PhoneFix Telefonų remontas: +370 681 62157

 • Susisiekite

  +370 681 62157
 • Vilnius

  S.Žukausko g. 1
 • Pirmadienį-Šeštadienį

  I-V 10:00-18:00 VI 11:00-16:00

ACER kompiuterių remontas

Kokybiškai, greitai ir už prieinamą kainą atliksime Jūsų kompiuterio remontą.Suprantame, koks svarbus Jums jūsų kompiuteris, todėl skirsime ypatingą dėmesį, kad darbai įvyktų sklandžiai. Atliekame įvairaus sudėtingumo operacijas: nuo kasdienio kompiuterių valymo iki sudėtingiausių motininių plokščių litavimo darbų, duomenų atsatymo iš mechaniškai/programiškai pažeistų kompiuterių.

Iškvieskite kurjerį įrenginiui atsiųsti

  Pasirinkite datą
  (pvz: noriu, kad užklijuotumėte apsauginį stikliuką ir pridėtumėte dėklą)

  Greitas kompiuterių remontas.
  Esame savo srities profesionalai, todėl remontą atliekame itin greitai. .Jeigu reikiamas detales turėsime vietoje, remontą atliksime 1-2 dienų bėgyje. Esant nestandartiniams defektams remontas gali užtrukti ilgiau, tačiau Jūs visada būsite apie tai informuoti.
  Kokybės garantija - Aukšta technikų kvalifikacija.
  Mūsų komandoje - ilgametę patirtį turintys specialistai. Atlikdami bet kokį remonto darbą, prisiimame atsakomybę už kokybę. Visiems darbams suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
  Darbus atliekame visoje Lietuvoje.
  Jeigu neturite galimybės pristatyti įrenginio į mūsų servisą Vilniuje, galime paimti jūsų kompiuterį patys. Apie tai daugiau čia.
  Apdraustų kompiuterių remontas.
  Jūsų kompiuteris apdraustas? Puiku. Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums - jokių rūpesčių.

  Specializuotas nešiojamųjų kompiuterių remonto centras

  Mūsų servise Jums bus suteiktos aukščiausio lygio nešiojamųjų kompiuterių remonto paslaugos.
  Mūsų komandoje – kvalifikuoti, ilgametę šio darbo patirtį turintys technikai. Visada siekiame aukščiausios remonto kokybės, todėl
  investuojame į naujausią remonto įrangą. Šiandien mūsų servise šalia standartinių remonto darbų (kompiuterių valymo, matricų keitimo ir kt.) yra atliekami sudėtingiausi motininių plokščių remonto darbai, atstatomi duomenys iš kritinės būklės kompiuterių.

  Kokią naudą gausiu pasirinkęs PhoneFix servisą?

  • Esame patyrusi ir klientų pasitikėjimą pelniusi įmonė. Padarysime viską, kad jūsų patirtis mūsų servise būtų nepriekaištinga.
   Rezervavus laiką remontui, suteiksime papildomą nuolaidą.
   Rinkdamiesi remontuoti kompiuterį mūsų servise, būsite ramūs, kad kiekvienas remonto žingsnis bus atliekamas. tik gavus Jūsų sutikimą.
   Po remonto, atliktam darbui bus suteikiama mažiausiai 3 mėnesių garantija.
   Jeigu neturite laiko pristatyti įrenginį tiesiai į mūsų servisą, paimsime Jūsų kompiuterį tiesiai Jums iš rankų. Daugiau informacijos čia.
  • Jeigu Jūsų telefonas turi keletą defektų, kuriuos reikia pašalinti – pritaikysime nuolaidą. 
  • Jeigu negalėsime iš karto pasakyti remonto kainos, apie tai pranešime po ekspertizės. Ekspertizė atliksime NEMOKAMAI!
   Patarsime kaip apsaugoti Jūsų kompiuterį, kad ateityje išvengtumėte tokių ir panašių defektų.

  Ar galite paimti ir grąžinti kompiuterį tiesiai man iš rankų?

  Taip. Daugiau informacijos apie tai rasite paspaudę čia.

  Mano kompiuteris apdraustas. Ar dirbate su draudimais?

  Taip.Turime visas reikalingas kvalifikacijas ir kompetenciją remontuoti apdraustus kompiuterius. Paruošime visus reikiamus draudimo dokumentus: sąskaitas, defektų aktus, atliktų darbų aktus. Jums – jokių rūpesčių.

  Mano kompiuteris neįsijungia. Ar nustatyti gedimą kainuoja?

  Ne. Jeigu Jūsų kompiuterio remonto kainos negalėsime nustatyti iš karto, tuomet kainą pranešime po apžiūros. Jeigu nuspręsite neremontuoti, nieko neturėsite mokėti.

  Acer – garsus kompiuterinės technikos gamintojas, kuris siūlo nešiojamus kompiuterius įvairiose kainų ir galingumų klasėse. Acer kompiuteriai dažnai naudojami ir žaidimams, tačiau neretai pasirenkami ir darbui.

  Jeigu jūsų Acer kompiuteris ėmė prastai veikti, nebeįsijungia arba patyrė kitus pažeidimus – tikrai pravers Acer kompiuterių remontas. Phonefix taisykla yra specializuotas nešiojamų kompiuterių remonto centras, tarp kurių patenka ir Acer, kurių servisas tvarko dažniausias ir sudėtingiausias problemas.

  Greitas ir kokybiškas Acer kompiuterio taisymas

  Greitai ir kokybiškai atliekamas Acer kompiuterių remontas atstatys net ir labai prastos būklės techniką į priešgediminę būseną bei leis vėl ja naudotis pilnu pajėgumu. Mūsų technikai turi ne tik žinias, reikalingas taisymui ir remontui, bet ir geriausią techniką bei medžiagas. Dėl to atliekamas remontas būna sėkmingas, o jo rezultatai – tikrai apsimoka. Beveik visuomet taisykla Phonefix Acer laptopus suremontuos pigiau nei jums kainuotų naujo įrenginio pirkimas.

  Statistika rodo, kad dauguma remonto darbų pas mus atliekami per 1-2 darbo dienas. Jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių Acer kompiuterių remontas truktų ilgiau, taisykla apie tai informuotų klientą ir nepaliktų jums staigmenos bei nusivylimo.

  Svarbu paminėti, kad visiems remonto darbams suteikiame bent 3 mėnesių garantiją. Taip pat remontuosime ir paruošime dokumentus apdraustiems Acer kompiuteriams. Remonto laiką rezervavus internetu – paslaugos kainuoja pigiau mat remontas atliekamas su akcija.

  Acer  kompiuterio ekrano keitimas

  Acer servisas ganėtinai dažnai atlieka pažeistų arba suskilusių bei neveikiančių Acer ekranų keitimą. Toks remontas reikalingas ir naudingas, nes kainuoja mažiau už naujo įrenginio pirkimą, o dažnu atveju naudotojai, susidūrę su suskilusiu ekranu net nebesivargina galvoti apie remontą ir skuba pirkti naują kompiuterį. Pas mus greitai ir kokybiškai atliktas ekrano keitimas jau už poros dienų leis vėl grįžti į darbus ar mėgautis pramogomis per kompiuterį su nauju ekranu. Jeigu norite žinoti tikslias ekrano keitimo kainas – kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.

  Acer kompiuterio baterijos keitimas

  Acer kompiuterio baterija gali būti pažeista mechaniškai, jau susidėvėjusi arba dėl kitų priežasčių veikti prastai. Jeigu po nemokamos diagnostikos nustatome, kad jūsų Acer reikia keisti bateriją, tai atliksime labai gera kaina ir greitai. Pakeista baterija vėl veiks sklandžiai ir galėsite kompiuterį išnaudoti maksimaliai efektyviai, net nebūtinai prijungę prie laido. Rezervavus laiką internetu, kaip ir kitoms paslaugoms, Acer kompiuterio remonto kaina, keičiant bateriją – sumažėja!

  Paslaugos gera kaina!

  Visų remonto paslaugų kainoraštį galite rasti šiame puslapyje. Čia surašyti orientaciniai, dažniausiai suteikiamų paslaugų įkainiai. Jeigu informacijos neradote – galite užduoti klausimą tiesiogiai. Mūsų komanda atsakys ir pasiūlys geriausias sąlygas Acer laptopo remontui Vilniuje!

  Jūs – gerose rankose. Mumis jau pasitiki.

  Esame pasiruošę padėti ir Jums. Susisiekite dėl geriausio pasiūlymo!