 arba info@phonefix.lt

   Mano telefonas apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

   Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus telefonus. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

   Mano telefonas neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

   Ne. Jeigu Jūsų telefono remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

   Geriausiai žinomi dėl televizorių gamybos, Sony turi ir plačią telefonų gamą. Nors tai nėra pagrindinis jų pajamų šaltinis, tačiau Sony leidžia pakankamai sėkmingus Xperia telefonus, kurie visuomet pasižymi išskirtiniu ir vientisu dizainu bei puikiais ekranais ir kameromis.

   Sony telefonų remontas kokybiškai atliekamas tik labai nedidelėje saujelėje taisyklų. Phonefix, mes, esame vieni iš lyderių išmaniųjų telefonų remonto srityje, tad pas mus atliktas Sony Xperia remontas Vilniuje duos norimų rezultatų bei išspręs erzinančius gedimus ir problemas. Dauguma paslaugų, kaip pvz., Sony Xperia ekrano keitimas ir Sony telefonų remontas kainuoja pigiau nei naujo įrenginio pirkimas, tad remontuoti pas mus apsimoka.

   Sony remontas – kokybiškai ir greitai

   Kokybiškai ir greitai atliekamas Sony telefonų remontas užtikrina, kad klientai vėl galės naudotis puikiai veikiančiu telefonu. Kokybę užtikrina aukščiausia technikų kvalifikacija bei jų žinios. Nuolat dirbdami su įvairiais Sony telefonais ir gilindami žinias jie gali greitai pasakyti ne tik, kiek truks Sony telefono remontas, bet ir kokia bus konkrečių Sony telefonų remonto kaina

   Be to, mūsų taisykla visiems darbams suteikia bent 3 mėnesių garantiją, tad atliktais darbais galėsite būti maksimaliai užtikrinti. Jeigu remonto laiką rezervuosite internetu, užtikriname, kad ekrano, baterijos ar kitų komponentų keitimą atliksime greičiausiu įmanomu laiku bei padarysime tai pigiau, kadangi internetu rezervuojant laiką Sony telefonų remonto kaina krenta!

   Phonefix taisykla visam remonto laikui gali nemokamai suteikti ir pakaitinį telefoną. Galėsime suremontuoti ir apdraustus telefonus.

   Kur atliekami Sony įrenginių taisymo darbai?

   Sony telefonų remontas atliekamas mūsų serviso centre, Vilniuje. Nors esame įsikūrę Vilniuje, tačiau aptarnaujame klientus iš visos Lietuvos. Net, jeigu reikalingas Sony remontas, bet jūsų miestas – ne Vilnius, galite susisiekti su mumis ir mes pasitelksime partnerius, kurjerius, kurie iš jūsų rankų paims telefoną, atgabens jį mums remontui, o po sėkmingo sutaisymo – pargabens. Ši paslauga yra nemokama, jeigu jūsų Sony Xperia ekrano keitimas ar kiti darbai atliekami pas mus.

   Visgi, jeigu norite pristatyti telefoną į vietą, Sony telefonų remontas daromas adresu S.Žukausko g.1, Šiaurės miestelyje. 

   Kiek užtruks Sony taisymas?

   Dauguma remonto darbų atliekama gana greitai. Tačiau tam tikros paslaugos gali užtrukti ilgiau, jeigu neturime reikalingų dalių vietoje ir jas pvz., reikia užsakyti. Tarkime, Sony Xperia Z3 Compact ekrano keitimas ar kito modelio Sony Xperia remontas Vilniuje dažniausiai užtrunka apie valandą, tačiau gali trukti ir ilgiau. Apie tai, kiek truks konkretus Sony telefonų remontas – informuos mūsų technikai.

   Kokius Sony taisymo darbus siūlome

   Dažniausiai Phonefix taisykloje atliekamas Sony Xperia telefonų, tokių kaip Xperia Z, Xperia Z3, Z3 Compact ir kitų: ekrano keitimas ir baterijos keitimas. Tačiau mes galime ir nemokamai diagnozuoti gedimus, pakeisti kameras, garsiakalbius, nebeveikiančius mygtukus, pašalinti susikaupusią drėgmę, atstatyti dokumentus ir daug kitų paslaugų. Sony telefonų remonto kaina nurodyta interneto puslapyje, tačiau pritaikome nuolaidas, jeigu rezervuojate darbų laiką internetu.

   Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

   Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!